Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nem tudom hova írjam, ezért gondoltam megkérdem tőletek. Nem tudtok szlovák honlapcímeket ahol vannak eladó motorok természetesen. Ha igen légyszíves írjatok párat. Megköszönném, megköszönöm
szébb jövöt
Nem kösz, a majd 2 méteres magaságommal nem nagyon tudom elképzelni magam gyorsaságin. Egyszer kipróbáltam egy mitot (bár lehet h. az a legkissebb?) És hát elég szűkös volt, bebukni se tudtam a plexi mögé mert kb a nyakamnál volt :S :D
Szia! Nem érdekel egy Honda rvf400?
Szasztok motorosok! Lenne egy kérdésem, most akarok nagyobb motora váltani és érdekelne h. körülbelül menyi a fentartási költsége egy nagymotornak (600-650 ccm). Egy 1992-es Kawasakit KLR-t néztem. (biztosítás, adók) És h. neketek mi a véleményetek eről a tipusról? Valamint h. nem e tartjátok nagy váltásnak egy erős 125-ös masina útán? Na ez így már három kérdés lett :)
Sziasztok!Ép most akarok be nevezni egy busára csakattól a mocskos OTP-től nem kapom meg a pénzem már 4 hónapja :@ és már szinte szét robbanok az idegtől hogy itt a szezon és nem tudok motorozni wáh...mit csináljak az OTP-vel ?:S
Ma olvastam az újságban, hogy az a lány akit felraktak a kuruc info oldalára, a Zegen megvert kiskölyök kapcsán, nem azonos azzal aki valójában felvette az esetet. Úgyhogy ezek szerint, azért nem árt ha körültekintőbben ítélkezünk.
http://www.kurucz.info/r/35/36... Egy újabb gyöngyszem.. Legjobb szöveg, h 1 mocskos cigányra 2 ember jut
7387
Nem mentem a válasz erre izére, előbb reagáltál mint én!
a héten lehet járok olyan helyen lefotózom s felteszem az biztos hogy kintről behozott gumi.
Na az lehet!
Érdekes! Én ilyet még sosenemláttam!
gondolkoztam a szám benne volt a DOT felirat hiányzott az kell nekik.
már találkoztam olyan slickel amin nem volt, hogy miért azt ne kérdezd de csiszolás nyoma sem látszott. szóval nem csak kicsiszolták hogy ne lehessen megtudni mikori.
Melyik gumin nincs rajta?
ha nincs rajta büntetnek
És mi derül ki számukra a gyártási évből?
a rend éber őreinek egy része rá van állva a dot szám figyelésére. nekem a full sport gumi is túlmelegedett és csak csúszkált a motor nem lehetett dönteni.
üdv valakinek van véleménye a vágott slickröl? menettulajdonságok eltérő menettulajdonságok az utcai gumitol egyebek megfigyelések persze utcai használat közben!
mert nem vagyok az az alkat, de lett volna a 3-4 kopasz nagydarab bla-bla állat aki megtehette volna. na meg engem ki véd meg?
ezek nem emberek!
és Te mért nem léptél oda?