Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy lehet ezt érteni?
Szó szerint
én is erre gondoltam de mi van ha nem íratta át ? :/
Hali. 2 és fél hónap alatt volt ideje átíratni a pacáknak úgyhogy okmányiroda,csoki vagy házipálinka,bemondod a rendszámot, és ha átiratta a mocit akkor már meg is vannak az adatok!
hogy érted hogy értekezünk?
Hello
Adj egy email címet és értekezünk róla...
Sziasztok
olyan kérdésem lenne hogy kb 2 és fél hónapja eladtam a motorkerékpáromat és véletlenül nem lett kitöltve az adás vételi teljesen szóval a vevő adatai nincsenek meg csak 1 aláírás van az adás vételin és telefonon keresem nem veszi fel nevét nem tudom pontosan az autója rendszámát tudom és nem tudom lemondani igy a biztositásomat mit tanácsoltok mit csináljak ? biztositónak írtam de nem ír vissza telenorosoknak írtam nem-e tudják ki adni az adatait az illetőnek de nem adják ha valaki tud segiteni meg köszönném.
Szia Klau-runner!

Először is elnézést hogy tegnap ígéretem ellenére nem írtam de sajnos a pörkölt elkészítése hosszabb ideig tartott a vártnál mivel a nagy meleg miatt későn álltam neki. Most meg eltávozom egy hét nyaralásra ahová természetesen robogóval megyek. Bár az időjárás nem éppen jó de hát ez van majd kitalálok valamit a fürdőzés helyett ha ilyen lesz az idő amilyen. Ha hazaérek természetesen jelentkezek egy kis csevegésre.
Szia!
Most elköszönök de majd még leszek a mai nap folyamán. Szia, remélem még beszélgetünk majd.
Hajtani nem szabad, utazóban 65-70 és a világból is ki lehetne menni ha az ember alfele bírná.
Az IGEN!Jól bírja a kicsike:)
Nagy motorhoz jogosítvány is kellene.
Ööö, kb. 80 km de tavaly már mentünk 300 km-t is majdnem egyhuzamban.
Remélem nekem 5 év múlva lesz egy nagy motorom. Balatonszemes tőled hány km-re van?
Köszönöm a dicséretet. Ezt a csatalovat már 5 éve nyüstölöm, legutóbb Szemesen voltam vele motorostalálkozón.
Szia!Ő az első motorom,nagyon kezdő vagyok még.A tied is szép.
Te hajtod azt a csecse robogót?
Nah, szióka csak kicsit el kellett távolodnom a konyhai teendők miatt.
Hali!
Üdv Klau-runner!


Hát nem, de talán folytathatjuk. Lassú víz partot mos.
De a beszélgetést nem vitték túlzásba.
Na jól egymásra talált két robogós.
Neked is!
Szép estét.
Sziasztok!