Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a power szelepet pucold ki! Ha rendesen kipucolod, akkor még gyertya sem kell bele, anélkül is elmegy !
üdv mindenki eladó derbi Rabasa léghűtéses alkatrészeim...
Sziasztok!

Vettem egy 50-s GPR(R)-t használtan! Nem sok gond van vele, lánc laza,gyertya csere, ilyen kisebb gondok. (Egyelőre) A kérdésem annyi lenne,hogy ti milyen olajat,gyertyát ajánlotok bele? Illetve akad egy másik kérdésem... Az első sebesség gyenge nagyon. Elinduláskor lassan indul meg a motor, de amikor megjön a powerszelep, akkor már rendben van. Annyi a gond,hogy a többi sebességben közel sem ennyire gyenge alacsony fordulaton.. Ez természetes, vagy esetleg lehet a laza lánc miatt, vagy ki kell tisztítani a powerszelepet?
Sziasztok!Ismét tőletek kérek segítséget,mert mások nem mondtak semmit se. Gyújtásra rakom a Sendát, akkor kijön 3 fény, az olaj,a benzin és a víz, majd elalszanak. Viszont utána az olaj rá 20-30 mp-re kigyullad, és fogalmam nincs,hogy mi tévő legyek.Ugyan így,ha beindítom,akkor is.

A másik pedig a fordulatszámmérő nem működik. Szét szedtem, megnéztem de látásra semmi sincs eltörve,szakadva. valakinek valami ötlet? Nagyon hálás lennék :)
Ha valaki ilyet keresne, írjon! 2008-as, 300 körül árulom!
nagyend@freemail.hu
oks
irj a cimre, onnan küldenek,mert most nem vagyok otthon!
nincs mit, szívesen
képet tudsz küldeni ? david.farkas16@gmail.com
Szia!
Igen, én a tűre gondoltam, ami a súberból jön ki.
Akkor nem gáz, köszi szépen a választ:)
tudtok sendához ülést/üléshuzatot?
köszi
Szia!

Ne keverd a súbertűt a súberral! A tű az a hosszú vékony egyenes rúd ami a súberből jön ki. Az mozog jobbra-balra. De ha belemegy a főfúvókába akkor már nem mozog. Ha a súber lötyög a karbiban az már kicsit problémásabb. De ha nincs a gépezettel problémád akkor szerintem ezzel ne foglalkozz.
Sziasztok!
Az normális, hogy a karburátorban a siber tű mozog jobbra-balra?
Gázadáskor ugye fel-le mozog, de az enyém mozog jobbra-balra is?
Ez nem gáz? Gondoltam megkérdezem...
Köszi
3500+posta resone-@freemail.hu
Köszönöm szépen a gyors választ :)
levan áttételezve.rakj előre kisebb lánckereket lassabb lesz de erősebb
Sziasztok! Most vettem egy Sendat és a végsebessége nagyon jó,de amikor el akarok vele indulni, vagy egy nagyobb dombra fel akarok vele menni akkor viszont nem akar húzni, max. Ha alá kuplungolok. Segítsetek kérlek ha tudtok, mi lehet vele a baj?
Üdv! van valakinek derbi senda hütője ? elöre is köszi ! :D
heló eladó egy derbi senda H alkatrészek egybe 10 ezer
sziasztok,eladó gyári kipufogó. Irányár: 10.000Ft ,csere is érdekel jó állapotú 52-53as hátsó lánckerékre!
Bocsi én a Derbi Senda 50ccm-et kérdeztem.
Az évjáratát nem tudom mert nem az enyém.
nekem 2004es van és az is 3,5-4 et eszik
hát nekem a gépen majdnem Senda mondhatni és nekem 4 litert eszik...(1997-es)
de nekem már nem gyári :/
Lehet hogy a régebbiek 3,5-4 litert esznek de az újabbaknál inkább 5,legalábbis az én 2009-es szendám eszik annyit (teljesen gyári állapotban)
3,5-4? Milyen évjárat?