Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen jó már mikor kinézel az ablakon és csodásan süt a nap-egyből jobb kedvvel dolgozol...
Ez állandó jelleggel így van
Ez olyan szomorúúúú
Ez tényleg mindíg így van.
Mindig örömmel tölt el, hogy hétközben, amikor a mukahelyen kell megrohadni annyira jó idő van hogy nagyon
A csütörtök nem kellene bele,a többi nap szuper!
Jah, ha szépen imádkozol hozzá
Remélem holnapra is megtartja jó szokását, sőt még jándék napsütéssel is elkápráztat
Szép jó estét mindenkinek!Csak rendes gyerek ez a PETYA.
Sajnos nincsen!
hali!nincs vonalas telefonod?ha elküldöd a számot smsben akkor tudnánk szóban értekezni,ugyanis nekem az ingyenes.
Szeva Zsolti bácsi!Segíts már nekem!Hol tudok gumit venni Tarjánban,vagy Bátonyban?'16-os kellene előre...az a gáz!
szép estét mindenkinek kedves motoros társak!
Nagyjából. Odefele kicsit szemerkélt, de aztán már semmi
Köszi Petya
Szent Péter meghallgatott.
Ha Szent Péterrel való egyeztetésem eredmyns volt és nem fog esni, akkor egy fél óra múlva indulunk Rédére.
Jujha, nem mondtad, hogy ekkora volt a bukfenc, azt hittem esetleg csak eldőltél lassú menetben
Szia!Még nem. A motort már nem látom olyan csúnyának,de a mellkasom egyre jobban fáj.Mész valahová hétvégén motorozni?
Helló Klau-runner!
Kiheverted a múltkori vizes füvest?
Jóóóóóóóóóó napot!
Jó reggelt!

Csak hogy legyen valaki itt.
jó az SV!2havernak is az van,sokat mentem velük meg szerelgetem.őket.bár azok "csak" 650-esek.
úgy is kell,bejárni a "létrát" és rutint szerezni!
Az SV egy nagyon jó "ismerősömé" .Ő vitt bele a motorozásba.Nekem csak kocsira van jogosítványom (még)De tervben van,hogy levizsgázom nagymotorra.Csak előtte szeretnék egy kis rutint szerezni kétkeréken.
amúgy kizárólag robogóval nyomulsz vagy nagyobbra is van jogsi?
az SV is a tiétek?láttam a képek közt.
Na,most csak egy óra telt el.
helló!ahogy elnézem,kicsit akadozik a kommunikáció.de azért kb.2óránként van itt valaki..
Sziasztok!