Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pár hozzászólással korábban van egy bontott raptor. Ott van lábtartó.
Szeva Dávid,
Igen szerintem is, bár rocsónak is igaza van hamar fel tud borulni az egyensúly... de az arany/metál fekete annyira ütős h ki kell próbáljam, ráadásul a forgalmiban is fekete a szín oszt sok nincs rajta.... momentán
Sziasztok!

650-eshez keresek 2db hátsó lábtartót.
Van valakinek esetleg elfekvőbe vagy tipp, hogy hol lehet rá venni jót? (csak lábtartó kellene, az idom amire rá van szerelve az nem :) )
Illetve a sebességmérő szenzor a hátsó keréknél már nem az igazi, ha valaki tud segiteni ez ügyben is azért nagyon hálás lennék! :)

Köszi! :)
Ütős lenne :-) képen jól el van találva a szín
Nekem Motul5100 van benne. Épp esedékes lesz az olajcsere szerintem ugyanezt teszem bele újra, ha megtartom.
Tudom h lerágott csont, de milyen olajat tegyek bele??
Szerintem az arany színnel nagyon óvatosan kell bánni. Ha túlzásba viszi az ember akkor giccses és a megfelelő árnyalat kiválasztási is fontos. Ha jól eltalálja valaki akkor szép dolog kerekedhet belőle.:-)
Egyenlőre a láb tartó de tervben van a tank arany/lakk fekete, sárvédővel illetve a telószárak is... mit gondolsz ütős lenne?
Csak a lábtartó arany, vagy más is?
Egy kis lábtartó upgrade..
Hali!

Írtam privátba! :)
Szia! Érdekelne egy kuplungbovden, és a villatengely baloldali gumidugója. Mi lenne az ára?
Cagiva Raptor 1000 2003 összes alkatrésze eladó.
Én is 184 vagyok és teljesen jó méretű alattam a vas
Szerintem akinek "csak" ~1milió van a zsebében az nem vásárol hitelre motort, vagy ha igen az nagy felelőtlenség. Egy jó állapotú raptor szerintem 900-ért jó vétel.
Mondjuk én simán bevállalnám a raptort mert régóta szemezek a típussal de még nem volt szerencsém kipróbálni hogyan férnék el rajta 185cm .
Kérdezted mennyi a reális ára én szerintem e körül mozognak de ,hogy kinek mennyit ér vagy mennyire tartja a motorját az más kérdés jó példa erre az enyém is gsxr 600 2005 ös van fent 800 ezerért meg 1,2 millióért is. Ráadásul ezek a motorok is már az a kategória ha valakinek van ennyi pénz a zsebében lehet már befizet egy újabbra és bevállal mondjuk havi 10000ft részletet.....
https://www.hasznaltauto.hu/talalatilista/motor/SPAE9PQDGTFQFWQW324QKCGYDSCMFCUFFCYUW741RZ982GLPCP1A8SPEC4P5IW9GRISWYD8GYUPFT77QQ0DYFFAAYTJFREYP06DC4G7HGYTTFAE282EHTOUFZZTG32YK3RQ6YW649D9651E31PUD666K6RFDAY4K0FF/page1
Hát én egy 2004-est és 2007-ost látok 990ezerért...
2006-os van fent 749-ért szerintem 850-900 körül reális.
Sziasztok!

Lehet eladó lenne a Raptorom.Mennyi lenne szerintetek a reális ára?Utolsó évjárat(2007),30e valós km(a gyári gumit tavaly szedtem le róla előlről),eredeti Leon Vince kipufogók,hasidom,krosszkormány,duplalámpa.Meg van minden gyári cucc is hozzá,kivéve a kipufogót,Givi plexivel.Bontatlan motorblokk,új gumik,most lett szelephézag állítva,szinkronizálás.Hibátlan.Milyen árban lehetne eladni?
Csákány
Hali, klassz lett, gratulálok.
Mesélj, honnan van, és mennyiért...? :)
Esetleg ismeri valaki ezt a motort,tulajt?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_v-raptor-11252786