Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az miért van ha a mocinak tekerek alapjáratot gázt húzok neki elengedem sokkal később megy visza alapjáratra? De viszont ha nincs alapjárat gázt húzok elengedem rögtön vissza esik a fordulat? Bowden jo most cseréltem, ja és ha rátör a frász gázt húzok vissza engedem nem ugrik vissza a fordulat csak akkor ha a szivatót rá húzom majd vissza engedem akkor jo.
ötlet valakinek, előre is köszi
Köszönök mindent hurkafej:) , ránézek és meglátjuk:D
Ha egy zárt rendszerben van a levegő, attól még nem kell, hogy eresszen a fékrendszer. Levegős a fékrendszer, vagy annyi nedvességet magába szívott már a fékfolyadékod, hogy a forráspontja hamar eljő. Cseréld le, és meg fog oldódni a problémád valószínű.

A gyors leállítod meg meg ki kell mérni h mi van vele.
Hát köszi Lippi23:D
de a dús keveréket nem hiszem mert akkor folyamatosan csinálná..:/
Hello,
Na senkinek semmi ötlet?
Mito kuplung lamella jo a c12-be?
Az első fékből, ha nem megy ki az olaj, akkor max az lehet, hogy nem odavaló van benne, esetleg elöregedett. Ha a munkahenger lenne a gond, tehát nem nyomná át az olajat, akkor a folyadék összenyomhatatlansága miatt nem tudnád a kart behúzni.
Ha nem ereszt, akkor inkább féknyereg, de lehet levegős.

Elsőt pedig nem tudom, az on-off engine csak a szikrát szabályozza, offba nincs, onba van. Talán túl dús a keverék, nincs elég levegő neki.
Helo srácok:), a segítségeteket kérném abban hogy cagiva mitom-on 1996-os evo2. Olyan hiba állt elő hogy miután a motor bemelegszik néha hidegen is de melegen most folyton csinálja hogy üresben vagy 1-es fokozatban ( a többiben nem, és 1-es ben is csak 3rpm alatt) ledadog és megáll , mintha kihagyna a gyújtás vagy ahoz hasonló, viszont a karbi már kilett pucolva, membrán jó, vezetékek a trafón kijavítva mert vki előttem elgányolta, de nem tudom mi a hiba... viszont nem tudom mennyire függhet azzal össze hogy a gyors leállító elszállt azaz mindegy hogy on vagy off van beállítva mindegyiken megy és nem áll le csak kulcsra..:(
remélem van valakinek ötlete, ami segíthet rajtam:D ?

Mellesleg az első fékem is sokszor elpuhul és semmi fékhatás ami nagyon szar érzés,,:/ viszont olajat nem ereszt ami arra utalna hogy levegős lenne a rendszer, sejtésem hogy munkahenger de kiváncsi vagyok mit mondtok?
válaszaitokat előre is köszönöm , Üdv mindenkinek!:)
ebay, nem olcsó...
Hali

Volna egy cagiva mito evo motorom és kellene 1-1db tükörtarto, mert mindkettöben eltörtek a kis tarto bigyok amik a helyén tartanák a tükröket. Valakinek volna elado vagy hogy honnan tudok szerezni,mert 3 napja nézegetem a neten és még 1 db használhatot sem találtam.
elöre is köszi
Üdv!
Henger fej száma : 200 C
Henger száma : nem tudom, hogy melyik több szám is van rajta leírom, hogy miket találtam .

A0401

279B

Képeket találsz az apróhirdetéseim között.

Az ára legyen 12 + posta ..
Hello, freccia c12-be jo a mito evo2 kuplung lamella?
Tudsz érni henger számot,hengerfejszámát és egy irányárat?
EVO 2 Henger + Hengerfej ELADÓ !
Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni. Kb 2 éve találkoztam a kecskeméti gokart pályán egy sráccal aki egy Cagiva Mito I vázba épített azt hiszem egy yamaha TT vagy honda XL blokkot. Ha valaki tud róla vmi elérhetőséget pls dobjon meg vele !
Halihó!

Eladó ha esetleg valakit érdekel! :) Az árban nagyon rugalmas vagyok, tényleg csak a helyet foglalja.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_super_city_
125_50-8152489
Jóval ár alatt eladó Egy Cagiva Mito evo 125, Komoly vevők jelentkezését várom, (nekem 470 ezrembe van),minden külföldi okmány megvan a forgalomba helyezéshez! , Minden megoldást meghallgatok, hajlandó vagyok 300.000Ft alá is menni! Nem árulgatni akarom hanem eladni!

CAGIVA MITO EVO 125
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem!
Van egy evo mitom, nem nyit a power...az power motort elektronikával együtt átszereltük egy másik mitora, tökéletesen működött...csekkolta gyújtáskor, fordulaton nyitotta...az enyémen csak csekkol de nem nyitja ki....cseréltem már cdi-t is...de nem oldódott meg a probléma...szereztem szervíz manuált...az alapján átnéztem de nem találtam semmit sem....nem kapja meg a jelet az elektronika vagy mi lehet a gond? Vkinek vmi tapasztalat?Köszönöm!
Hello! Eladó a képeken látható Cagiva henger, még nicasilos, 1-2 karc megtalálható rajta, de nem pattant meg a nicasil. Membrán és szívócsonk is jár hozzá, a membrán jó állapotú, a szívócsonk repedt. Dugattyú is van hozzá igény esetén, bár azzal én már nem raknám össze (gyűrű nincs), csapszeg és tűgörgő is jár hozzá. Árat nem tűztem ki, ajánlatokat várok rá, az adatlapomon találsz elérhetőséget!
Évjáratokat tudnál mondani?
Érdekelne,ha megvan még!
Eladó gumik 150, 110 méretben párban 18000- 12000ft 06 30 279 48 96
Sziasztok cagiva mito evo2-re keresek hengert! Vagy eladó Cagiva Mito evo II 2004-es szép állapotban van 1-2 karc van de nem vészes! minden tiptop működik csak henger kell rá ! IRÁNY ÁR 220 000 FT !
én tudok
Üdv!
Magyar papíros tökéletes állapotú EVO vagy EVO2 vázat keresek.