Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán próbálj meg helyesen írni elsőnek, csak mellékesen,nem rosszindulatból.
Sziasztok!
Hátsó fogaskereket szeretnék módosítani. Ki tudja legyártani? Kivel vegyem fel a kapcsolatot?
Drága tanuló pénz lesz...
Sziasztok! Segitsegeteket szeretnem kerni, szeretnek motrot venni kb.1600 euro korul. Valami gyorsasagit vagy nakedet szeretnek.. Olyant ami strapabiro, jol kezelheto, es lehet vele egykerekezni tanulni, stoppie.. meg iesmiket is jol birja... Mi a velemenyetek meik tipusok jok iesmire ebben az ar kategoriaban? Udv. Venci
Sziasztok. Mostanában észrevettem, hogy 5.ben véletlenszerüen rug 1-2 -t a moci mintha nem venné be rendesen az 5. sebességet, és mielött rugna egyet pillanatra megtorpan. Mi lehet ez?
van ennél jobb topic is,a csevegés a nőknek való....ez e!
látom, látom..
ez e
na annyira nem fontos,mondom.csak beugrott,hogy Te ismerheted esetleg.mivel hogy abban a városban senkit nem ismerek.nem tudom a sulit,de azt hiszem gimnázium. nézegettem közösségi oldalakon,de nem találtam,bár én se vagyok rajta egyiken sem...
úgyhogy bocs a zavarásért és köszi a választ!
ha megvan, h melyik suli, az sokat segítene... én nem ismerem, de csak 10-12 éve nyomom itt, szóval ez semmit nem jelent gondolom nem rostis, ott ismerném.
na helló!nem motoros téma.van nekem egy fiatalkori ismerősöm,akit Bostai Csillának hívnak de vagy20éve nincs róla infóm.úgy tudom,hogy Dunaújvárosban tanít egy középiskolában azt hiszem biológiát.mivel Te ott laksz esetleg hátha ismerős.na persze keresgélni nem kell csak kíváncsi lennék rá,hogy mi van vele?él-e,hal-E?
mondd!
Erről beszélek, ez így van, de ha egy ilyen történetet felteszünk akkor annak igaznak kell lenni-e....
Nem is olyan "rég" nem véletlenül vitték öket Auschwitz-Birkenauba.......
ennek a problémának már most nincs jó vége.... itt a környéken is mindennaposak a hasonló dolgok.és ahogy hallom ismerősöktől hogy mik mennek szarabb vidékeken.... sokat vagyok pesten és ott mondjuk1bevásárló központban valóban úgy látszik,hogy nincsenek ezek annyian....a vidékiek biztos eltúlozzák a dolgokat..... hát nem....
Ki a faszt érdekel a nyugat? ez azoknak szól, akikkel még nem történt ilyen, de bármelyik nap megtörténhet. aki pedig át élt már ilyet az csak bólogat hogy tudom miről van szó.
nem, egy dologról beszélünk....ezt a történetet minden magyar szeretné ha a "művelt nyugaton" elmondanák sok sok helyen, de ha kiderül, hogy nem igaz akkor a fagyi visszanyal.....ha viszont magunknak találunk ki ilyen sztorikat az elég felesleges dolog mivel benne élünk és nekünk nem kell plusz adrenalin, hogy utáljuk őket...
10 emberből 9 mindig tudja a megoldást
és
10 emberből 10 nem tesz semmit
KÉT KÜLÖN DOLOGRÓL BESZÉLÜNK

le van itt írva egy történet.

ha én azt mondom hogy elestem mert vizes volt a padló és eltörtem a kezem, közben az igazság az hogy részeg voltam és úgy törtem el.


NEM LEHET TUDNI.
a lényeg az hogy FÁJ.
pontosan......ha nem ésszel közelítesz egy ilyen problémához akkor annak nem lesz jó vége...
" hallod magad ilyenkor ? "
Ha elvárjuk, hogy egy külföldi(magyarnál tök mindegy mert az úgyis tudja) számára egy ilyen történet elborzasztó legyen hitelesnek kell lenni-e......ha nem az akkor a saját szavahihetőségünkön ejtünk csorbát és pont az ellenkező hatást érjük el mint amit akarunk.....ha valamit állítunk mindig igaznak kell lenni-e....
ennél sokkal rosszabbak történnek meg .. velem is voltak már ilyenek.. sokat vonatoztam az iskola miatt. de te most tényleg abba kételkedsz hogy ez igaz e vagy nem? az első része amiben leírja a bűzt, az egész érzést amikor beszabadul egy cigány csapat, az 10000000000%ban így van... nézz már körül... az elmult 6-7 évben legalább 20-25 ehez hasonló történt velem , nem csak vonaton. buszon, buszmegállóban, villamos megállóban majdnem megkéseltek, iskolában , mindenhol ott vannak és ezt csinálják... én szívből utálom őket !
vajon megtörtént?....mondjuk ettől függetlenül naponta megtörténik, de ugye a hitelesség fontos...
pont most olvastam én is az előbb.jól fel is húztam magam rajta. jól tetted,hogy beraktad,ideje volna már ha minél többen ébrednének és végre történne valami. csak az összefogás segít.