Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oda yoda . kell rá a cucc,minden kigyorsításnál érzem a jótékony hatását .hogy lehet ott menni pénteken?
Nem csiodálkozok. Én egyszer levettem az enyémet... Azt hittem az első kanyarban elesek... Amúgy ezért lett sztem sok motoron szériatartozék.
Szóval pénteken odajössz?
jaja ,faja ,bazz ez kötelező tartozék ,sookal gyorsabb lettem tőle
Szóval hallom a Tevét megszabadítottad a dologtól...
Nem rossz cucc mi?
egy jó esőruha.(má' nem olyanra g.olok amiben esni lehet )de az is kis helyen elfér.
na lépek.köszi az eszmecserét!és jó pihenést a túra után!
Fül nincs, de van hely akasztani
A sógorodnak teljesen igaza van: papírok elférnek a zsebben, bankkártya, telefon szintén
Ülés alá egy felső vagy esőcucc
Mi kell még a motorozáshoz?
na ezt mondom én is ZZR-el járogattam,azon voltak az ülésnél kihajt6ó kis fülek direkt ennek a hálónak.a tiéden nincs?
amúgy a sógorom szerint útra2dogot kell vinni:telefon és bankkártya...az meg elfér a zsebben is
Sok cuccot nem viszek, azt meg bepaszírozom az ülés alá
Egy kis kaja, pia
Ha meg több cucc, akkor eddig hátizsák a hátamon, de rohadt kényelmetlen volt.
Úgyhogy most hátizsák odahálóz az utas helyére, ha olyan van
miben viszed a cuccot az útra,hátizsákban?
én újabban azt használok vagy azt a gumis hálót.a tanktáska is nagyon célszerű,régen tetszett,de a jelenlegi motorra sajnos nem jó.
Csak magamat dobom rá
Nem viszek sok cuccot, így is dög nehéz ha tele a tank
De azért meg szoktam oldani
aztán ha még dobsz rá tanktáskát vagy dobozt vagy egyéb csomagot túrázáskor-akkor meg még nehezebb.azért egy hölgynek ez nem kevés.az igaz,hogy van jópár motoros csaj itt az ismerősök között is és pl.az egyik 900rr-el nyomja...
Csak 213
Asszem 220.
tényleg....? én azt hittem,hogy azért már ezek valamivel könnyebbek a jobb anyag miatt.az én régi Suzukim(adatlapon)volt200kg körül.
Kétszáz egynehány
hát nem túl sokan "csevegnek" itt így vasárnap este..
bizony száz...egynéhány kilót nem könnyű terelgetni az úton.
felér egy jó kis testedzéssel...
Hát jó kör volt az biztos. Még a hajam is fáj, de megérte.
na az már jó kis kör volt
én csak a Mártába gurultam ki,ami ottani kanyargással együtt is alig száz km összesen.
Három motorral.
Bakonyfenetudja mi nevű települések - Pápa - valami C betűs - Sümeg - Tihany - Alsóörs - Cseszenk oszt haza
egyedül vagy több motorral volt a túra?és merrefelé?
(de sokat kérdezek,pedig nem vagyok rendőr )
Megvolt
na de holnap jó idő! mindenki menjen gurulni!
én is megcélzom a Mátrát!
jó éjt!
Aham, gondolhatod
A rosseb megesz olyankor