Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az új üléshuzatom! :) :) Márciustól nem motoroztam... most már ideje lesz!
https://www.facebook.com/media...
Részvétem a családnak!
Én is próbáltam párat, nekem a 3 komponensű Bt 16 Pro jött be a legjobban!
Minden sportosan közlekedő Raptortulajnak ajánlom! És a középső keményebb rétegnek hála nem is kopik el egyből! A rosso corsa szintén nagyon bejött, csak nagyon virslinek nézett ki a hátsóm vele plusz túl van árazva! A power pilot jó, bár nagyon kopik.... Supercorsa túl pálya(nagyon jó amíg van futófelület) , diablo nekem bejött, de hátul nem vezeti a vizet, dunlop 200 akármennyivel és qualifiler mocskosul csúszik, mint a szar bt 21 v 23 is. stb. Ár érték arányban IS nálam a Bt 16 Pro nyert!
Sziasztok!
Én egy 650-es raptor büszke tulajdonosa vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy fokozatkijelzőt , milyet, és honnan ajánljátok beszerezni? Esetleg használt is érdekelne, de ne nagyon drágán:) Most csinálom a jogsit is, és elég sok pénzt elvisz + a motort is jövő héten papírozzák.
Ha jól emlékszem nekem 220-240 km körül kezd világítani, De ez erősen függ a használattól.:-) Legközelebb megnézem.
Sajnálatos hír. Részvét a családnak.

más:
Vki meg tudná mondani hány km után jelez tartalékot a 650 raptor?
A visszajelzőm vmiért nem jelzi a tartalékot, meg akarom tudni kb hol kellene kapcsolnia.

Köszi előre is
G.
Szia!
Sajnos megtörtént a baleset 11 edikén,én hallottam nem sokkal utànna,már itt a közelben lakom,az is szörnyű volt számomra hogy Hölgy ,és hogy a blikk ma is megemlékezik Krisztiről ,most màr konkrétan tudom ki is volt,még szörnyűbb belegondolni.Kérdeztem is itt a fórumon az nap üzenőfalon,tudja e valaki ki volt a Hölgy dabasnàl motorbalesetben meghalt? De válasz nem kaptam.Most már tudom.Részvétem .
Sziasztok. Nekem van egy 2006 os 650 es raptorom. Egy 1000res km óráját raktam rá mert az enyém összetört és az a gondom hogy felezi a kmert. Nem tud valaki valami megoldást? Már hátul a jeladót össze néztük és elviekben az nem lehet gond. Ha valakinek van 5lete szívesen venném.
Ez nagyon szomorú hír. Igyekszem mindig úgy közlekedni, hogy mindenkitől a legrosszabbra számítok, de néha ez sem segít. Gondolom ez is egy ilyen helyzet lehetett.:(

Őszinte részvétem a családnak.
Srácok, szomorú hírek vasárnapról, egyik Raptoros fórumtársunk ment el közülünk sajnos, Krisztát ismertem is személyesen - ismét valaki, aki önhibáján kívül.....

Idézet a facebookjáról:
"A mai napon egy szörnyű tragédia történt! Távozott tőlünk egy nagyon jó barátunk,akit én csak "pót anyunak" hívtam. Az 5-ös főúton Dabas után nem sokkal egy személyautó előzésbe kezdett nagy tempóval és elvesztette az irányítását a volán fölött, majd az autó irányíthatatlanná vált és frontálisan ütköztek. Mint ilyen esetben szinte mindig a motoros életét vesztette! A motor a felismerhetetlenségig zúzódott és kb. 100 méteres körzetben szóródtak szét a roncsok. 25-év után most szombaton volt az esküvőjük férjével. Ma indultak a nászútra és ez lett belőle. Már most nagyon hiányzol és SOHA nem fogunk elfelejteni drága egyetlen Sinka Krisztina! Mindenkinek a figyelmét felszeretném hívni, hogy aki két keréken van az életével játszik bármennyire is azt hiszi,hogy képben van motorozás szempontjából. Míg te két keréken közlekedsz egy autót körbe vesz a karosszéria. Én még mindig nem bírtam felfogni,hogy mi is történt valójában. Miközben e sorokat írom könnyeim potyognak,de már nem tudok mit tenni. Drága pót anyukám! EMLÉKED SZÍVÜNKBEN ÖRÖKKÉ FOG ÉLNI!"


Ő volt Criss73 http://www.sportmotor.hu/tagok... tőlünk.

