Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbulást.
nálunk Albertirsán az általános suli előtt... óra alatt kimászott a gyerek ugatni meg ilyenek, egy vén fószer még végig is nézte a "müsort"... mostmár javul a szemem is hálistennek, meg már nem érzem a vért a számban... de az összes faszom tele van ezekkel
És ez hol történt?
félre ne érts én nem basztatlak
meg amúgy is ezek már ilyenkor bicskáznak
szóval,én sem röhögnék rajta
ott sem...
közeljártak hozzá.... lebasztak 4-5öt amiből joformán alig éreztem valamit, haver meg először az egyik gyerekkel szarakodott, utánna 50 méterről nézte h szenvedek a két köcsöggel.... az egyik olyan magas volt mint én, a másik egy kis szarrakás.... lebasztak 4-5öt, csak akkor engedett el a faszkalap mikor beraktam neki egy állast.... most lehet cseszegetni h általános iskolások, meg izé .... leszarom, akkor és ott kurvára nem volt vicces, pláne h nem vagyok egy verekedős fajta..
Ne tévesszen meg az ált.iskola.
Az orkok 17-18 évesen is még oda járnak
mégegyszer
két általános iskolás gyerek megruházott benneteket?
cigány témához még hozzászólva.. pont ma lettem majdnem szarrá verve, elmentünk haverral az általános suli mellett gyalog, erre két majom gyerek kiugrott elkezdtek keménykedni, haver nekiment az egyiknek, rámentek mint a ketten aztán meg elfutott haverom, utánna mind a kettő rám jött, kaptam 4-5 öt fejre, meg egyet lebasztam a gyereknek, a vége az lett h mi is és ők is elmentünk, meg vesztettünk kb 6 energiaitalt, mert eldobálták ezek a rakás szarok.... jah, meg a jobb szemem feldagadt bevérzett, érzem a vért a számban is .. és mindez mért? MER KÖCSÖG TETVES CIGÁNY! óra alatt kijön a sulibol, azért h keménykedjen... elmehet a tetves kurvaannyába ezek után az összes rohatt szemétláda cigány kurva anyád ROMA!
ennyi...

link
link
azt nem szívesen 'Mokkázom' tele - maradjon az Ork-mentes övezet
Helyetekre majmok!
csevegés?, beszélgetés?, kutyulás?, gyere hazafele!
ööö...nesze

itt a válasz: hogyan tegyük tönkre azt, aki ki meri nyitni a pofáját: Gyurcsány: vesszen a Hírlap !
uhhh, te betegebb vagy mint én
Nekem nem
ja az jó, mert fááááááj!
Nálunk is ez volt a helyzet. De az új rendőrkapitány még nincs a zsebükben. Így lehetett fenyíteni rajtuk. Azért még messze vagyunk az ideális városképtől.
Egy kis napalm...
itt könnyen lehetett volna tisztogatást rendezni
igazad van,de akkor is ez a helyzet
Akkor áramot vezessen,ne várost
fosik,mint a pelikán...
"Tóth Dezső polgármester szívesen nyilatkozott, ő azonban, úgy tűnik, egy másik Enying első embere. Nem tud arról, hogy félnének az emberek, nem hallott róla, hogy Sztojkáékat milyen bűncselekményekkel összefüggésbenemlegeti mindenki: szerinte Enying békés kisváros, ahol békében élnek az emberek. Mint mondta, ha egyesek követnek is el bűncselekményeket, azt biztosan nem helyben teszik, mert hozzá még soha senki nem fordult panasszal.
Ez a tény nem túl meglepő annak a fényében, hogy az utcán, az önkormányzat épületében, a bárban és egy étteremben megszólított helybeliek egybehangzó véleménye szerint a polgármester és a rendőrség összejátszik a város cigány hatalmasságaival."
NO COMMENT.