Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek!
Hátsó fékbetétet cseréltem a 650- es raptoromon (2001). A fékpedálom útja légtelenítés után is kb. 35 mm. Ezt kissé hosszúnak találom. Szerintetek?
Gyere vidd, mert útban van!
Szia!

A korabban a levelvaltasunkban tett ajanlatom meg el, ha meggondolnad magad.

Udv.

R.
Eladó!
Mondj egy jo árat és vidd.
Szia! Üzentem privátba ;)
Van hat! :)
Hűű, Neked ilyen is van? :-)
Az enyémhez nem járt ilyen extra, mert az első tulaj sem kapott a forgalmazótól...
Sziasztok!
Nem találom a szervizfüzetemet a Cagivámhoz.
Megvan 2 füzetem is (Warranty, Owners manual) de ezekben egyikben sem találom a szerviz részleget.
Akkor az egy 3ik füzetnek kell lennie? (biztos h volt, nekem mert anno pecsételtem, de most elő akartam keresni és meggyőződésem volt h vmelyikben vannak ezek a pecsét helyek, de nem találom)
Cagiva alkatrészek! 06706574245
Szia Péter,
Most már igen, de úffest aprilia az enyim.. de köszönöm!
F
Hali!

Fazeresbe raktam fel, képe a szívatókarról.Láttad?
Hali István,
Az én ezresem bent van a Nemzeti színházban. Ha egyeztetünk leszedheted a lenyomatát. Feltételem hogy mindenképpen el kell hozd magaddal a hűtősapkádat mert azt meg nekem kellene rápróbálni..
szia!Bakony motornál elég sok bontott cuc van hozájuk,t4 350-nel ugy olvastam pár dologban megegyezik,elég szar hozá cucot találni jó árban, bakonyéknál van minden de drága néha a neten is lehet találni de ritka,egy pár dologban nem is tudsz ujat beszerezni vagy csak béna vagyok én második mocinak használtam de mostanra már többet megyek vele ugy megszeretem ,enyém egy picit csilingel nem tudok mit kezdeni vele egy csomo dolgot kicseréltem már de megmaradt a hang
Szia! Szerintem sima gyurma lesz a nyerő. De ha van más ötlet szívesen fogadom.
Sziasztok!:)
Cagiva raptor 125-ös motoromhoz keresek alkatrészt pontosabban kilóméterórát mert amit eddig találtam az 80000ft volt ami a motor egynegyede szóval picit sok :/ Előre is köszi a válaszokat :)
Sajnos nálam nincs elérhető közelségben a gép, de ha itt lesz akkor beszélhetünk róla.
Kérdés mivel szeretnél mintát venni? Ha nem bántja a fényezést akkor lehet róla szó.
Sziasztok,

Tudna valaki segíteni, hogy levegyek egy 650-(1000-)es raptor tankról egy lenyomatot? A tank javításához kellene.

Ü.
István
Cagiva w 12-höz keresek alkatrészeket. Oldalidomok, első lánckerék takaró stb. Általános karbantartáshoz hol keressek új alkatrészeket(fékbetétek, olajszűrő)? A w 12 melyik cagiva modellel egyezik meg motorikusan? köszönöm! ÜDv
Hali,
Van egy hengersérült de használható komplett blokkom is az 1000-hez!
Sziasztok!
Totálisan kezdő vagyok.
Vettem egy Cagiva Roadster 125 motort, és szívócsonkot kellene rajta cserélnem, de sehol nem találok. Hol tudnék venni?
Hali Mindenki,
Esetleg nincs valakinek egy R 1000-es hűtősapkája otthon fölöslegesbe, vagy beszerzési forrást tud valaki egy ilyenre:
Köszi Zoli!
Persze, megpróbálom lefotózni ha átmegyek a motorhoz (máshol tartom garázsban).
Ott nem volt kedvem válaszolni mert a nagyformátumúak csesztetnek de ez elég egyszerű így kép alapján.
Itt is látszik melyik hova megy,max csak hajlítani kell rajtuk.Az biztos hogy 4 deklicsavart kell kivenni.
De vigyázni kéne mert alu blokkba mennek és véges mennyit birnak a menetek a ki-be tekergetésből.
Én ezért passzoltam egy nem ilyen hanem hasonló idomot.
Fel tudod tenni a tartókat képen ide?
Köszi a választ!
Igen SV hez (ilyen pont csak még natúr: http://www.svmedia.hu/svmedia/www/kiegeszitok/idom/hasidom.htm )
Jól mondod, kis lemez tartó fülek vannak amik már meg vannak görbítve.
Hát igen, abban reménykedtem h vkinek van már pont ilyen ekeidomja (írtam az SV fórumra is, de ott sem kaptam érdemleges választ ráadásul ott csak trollkodás megy.... )
Az lesz, h majd én megpróbálom kitökölni a tartó vasakat (csak ugye egyedül elég macerás.
Ez egy jó kérdés. Látatlanban nehéz rá válaszolni. :-) Milyen az idom? Biztos SV-hez való? Illeszkedik egyébként?
Ahogy néztem az eke idomokat, a blokkhoz csatlakoznak egy-egy lemez tartófüllel. Két-két helyen fogják meg, az oldal deklik csavarjainál és a blokk alján átmenő furatnál. Jobban jársz ha veszel egy 20-as lapos vasat és addig illeszted, hajlítod amíg jó nem lesz, utána meg szépen lefested. Szerintem ez annyira babra munka, hogy senki nem vállalja be elfogadható áron. Hosszú a tél, van rá idő...:-)