Vigyázzatok Magatokra
Igenigen :)
Ha kanyarogni kell mindenképp, ha túrázásra, inkább a Road....
1000nél nagyobb a nyomaték, jobban fogy középen :)
Helló!
Nekem az utolsó (mielőtt eladtam a mocit )Pilot road volt ,szerintem nem rossz guma sőt,de a pilot sport az sokkal jobb volt.Viszont ha jól értettem akkor valaki 1000-re kérdezi,arra nem ajánlanám a road-ot
:)
Mindkettő jó választás, nekem a gömbölyűbb profilja miatt a rosso II jött be :)

Én "sajnos" szezononként cserélem a garnitúrákat, volt szerencsém kipróbálni párat.
Legjobban a Road attack és a Rosso II jött be.
Most Pilot Road lesz, kíváncsi vagyok.....majd mesélek :)
Nem ertettem felre semmit csak erdekodtem.:-)
Mivel nem sokat megyek egy szezonban ezert a gumicsere 2-3-4 evente esdekes. Amikor gumit veszek en is mindig hezitalok mi lehet a jo valasztas. De nincs lehetoseg kiprobalni minden ajanlott verziot... Eredetileg diablo rosso II volt a kiszemelt, de vegul az angel st lett...
Pont ez a kevésbé gömbölyű profil, ami sztem a Raptorhoz kellene :)
Félreértés ne essék, jó gumi, de van jobb, hasonló áron.
Nekem Angel ST van a motoron, de nem volt vele semmi problémám.
Voltam vele minden körülmény között szerpentinen, autopályán, hungaroringen, szakadó esőben mindenhol kiszámítható volt. Talán lehetne egy kicsit hegyesebb a profilja. A kopása is elfogadható mértékű.
Nem vagyok egy gumi szakértő, neked mi volt a negatív tapasztalatod?
Szevasz!

Volt szerencsém próbálni mindet, Angel ST-t nem ajánlom, inkább a Rosso Corsa...
Pilot Road 2-3 jó, 4ről nincs infóm.
Road Attack szintén nagyon jó.
Sziasztok!
(Cagiva R. 1000; 180/55 r17)
Gumi ajánlást kérek egy éppen nem motorozó, de a témát már körbejáró "lovastól". Találtam régebbi hozzászólást (2013) túrásabb vonalra, de a nyomaték miatt nem érdemes bakelitet feltenni, akkor se:
"pilot road, conti road attack, vagy pirelli angel st";
de ez 2015-ben megállja a helyét?
Válaszotokat várva,
üdvözlettel,
Gergő
Nagyon köszi a segítséget!
Szia! Ha még netán nem vetted volna meg (ami nagy hiba:) akkor pár észrevétel.
Az SV blokk kis túlzással élve, ha oda van figyelve rá, akkor "megölhetetlen".
A váz és a futómű, na meg a design nagyságrendekkel jobb szebb, mint az SV! Hang a két kipufogós rendszer miatt, sportdobokat használva eleve megint csak jobb.
És ha akarod akkor a szépsége simán változtatható, (azért nem azt írom, hogy növelhető, mert ez alapból szép!) kb. több száz variációt találsz a neten fényképek videók formájában, szóval nagyon egyedivé is teheted.
Tömören összefoglalva vedd meg nyugodtan nem fogsz csalódni!

Amúgy meg azért írtak kevesen mert nem érnek rá, mindenki motorozik :) de kb. ugyanezt hallanád!
Szia! Italmondo Bt. Békéscsaba. P.B.R. lánckerekekből válogathatsz elfogadható áron! Lánc meg DID 525.
Hátsóban van 40-43-45 fogas is van, elsőben SV-hez keress mert úgy van a rendszerben, de a leírásban már ott lesz a Raptor is.

http://italmondo.hu/shop/25-la...
Ígértem megírom az eredményt. Most úgy vagyok mint te. Elindítom, adok neki egy gázfröccsöt és jár rendesen. Pedig nem volt szervizben. Az előző szervizben tudomásom szerint csak kivették a gyertyákat és megtakarították, ki nem cserélték, mert egy évesek voltak. Nem értem, de nem is nagyon foglalkoztat a dolog. Járok így, mert megy rendesen és szép az alapjárata.
Sziasztok. Valakinek esetleg lenne ötlete, hogy honnan lehetne láncszettet szerezni 650es ie raptorhoz? Esetleg létezhet egy-két foggal nagyobb hátsó fogaskerék?
Sziasztok! Keveset futott, rendszeresen karbantarott Cagiva Raptor 650-et keresek.
mattrim@freemail.hu
702611187
Köszi szépen!
Akkor felhívom őket!