Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
2 kérdésem lenne, fontos lenne, h meg tudjam rájuk a választ és előre is köszönöm a segítséget.
1.,
Tegyük fel, h van az embernek egy 50es gépe. Mi kell, h nála legyen,ha esetleg rendőr igazoltat? Okiratokon kívül( jogsi,személyi,biztosítás,adás-vételi)
2.,
Ha vki színtévesztő, mondjuk 600as motort vezethet, vagy orvos nem engedélyezik, h letegye a jogsit?
Kérlek értelmes válaszokat, mert tényleg fontos. Köszönöm!
Széles utat, gumifákat!
Sziasztok,új vagyok itt a fórumon és motor vásárlás előtt állok, lehet nem ide kapcsolódik a kérdésem de 2T vagy 4T motort éri meg inkább venni? melyik megy hamarabb tönkre normál használat mellett? esetleg egy pár típust tudtok ajánlani ami "aránylag olcsó 80-130ezer ft ig" és lehet is vele krosszozni, és jó vélemények vannak róla. Segítségetek előre is köszönöm.
Azért annyira nem gyors kb dupla sebeségel.
60 és 120 között?
Működik persze csak gyorsabban villog,nekem is úgy van.
Valaki tudna nekem segíteni abba hogy volna egy SUZUKI GSX-R 600 SRAD 1998 asom és az idomzatot akarom rajta átcserélni a K2 félére. Lehetséges? ( Pályaidomot akarok rávenni és azt alakítani )

Köszi
jahh már tapasztaltam. csak az a gáz, hogy a gyári relémből 4 láb áll ki meg a csatlakozó is olyan. viszont az új ledes relé csak 3 lábú...
nem fog vele működni másik "ellenálás" kell hozzá mert külömben gyorsabban fog villogni.
Segitséget kérek .Honda dio robogo Álo hejzetböl elindulva nem ugrik a motor pl lámpánál vagyok elindulnék odahuzom neki csutkára és lasan elindul utána megy mint a gojo tehát álo hejzetböl nem ugrik rögtön mi lehet a baja SEGITSETEK
Hello. Valaki segítsen már légyszives. Venni szeretnék a motoromra led-es indexeket.
a gyári relével működni fog az? vagy kell bele másik relé?
segítségeteket előre köszönöm, nagyon fontos lenne.
Meg szeretnék vitát indítani.... lenne olyan kérdésem hogy szerintetek melyik motor tartósabb erősebb szervízégenyebb krosszba... 85ccm-be.... HONDA vs KAWASAKI ? ki melyikre mit mondana?
Én itt lakom Kiskunlacháza közelébe és lacházára is járok suliba de én nemhalottam erről a balesetről... de a suliba megérdeklődök és leírom ha tudok valamit!
Helló!
Segítséget kérek.
Nem vagyok motoros, így nem tudom hová kellene írnom, de tegnap délután (03.15.)háromnegyed ötkor Kiskunlacháza után az 51-esen, Pest felé egy motoros az árokba került egy bordó dzsip miatt, satufék után rohantam hozzá az árokba, de szeretném tudni, hogy most hogy van? Akkor úgy tűnt, minden oké, mentők is megjöttek, észnél volt, fel is ült. Volt vele egy másik motoros is, neki semmi baja.
Abban kérek segítséget, hogy tudja-e valaki, hogy ki volt ő és most hogy van?
Kicsi az esély, hogy megtaláljam, tudom, de gondoltam hátha valaki hallott róla, netán ismeri is.
Köszönöm
Hali!
Kerestem topikot a védőfelszerelésekkel kapcsolatban, de nem találtam, OFF meg nem nagyon szeretnék lenni. Ha van, csak nem találtam, valaki dobja már be ide a linkjét pls.
Köszönöm!
szewasztok! valaki tudna nekem segiteni? megtudnátok mondani hogy hogy számolhatom ki a motorom tax árát? nagyon fontos lenne előre is thx!
Sziasztok!
Van egy 1991-es GPX 500R-em, a probléma a következő vele: melegen nagyon nehezen lehet megtalálni az ürest. Ökölbe szorított lábbal tudom csak kivenni. Mi a véleményetek mi okozhat ilyet? A kuplung holtjátékot kizártam , ha rá van állítva akkor is ezt csinálja. Hidegen viszont minden fa**a.
sokat segítettél. köszi szépen még 1x . csáo
kár hogy nem müködik az hogy egy hajléktalannak adnék 100 ezret és átiratnám a nevére a céget:D van ahol müködött régen valamelyik országban. amikor még voltak kiskapuk
na kilépek!remélem azért valamit tudtam segíteni. egyúttal megbeszéltük a karácsonyi ajándékokat is a hugival keressél ott1ügyvédet,mert sokszor a helyi viszonyok is eltérőek.
iiiiiiiistenem
meg itt van a városomban ez a szép példány cigány,a győzike.ismerem is.
20milliós apeh tartozása van.de semmi sincs a nevén.az rtl től kapja a lóvét de nem bírják(vagy nem akarják)tőle levonni.
mocsok egy állam ez kiváncsi vagyok mennyit vonnának le havonta ezek a tetvek. az a poén hogy van apehos ismerősöm de ez semmit se tud
pontosabban rajtad is.ezek gondoskodnak róla,hogy ahol pénzt látnak egyből lenyúlják
és önadózó az illető,azt a jövedelmet amit alkalmazottként kap csatolja a másikhoz és együtt adózik.bár ehhez én se nagyon értek,nekem egy apehos illető csinálgatja a bevallást