Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló,nekem van eladó gyári kipufom.
elég durván jól mutat a motorom,szal még egy okkal több a tolvajoknak... Felkapja,lefesti,kidobja az ország másik felén és puszi kicsikém. :(
itt SM -en volt olyan h kibontották a garázsfalat....
Ezen a gépemen nincs róla kép, majd legközelebb. Bocs ;) DE marad a garázsolás szerintem. Bár onnan se ellophatatlan...
Dobj már fel képet a gépről ;) Amúgy én is a burkolatos láncra gondoltam. Tudom, hogy nem lehet ellophatatlanra megcsinálni semmit , csak hosszabbítani az időt ami alatt elkötik.
Alap,hogy flex visz mindent. Flexre van minden korong, de van olyan külső burkolat,ami "eldugítja" a korongot,de azt is lecserélik és neki futnak még egyszer. Olvastam egy cikket 1:15 került,hogy a bika motorzárat elvigye a flex. 10 méterre se lenne az ágyamtól a motor. Este nem igaz nem ébredek fel 1 perc flexelésre... Persze,alap,hogy a garázs lenne a tuti megoldás, csak közelben nem igazán van kiadó garázs és mivel nap,mint nap akarom használni, ezért a motort haverral ketten tologatjuk dolog is bukó :\
Én hó elején vettem,"legálisan loptam" 117ért. Láncszett csere kell és ennyi az össz hibája. Am 150-től felfelé mozognak, de ha szerencséd van te is kifoghatsz egy olyat,mint az enyém!
De vagány gép mi pénzbe van egy ilyen csoda járgány?
Lehet venni jó pénzér olyan motorzárat ami tényleg bika. Alapvető h a flex ne vigye akármilyen korong legyen rajt, de a fagyasztásnak is álljon ellen mert ezek a mocskosok fagyasztanak aztán törik kalapáccsal. Belenyúlos de tuti , odarakod az erkélyhez, valamint ebay ről rendelsz 3 ezerér riaszto rendszert ami egy kis mozdításra bekapcsol ha elég érzékenyre állítod, ha nem rendelsz vegyél egy piros ledet, amit villogtatsz folyamatosan , tuti elriasztás , amióta ledet használok nem törtek fel a hajót , pincét semmit. ;)
bocs a hibákér de most jöttem a sebészetről a kezemmel sry.
Tárcsazár az nem ér semmit mert bebaszza a furgonba azt viszi. Am én tudom lépcsőn tologatni , jó persze nem 5 emeletet. Pedig én se vagyk kibaszva.

Sok sikert. Legegyszerűbb megoldás pedig azlenne, veszel valami olcsó 3410 est , bekötöd akksira , egy sim kari bele , google re rárakod , aztán folyaamtosan mutatja térképen.
vagy keresel olyan havert akivel közösen béreltek egy garázst vagy valami ilyesmi...jobb ötletem most így hirtelen nincs...
Keress egy havert akivel közösen motoroztok!
Máris lesz egy segítőpartner aki tud segíteni feltolni a gépet a pincéből!
Mert az hogy kamera, meg ponyva meg zárak...én annyit mondok ha nagyon el akarják vinni simán elviszik...
csak egy furgon benne egy 230V-ra átalakító az aksiről egy flex 2 markos legény és már volt nincs motor :/
üdv!senda R-és xtreme motorokhoz minden van!06304906559
Ha valakinek van rossz kipufogó könyök vagy leömlő, de jó a hengerhez csatlakozó része, akkor azt megvenném. Csak a csatlakozó és attól 5 cm kéne.
köszi

azt még nem tudod, hogy milEn lánc kerék jó rá? merrt most vettem bele egy sm felnit gumistól és szélesebb a kerékagy, és így a gyári hajlított lánckerék nem jó hozzá, most venni akarok rá olyat ami egyenes, de nem tudom melyik a jó, mert van több féle Sendára, a felfogatása ugyan az mint a régi felnié 3x2 csak neten a webshipokban nem mutatja a lyukak közti távolságot , csak a belső átmérőt, meg a furat méretét
Rá van írva a láncra a mérete, szerintem 420.
valaki nem tudná megmondani, hogy a 96os sendának mekkora a lánc mérete? 420, 620, 520 vagy mennyi? annyit tudok, hogy a 97es GPR-nek is akkora.
hát elég akciófilmesen hangzik :D de fasza. tárcsafékzár ami még k jó! 1 vagy ha biztosra mész akkor 2 :D meg vastag motorhoz való lánczár. drága lesz de még mindig kevesebb mintha elpárologna... :) kamera meg akkor ha látod h nyúlkálnak...
rovidgyuri@freemail.hu

írj neki vagy keresd fel hópihét
Sziasztok!

Vettem egy motort a hó elején. Volt 3 alternatíva is a tárolására, 2 garázs, és az én magasföldszinti tárolóm. Elhoztam a motort, mindkét ismerős,haver mondta mehet hozzá a garázsba. Mindkettőt úgy ahogy van be is buktam. Jött a C-terv: magasföldszintre hordani a motort,majd le a tárolóba. Oké is lett volna, csak 2 ember kell hozzá... Enyhén szólva pofára estem a motor tárolásával, Kiraktam 2 napra a ház elé,odabilincselve. 2. estén megkezdték a bilincset,de szerencsére nem vitték el. Azóta lent van a tárolóban és nem tudok motorozni. :(

Most kérdezlek titeket, tapasztalt motorosokat, tudtok-e valami penge ötletet? Nem vagyok gyenge gyerek,de még én sem tudom fel-alá tologatni a motort a tárolóba,mert elég magas a lépcső. Bedurrantani meg nem szabad a panelházban.. Egy ötletem támadt; veszek motortbilincset,vagy zárat,nem tudom hogy hívják. Erős,"állítólag" csak flex vágja. Azzal kötöm ki az erkélyemhez + ponyva az eső ellen és talán egy jó IP kamerát is beüzemelek. Elég durván elvetemültnek hangzik az ötlet, de már nincs több ötletem. Tudtok esetleg valamit még? Ez az ötlet mennyire tuti? Pécsett lakom egyébként.
Apriliában megcsinálják ,ez tuti. Szervízkulcsot te is kitudod venni van rá valami kombináció a műszerfalon.
van valakinek fölös gyújtás oldali dekni és négy tőcsavar anyával?
Hali megint én lennék és annyit kérdeznék h szervizbe ha elviszem a folytásokat illetve a szervizkulcs jelet kitudják venni? mert ahonnan vettük derbisegtől sik sötét volt mindeggyik és nemtudtak vele semmitse csinállni! és még annyi h folytások hol lehetnek benne
Sziasztok
Lenne egy olyan kérdésem hogy van-e valakinek kipufogója ami már rossz de a hengerbe csatlakozó része még jó.
csezdmeg, januárba kelett volna megvenned és eladnod :D