Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel takaródzol..............csak leplezed a szegénységi bizit. 😂
Stílusosabban:
Teljesen felesleges érvet írni neked mert a vége úgyis az hogy figyelmen kívül hagyod és teljesen más dolgokra válaszolsz, csüröd csavarod hogy elhidd, igazad van.
DE
Te még nem tudod? Amit a bútorboltos közöl az mind hiteles infó youtuberól beszerezve.
NEM! 😂
Lófaszt....... 😂
Máus 1. 😂
Mindegyikkel beszéltem,de titkos a nevük,viszont megbízhatóak. 😂
Ez már egy hetes cikk.
Május három inkább......
Jó,akkor legyen április 12.Vagy 28. 😂
Mer akkor ugyis zárva lesz 😁
Honnan tudod? Bizonyiték? Nevek, eléhetőség? 🙂
Miért pont NŐnapkor akarsz oltakozni?! 😯
Mondtam hogy fel fogom,megvarom a nevnapom. 😆
Ertem.
Erveket nem tudsz. 😆
Egy a lényeg, az űrutazásban is szagértő vagy 🤷🏼‍♂️
Ez csak vergődés....

#maraggyotthon, ne kujtorogj Ausztriába a nyáron. Vagy legalább előtte vedd fel a harmadixurit. 😆
Az 9.-ei,ez meg 13-ai.

https://www.portfolio.hu/gazda...
Megszavazták, akarják, életbe léptették a törvényt:

https://index.hu/kulfold/2022/...
Mikor is dönt az alkotmánybíróságuk,mert eddig lebegtetés van csak.
Dehogy csípődött.
Annyira illogikus tudománytalan hülyeséget soroltok hogy kell egy ellenpont.
Az adatokban simán látszik a korházbakerülés oltatlan-oltott arány 80-20%
De te és a többiek körömszakadtáig ragaszkodtok ahhoz hogy szinte már csak olott kerül be lesz súlyos stb.
Oltatlanról meg már lepattan a vírus.
Holott az egész világon más a helyzet.
Ha van adat azt ignoráljátok vagy egyszerűen rámondjátok hogy lefizetett,alkoholista,nemérthozzá,youtuber,nemnézönk médiát mert hazudik.stb.
Persze ha rusvai aszongya vége,nekelloltás akkor már jó a média és lelkesen lehet linkelni.
De lehet linkelni elferdített,cikket,amit direkt máshogy fordítottak le.És ezt véres kardként körülhordan.
Van olyan meredek marha aki már aszongya az oltástól kap valaki vírust.Maga az oltás a vírus.Csak akkor mi volt az elején?
De ezek mindig el lesznek felejtve.
Aztán mindig beköpitek hogy ja ismerős annyának a nővére kollégája oltással nagyonbeteg volt,de nagyon.És ez már defaktó tény.
Az hogy mikor,melyik,hány oltás és hogy az a nagyonbetegség milyen az már el van kummantva.
Ha oltatlan kapja el az mindig félnapos köhögés után semmi nincs,ez mindig ki van emelve.
Csak hát a hivatalos külföldi adatok köszönőben sincsenek a saját házi tapasztalatokkal.
Meg az enyémmel.
De azért ha meggyőződésed hogy jól döntöttél és nálad a szent grál,mért kell reggelente linkekkel bizonygatni.
És mielőtt elkezded a terelést,ma nem,nem te kezdted,nem is szoktad,nem is én,de te folytatod a hülyeséget.
“Kötelező” de csak március közepétől lesz éles, tehát onnantól lesz ténylegesen kötelező, ha addig vissza nem táncolnak. Minden esély megvan rá hogy visszatáncoljanak mert semmi sem indokolja hogy kötelező legyen. Omikron ellen nem véd, a fél világ azt tervezgeti hogy enyhítik az enyhe szigoritásokat is vagy teljesen eltörlik ezt az egész baromságot mert semmi sem indokolja hogy egy influenza járvány miatt ilyen megkülönböztetést kényszerítsenek az emberre.
Szerintem már most kötelező. (Ha jól tudom...)