Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Van egy raptorhoz való kifogástalan állapotú, gyári hátsó üléstakaróm (vagy más néven üléspúp) ami eladó. Érdekel valakit esetleg?

A mellékelt képet csak mintának csatolom, de ilyen színösszeállításban van. Természetesen később tudok küldeni fotót a konkrét elemről is, ha van érdeklődő.
Amikor megvettem a gépet Ide vittem:
http://www.suzukimotorszerviz....

Ajánlották nekem is ezért vittem oda a motort. Semmi különöset nem kértem, de azt korrekten megcsinálták. Teleszkóp olaj, fékfolyadék, gumi csere volt a program. Elfogadható áron dolgoztak, mindent megcsináltak, normálisan álltak hozzá a dolgokhoz és kérés nélkül még számlát is kaptam.
Hello!
Már 2 éve megvan, hibája csak amennyi az előző tulaj gányolásából maradt, megy mint a gép, mult vasárnap jöttem vele 13 óra alatt Szegedről 1230km-t a Fekete-erdőbe, lányoknak tetszik, lehet vele előzgetni, szépen szól, szépen néz ki, mi kell még? Vegyél magadnak egyet, nem fogod megbánni.
Sziasztok! Erösen gondolkodok egy Cagiva Raptor 650 vásárlásán! Tudnátok nekem pár infót, személyes tapasztalatot adni a tipusról?! Hibái elönyei stb... Elöre is köszi!
Sziasztok!
Valaki tud megbizható, nem gány, korrekt szervizt, szerelőt?
Csak egy szezon eleji, kötelező szervizre akarom elvinni, átnézetni a mocimat.
Budapest (Buda) környék.
Előre is köszi.
http://italmondo.hu/ Egy próbát talán megér.....
Én 5 év kb tőlük vettem egyet. Akkor azt mondták, h ez az utolsó régebbről maradt darab... :(
Amúgy ha fékfelújításhoz kell, nekem maradtak ki zsír új (brembo féknyereghez) dugattyúim. :)
Lehet! 1000-eshez és 650-eshez is! LSL. ;) Többféle színben, cserélhető műanyaggal a végén.
Sziasztok, első főfékhengert javított már valaki, ha igen milyen javítókészletet használt?

Több üzletben érdeklődtem nem sok sikerrel :(.
Sziasztok!
A Raptor(1000) friss rajongója vagyok, előtte SV-m volt. A kérdés egyszerű, remélem nem túl naiv. ... kevés raptoron láttam bukógombát, .. vagy pontosabban nem is.. lehet rá kapni? (gomba + csavar)(?)
.. mert természetesen nem gondoltam, hogy menetes-szárból vágok egyet(!)
Nekem is hasonlók a tünetek, csak nekem sokáig kell melegítenem, hogy legyen alapjárat. Mire én elviszem javítatni az nem most lesz, időhiány miatt. De ha kész lesz akkor megírom mi volt a probléma.
Az én motoromban 26 ezer km van.Hidegen beindítom és leáll.Második indításra jó.Minden egyes hidegindításnál ez van,néha ha húzok egy kis gázt akkor nem áll le.Melegen pöcc-röff MINDIG.Szerelő azt mondta (telefonban még csak),hogy a szinkronizálás az kizárt.Amint bejön a jóidő itt heves megyében van egy jó motor szerelő műhely Gyöngyösön.Oda fogom vinni szelephézag ellenőrzésre,gyertyacserére plusz ennek a hibának a felderítésére.De szerintem a szelephézag lesz nekem a ludas,mivel melegen jó.Ja meg most vettem rá sportkipufogót és az alapjáratom 2600körül van azóta :D
Ha eredményre jutottál azért írd meg :) énis megfogom
Hidegen nincs alapjárata. A szervíz szerint nem megy az egyik henger. Mikor elkezd bemelegedni már van alapjárata, de leáll. Ha bemelegedett a motor akkor már semmi probléma. A gyertyák színe se tetszett a szerelőnek.
Mi a hibajelenség?
Állítólag a pps szenzort kellene beállítani és szinkronizálni a két befecskendezőt.
Mit kell beállítani,ha szabad érdeklődni?
Sajnos nem ugyan az az elektronikája, mert az olaszok átdolgozták és ezért nem jó hozzá az sv 650 csatlakozója. De megoldódni látszik a probléma TSanyi jóvoltából, mert vagy nála vagy Esztergomban meg tudják csinálni.
Lehet hülye kérdés, de az elektronikát nem örökölte az SV-tól?
Sziasztok! Tud valaki, ha lehet a Dunántúlon olyan szervizt aki rá tud csatlakozni a 650-es Raptor elektronikájára? Mivel nem azonos az 1000-es Raptor megoldásával, itt Győrben senki nem tud rácsatlakozni, ezért nem tudják beállítani.
2006-os Magyarországi kb. 27000Km törésmentes de nem karcmentes a használatból adódó apró karcok előfordulnak, sportdob (+gyári),
Led-es hátsó és index lámpák,állítható alu fék és kuplungkarok, fokozat kijelző kb. ennyi extra van rajta, kb.1 éves akku és lánc szett de ha még kíváncsi vagy valamire kérdezz 209943509
Szia!
a cagiva motoroddal kapcsolatban erdeklodnek. mit lehet rola tudni?

lukacs ferenc
Eladó Cagiva Raptor 1000 kezelési útmutató:
http://konyv.vatera.hu/szakkon...
Egyérterlmű hogy relé vagy kontakthiba a kapcsolónál.
A relé nekem is most ment tönkre,hasonló helyzet volt.REzonált a motor nagyobb fordulatnál,ott néha működött,majd megint nem.Volt hogy 1 napig jóvolt,aztán semmi.
Gyári relét esélyed nincs venni,max külföldről horror áron,én bementem egy boltba(ami szervíz is),megkérdeztem egy szerelőt,hogy jó-e bele másmilyen relé.Aztmondta,hogy azonos wattszámút vegyek aminek 2 lába van.1500 Ft volt bele valami robogó relé,azóta tökéletes :)
Sütött a nap, inkább motoroztam egy jót :D az index ráér később is
Köszi, holnap hozzálátok
ctrl+c megviccelt