Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!van egy cagiva w12-em a hengerfejböl csilingelő hang jön,elözö gazdinál javitoták a hengerfejet,nem olyan hang mikor valami szar az gyorsitásnál elkezd kopogni vagy rohatul csörömpölni hanem ilyen álandoan ugyan azt halom ha tudnátok valami tipet adni mi lehet megköszöném
Üdv és BUÉK mindenkinek!

Vettem egy ekeidomot (suzuki SV-hez volt hirdetve) de a tartó konzolok sztem rosszak hozzá :S
Van bárkinek ötlete hogyan tudnám megnézni és csináltatni hozzávalókat?

Köszönettel
Gergő
Akkor ezek lennének eladóak:
Hali Mindenkinek,
Úgy fest lesz egy komplett fejidomom lámpástul, tartóstul tank műanyag ívestül kompletten. Átépítem a sajátomat ezért lesz eladó. Ha lekerül a helyéről befotózom!
Ha valakit érdekel adatlapon elérhetőség.
Sziasztok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek.
Tervezem, hogy a télen egy kicsit helyre pofozom a benyatankot, és a segítségeteket kérem.
A tank mindkét oldala lehorzsolódott és szeretném "visszaépíteni". Szóval arra gondoltam, hogy levennék egy negatív formát egy ép tankról, majd valamiféle kétkomponensű tartós ragasztóval kiöntöm a formát, és kész is a csoda, amit felragaszthatok a sérülés helyére. A negatív leszedésére gyurmát használnék, ebből kényelmesen ki is lehet majd szedni a megkeményedett ragasztót.
Mit gondoltok a dologról, kivitelezhető? Esetleg valaki csinált már hasonlót?
Ja, és egy donorra is szükségem volna, hogy levegyem a tankról a negatívot, ha lehet valahol Bp. XI. kerület közelében.

Előre is kösz mindenkinek a kommentet.

Üdv,
István
szió, ment mail :)

Szia polis!

Bocsi, hogy itt írok neked, de sajnos nem találtam elérhetőséget az adatlapodon, illetve nem lehet éppen hozzászólni a videókhoz sem.

Nagyon tetszik a Mostar-Kotor-Piran videó. Szeretném felvenni veled/veletek a kapcsolatot ha lehetséges, ugyanis idén nyárra terveztem egy horvát körutat, a visszafelé út Dubrovnik-ból Mostáron és így nagyrészt Bosznián át lenne. Sajnos idén kimaradt az út, mert nem találtam magam mellé társakat, de szeretném mindenképpen megcsinálni jövőre.

Jó lenne, ha tudnátok némi infóval szolgálni, hogy milyenek voltak a körülmények Boszniában, mire kell figyelni, milyenek az utak, meg hasonlók. Esetleg véleményezhetitek az utitervemet is.

Itt elértek: sszabo[kukac]taylorandtaylor[pont]hu

Előre is köszi!
Köszi!
En is néztem! Dettó u az!
A Suzuki is megcsinálta a raptort :-)

http://motorinfo.hu/bemutato/2015/11/19/eicma-2015-suzuki-sv650/#.Vk9JtnYvdhE
Ha letöltes egy owner manualt abban benne van minden adat:
pl itt:
https://www.ownersmanual.biz/c...
Sziasztok!

Meg tudjátok mondani h milyen szervizciklusok vannak a motorhoz?
Hát barátaim ez bizony gyorsan elkelt. ha jól emlékszem 50e volt a dupla karbon dob E jelöléssel.
Nem tudom melyikre gondoltál
hahó, melyik is az, mert nekem nem működik teljesen a link...
köszi :)
Sziasztok!

Találtam egy újabb kipufogó dobot szerintem nagyon jó áron, ha valakit érdekel esetleg. http://www.kepesmotor.hu/onroa...

Nekem is Martin dob van fenn a 650-esen és nagyon kellemes hangja van már tompítóval is.:-)
Szia! Ma voltam, és kint volt akitől vettem, de eladta minden motoros cuccát.
Szia! A pécsi vásár melyik részén árulták a lábtartót?
A gépjárműves vagy a zsibvásáros részén?

Köszi!
Kipufogo raptorhoz:
http://m.jofogas.hu/budapest/APR_Oval_Sport_Kipufogo_Cagiva_Raptor_35503462.htm
Sziasztok!

Látom éppen aktuális téma az első kerék csapágyazás, stb...
Segítségre lenne szükségem, kellene nekem az első tengelyen lévő távtartóhüvely pontos mérete. Ez a hüvely van a teleszkóp és a kerékcsapágy között. Nekem egy ducati kerék van elöl és most szeretném gyári kerékre cserélni viszont a ducati kerékhez más hosszúságú hüvely kellett. Előre is köszi!

Nagyon köszi!
Ja és ezt 650ie-hez néztem. :-)
Nem szedtem szét, de a katalógus adatok alapján ezt találtam.

Az első 6005-ös, a mérete: d47/ d25 /12 (Szerintem ez a típus jó lehet: SKF 6005-2RSH)

A hátsó golyós csapágy, a mérete: d55 / d30 / 13 (erre nem adott meg konkrét számot, de szerintem ez a típus megfelelő: SKF 6006-2RSH)
Sziasztok!

Tud valaki mondani egy első , hátsó kerékcsapágy típust, esetleg árat hozzá.

Köszi,
István