Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig ott biztosan volt fertőtlenítő (pálinka) is, nem? 😆
Sógoréknál is végigsöpört az omikron. Mindenki elkapta aki nem volt még kovidos, oltott és oltatlan is. Aki kovidos volt már valamikor, nem kapták el. Egy jó kis 2napos disznóvágáson volt lehetősége gazdát cserélni a kovidnak 🤷🏼‍♂️
Pedig ismerve teged eskudnek ra.
Nem, nem erre.
Mire godolsz?
A hatmillio beoltottbol mar kifogyott az antigen?
Melóba sok kollégám nincs beoltva, senkit nem basztatnak. Ahogy szoktam beszélgetni a műszakokkal, többen azt vélték én is oltatlan vagyok. Azt lestek, hogy van kettő. De több nem lesz ha szájbaszarnak akkor sem!!!
Neked még mindig sikerrel tömik a fejedet? Egyre kevesebben vagytok.
Miért tennénk? Még mindig ti vagytok az ostoba barmok, hát tedd meg magadnak.
Azéééé, akik eddig köpködték az ótatlanokat, alusipkázták, meg fizessékmagukutánaszarukat, stb.
Azok nem akarnak beleköpni az égbe, oszt aláállni?
Csak úgy kérdem??
Ezt elfelejtettem odatenni? 😂
gondolod?
ezt most úgy mondod mintha itt a kormány zsebében lennének (szemeit körbeforgató) Itt minden bíróság önálló és független(meghajlós)
na az baxna be(ujját lefelé mutató) Majd ha a magyarok nyilainak vége akkor van vége(óranézegetős) Csak az viszi a lakosság azon részét aki eddig 1x is oltott(meghajlós)
Sajnos vagy nem azt nem tudom, de pont ezt látom én is a környezetemben. Lassan mindenkin végig megy. A könyvelőmmel beszélte tegnap, háromszor oltott és betegebb vokt mint én, de két kolléganöje is szintén ugyanigy járt csak időeltolódással. Az egyszem férfi munkatárs oltatlan csak, de ő is olyan beteg volt mint ők csak hamarabb.
Azt nem tom, annyira nem.kisérem figyelemmel de már hátrál a kormányzat. Szerintem vissza fogják vonni, nem merik bevállalni. Arrafelé az alkotmánybirák ugy látszik nem a kormány kezében (vagy zsebében)vannak.
Tegnap olvastam valahol hogy úgy néz ki ott is el lesz törölve a kötelező oltás.
Nálunk a múlt szoliba ment haza ismét egy oltott kollégám mert pozitív lett, pont ugyanúgy megy rajtuk is végig mint az oltatlanokon. Semmi különbség oltott és oltatlan között.
Messze van az ,mivan az osztrak alkotmanybirokkal? 🤔
Ako se''.....
Majd viszem. Mingyá jó idő.
De,de,de,de,de!!!!!!!!!!
Dedos egy jatek.
Hoci a tibicsokim. 😆
Nem,nem 😂
De,De!!!!!
De nem 😛
De!
Nem.