Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faterral majd megdumáljuk mivel ő a sofőr!
gyeregyeregyere már egy valag embert összeszetdünk itt a fórumon én már nagyon várom azt az uccsó helyet
hmm de jó lene oda elmenni!talán összejön!
Bátmonostor Dél kupa ...úgyisutolsóleszek úgyisutolsóleszek
és hol lessz mijen verseny?
úgysemonomelhogyverseny
mivan 28.án?
Az én véleményem meg az, hogy legyenmár 28-a........nektek melyik szám tetszik jobban ? 56 vagy 65 vagy 144(sx) az a 2 olyan szépen mutat egymásmellett muszályvolt odairnom
egyetértek!
nem baj az ha nem vagy 30.. énse csak a harcot okosan kell megvívni... és ami még fontosabb: összefogva...
énsem vagyok 30éves de elég sokat tudok erről a világról talán a koromhoz képest tulságosan sokat is!
erre még annyit hogy a barátnőmet fenyegette meg a rohadék!
ne érts félre és előre is bocs: fiatal vagy még. itt nem sulicsicskulásról meg tinibunyóról van szó.... ennyi idősen én is azt gondoltam sérthetetlen vagyok és majd megmutatom, de ez ennél bonyolultabb
hasonlóba járok énis! nemrég vagyok ott de már verekedtem az egyikel mert nembirja befogni a száját! természetesen c.
ez az egy a BAJ hogy mindenki becsicskul és ők ezt kihasználják(énmárcsak tudom olyan suliba járok, ha nagy a pofád akkor békén hagynak és nempiszkálnak sőt még hawerkodnak de ha fosol szekálnak mindig)
Szolgálunk és Védünk! hülyeség!
ne engem!
inkább cserélném a verést eljárásra, a rendőr is félti a nyavalyás életét és a családjáét...
jah de mégis ide szántam!
boccs nem ide akartam benéztem sorry!
ÉN bár eddigmég semmi okom nincs rá....
én biztosnem még összefogvasem mert ezeknek a 80%a 140kilós benga állatok rádfuj eltörik a gerinced!mindnek a börtönben a helye!
vagy születésszabályozás, 1 gyerek felett 2 év folyamatos és érvényes munkaviszony.
jaja!
én csak beszüntetnék minden segélyt.de mindent.akár a családi pótlékról is lemondanék csak hogy ők se kapjanak.