Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok nagyon kopasz vagyok szal ne nevessetek ki vagy nézzetek le. Szóval az lenne a kérdésem hogy ugye mondják hogy a motorhoz50-es vagy sima papirok vannak na ezek a "papirok" mik is? Adás vételi meg a biztosítás csak ennyi lenne vagy a "papirok" van más is?
Remélem sikerül, legalábbis nekem bevált, több formátumot is kezel mindegyik.
Köszi, kipróbálom mert az eddigiek gyatrák voltak...!
Szia!
Avidemux vagy VirtualDub, ezeket ajánlanám első nekifutásra.
Srácok segítsetek! Mivel egyesítsek kis videókat hogy egy nagy videom legyen? a wmm-en kívül mert az nem kóser... Segítsetek mert a vágás kész de egy csomó kis mitugrász vidi lett. Előre is kössz!
Szia mindenkinek!
Mst regisztráltam. Már próbáltam belépni decemberben,de nem kaptam meg a reg. kódot. Akartam segítséget kérni,mert vettem egy R1-et,de nem tudtam beállítani a váltó,vagy villanófényt(kinek hogy tetszik). De megoldottam.
ez igaz. de innek meg akkor majd én elküldelek
Itt lehet,me itt csak te vagy
CSIKA HE itt ehet pofázni szerinted? ? ? ?
megvan még?
PIC programozáshoz ért valaki?


16f628 és a 16f84 felcserélhető, helyettesíthető egyik a másikkal?
KRÉZIDZSÓ

lesz valami vagy keressek máshol cuccot?


Hello! Hol is vagy Te helyileg?
üdv. én 5000-re gondoltam. írj ha érdekel. amúgy jó megvan mindene..doboz ..kábelek csatlakozók van hozzá minden gyári cucc és hibátlanul működik csak vettem újat és fölöslegessé vált :S
Egy probát megér.
mobilpont.hu olvasd el
nekem már fizettek
nem sok de fizetés kiegészitésnek jó
A biztositásomat be birom fizetni belole
Mi is ez...?
Gondolkodom rajta ,hol is a buktató?( Mert szerintem minden ilyen dologban van valami..)
Hát ha ezért tényleg fizetnek is ...... ?
Ilyen nincs a FÖLDÖN!
Hello! Mennyiért méred?
csáá midnenkinek. nem kell véletlenül valakinek 1 radeon x1650pro (agp-s)512megás videókártya?
Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy ingyenesen regisztráltasd magad, és a fogadott reklám üzenetek után a Mobilpont pontokat/pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Egy pont egy forintnak felel meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000Ft-ot. Amennyiben nem éri el a 6000 Ft-ot, az összeget átvisszük a következő hónapra. Ez az összeg nettó, az adót a Mobilpont fizeti utána.

A Mobilpont rendszerének igénybevétele díjmentes, sőt pénzt kereshetsz, ha fogadod hirdetéseinket. Még dolgoznod sem kell! A regisztrációnál megadhatod azokat a témaköröket, amelyek érdekelnek. Figyelembe vesszük időbeosztásodat is, ezért csak 8 és 18 óra között küldünk reklám SMS-eket.

A pénz mellett értékes információt is kaphatsz egyedi akciókról, rendezvényekről amiket nem reklámoznak más csatornán. A reklámozott szolgáltatásokat és termékeket nem kötelező megvenned, csak ha elnyeri tetszésedet az ajánlat.


Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kísérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek mert az ö általuk fogadott SMS, MMS, levél, és e-mail hirdetések után is pontokat írunk jóvá neked. Egy pont egy forintnak felel meg.

Ajénlóhoz írd be: 30-8337919
na jóvanakkor ha PONT ilyen akkor jöhet számom 06308278943 dobbmá smst hogy feltudjalak venni kapcsolat
van hát te farok.mé szerinted csak dobot adok?
ja igaz is.neked csak dobod,zenész.van söröd mer én most nyitok.
JOE

Itt a cucc.
a kérdés hogy amit te adnál dob azon is van összekötőcső ami elmegy a hátsó dobig?
rendben, ha valami van szólj, itt ott megtalálsz
Szia LaciCRM a ktm-re a csere nagyon is érdekelne csak egészségügyi okokból most szerintem nem fogok motorozni se nagyon.Tehát az a helyzet hogy kell a forint a dokikra és nem maradna egy vasam se pl.:átírás,nagyon tetszik a ktm de sajna nem merek belevágni esetleg ha megint aktuális lesz a dolog mindenképp szólni fogok!