Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

GPR50R-hez hol találok láncvezetőt,láncvezető görgőt? Egyáltalán milyen kell bele? Univerzális görgőt találtam,de nem tudom milyen méret kell. 60 mm-st találtam most, de 3000 ft.,szal vakon nem akarom megvenni!
a sporthengerhez MAGASABB fordulatszám is párosul ember... én c4est vennék az tuti! illetve egy kedves barátom újonnan vásárolt nagyobb ccm hengeréhez kapott tájékoztatóra rá van írva h csak c5ös csapággyal... egy jó sporthenger simán elforog 13at...
Tévedsz. A c4, azaz nagyobb illesztési hézagú csapágy NEM nagyobb köbcentihez van. Nagyobb fordulatszám, illetve magasabb hőterhelés mellé való. Ezzel nem leszólni akartalak, csak helyesbítettem.
70-es hengerhez is jó a c3. Sport hengerhez fölösleges c4.
***ELADÓ***

4000ft/db,igény szerint szép fényezéssel (1500ft),posta ok.
Sziasztok!
Eladó Sendához 18-as hátsó kerék, 21-es első kerék. 19-es Metzeller crossgumi jó állapotú. 18-as utcai gumi jó állapotú.
érd: 06 70 507 30 14
ntn-ről még nem hallottam :D lehet én vagyok fogalmatlan. skf,koyo,fag ezek a legjobbak, de én japót vennék,tehát koyo.
köszi akkor c4 mert lesz rajta tuning a közeljövőben, de akkor tehát Koyo-t éri meg venni? az NTN az milyen? az is japó?
Régi típusú Derbi Sendához keresek olyan összekötő csövet ami a karburátor és a gyári légszűrőház közé való!
Olcsón!
(Derbi Fenix-em van ami felépítésben hasonlít a 97-99közötti Sendákhoz!)
yamaha dt vagy derbi sendra? 50 es!
ha 50es a géped és azis marad, akkor c3as elég. c4es nagyobb ccm hez ajánlott. én japán márkát vennék
10/40-es repsol, castrol, eni iride én ezeket használom, olcsót molost vagy egyéb szarokat nem érdemes venni, jah és csak full szintetikust.
szia!
1500ftér fújnák le fényes feketére, illetve a posta 1000ft.érdekel még ?
Szia!

Itt az e-mail címem: gyuiimiricsi@freemail.hu
resone érdekelne az a 2 tank idom:) fényezéssel mennyi lenne? fekete kéne

------------------------

Továbbá érdekelne 70 vagy 80 as hengerszett,21es karbi,és tuning kipu ha valakinek van eladó czr93@hotmail.com köszi
Köszi a választ!
értem, köszi. :D még egy kérdésem lenne. milyen váltóolajat tegyek bele?
SKF 6204 C4TN9-es főtengely csapágyat vegyem a motorba vagy a C3-ast? műanyag vagy fémkosarast?
vagy vegyek inkább NTN-t vagy Koyo-t?
**ELADÓ**

2 darab oldalidom, új vázasra való! Egyik felét elkezdték csiszolni, de amúgy teljesen hibátlan,törésmentes! Igény szerint szépen le tudom festetni és olcsón. 4000ft/db
folytást eltávolitva is szépen muzsikálnak az AM6ok 12es karbival,max nagyobb főfuvi igen:) mentem már nem egy bika riejun, 12es karbi volt rajta...
12es szerintem most vágd ki a picsába...ha nem veszed ki akkor is.
Üdv! :D Van egy motorhispania ryz endurom. van rajt egy Turbokit sportkipufogó ami a neten talált adatok szerint 50/70es hengerekhez jó. gyári karbi van a motoron, de a közvetlen a hengerből kijövet a kipufogócsőben van egy folytás. a csőt szinte felére szűkíti. ha ezt el akarom távolítani, mennyivel kéne megnagyobbítanom a karbit? kell 17,5-ös? vagy lehet 12-es és nagyobb főfuvi?
Ti próbáltatok már Led szalagot felrakni a mocira? Én igazából csak a láthatóság miatt gondolkozom. Autómra akartam, de elmaradt végül, mert nem láttam értelmét az autómon.

Másik kérdés: Ti próbáltátok már az üzemanyagrendszer tisztító adalékokat? Bármilyen ilyen adalékot? Kocsiban próbáltam azt is, az nem volt rossz. Megérte azt az 1100 ft.-t. Vélemény?
Mivel semmi baja nincs a rendszernek így 10ezer Ft-ért árulom.
Nekem főkép a hengerhez csatlakozó rész kéne kb 5cm hosszan. Ezért keresek egy rosszat, de érdekel hogy mennyiért adod?
én őt már hívtam múltkor is és nem lehet elérni mert ki van kapcsolva