Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.. csak az én gumim is kaki és kéne valami normálisabb gumi, olyan 80-85% körül...
Sziasztok eladó a motorom,ha érdekel valakit akkor írjon.
http://www.kepesmotor.hu/giler...
Hogyan lehetne átvenni hétvégén? Mikor érnél rá? Vagy hova kéne menni? Mert tervezek menni a jövőben Pestre.
Ja és fordítva is van felszerelve!
Sajna az repedezett a felni melett. A festés miatt jobban kihozza a hibákat. Menni lehet vele mert a futófelület jó állapotban van csak esztétikailag elcseszték a festéssel. De ha érdekel valamelyik csinálok róla közelebbi képet is és akkor láthatod magad is.
Aha,értem. Megbeszéljük még. Az első gumi amúgy milyen állapotban van a donoron?
Sziasztok!
Ki tudja hol és melyik szimering szett ami jó a régebbi sendához?
köszi
Az egyik képen látható a hátsó féknyereg. Ahol a fékcső csatlakozik van egy csavar(fékcsőcsavar). Nos ennél a féknyeregnél úgy lett a légtelenítés megoldva, hogy a fékcsőcsavarba van beleépítve a légtelenítés is. Mivel sajnos ez letörik ha nem vigyáznak rá, ezért kell venni egy fékcsőcsavart és egy légtelenítő csavart. Azért írtam kettőt. Meg lehet próbálni kifúrni de nem tudom sikeres lenne a próbálkozás.
Akkor egy 36 mm-es Paioli villáról lenne szó? Ez van gyárilag még az X-Treme modellekben, endúróknál 190 mm-es rugóúttal, SM-nél 170 mm-rel. Mindkettőbe SAE 10W olaj kell, endúróba 285 ccm, SM-be 270 ccm (gyári előírás szerint).
Az olaj osztályozása nem függ a márkától (jó esetben ). Szóval akármilyet raksz bele, 10W40 a gyári előírás, 650 ccm.
derbi sendához hebo mentson revolution henger cső eladó a régihez képet kérésre küldök 06305437613
2? Nem csak egy kell a hátsóba? Te az elsőbe is vettél? Amúgy milyen méret kell bele?
Azt hiszem olyan 3000-3200 volt a kettő.
Váltóolajat hol kell cserélni a gépen? Milyen olaj kell bele? 10W40-t ír AGIPból, de én Motult vagy Castrolt tennék bele!
Mennyibe kerül a leengedő csavar? Mert amelyik olcsóbb,nyílván azt venném! Ne haragudj!
Ott kérdezd meg,ahol veszed! Az a tuti!
Ha valakinek kell valami és Pesten jár akkor azt el tudom vinni.
zsotty@freemail.hu emailra írjátok majd meg akkor pontosan kinek mi kell. Számlaszámom ott megadom.
Ha Pesten jársz akkor 1500. Ha csomag akkor +posta.
A gyújtást kopletten 10000-adom trafóval együtt.
sziasztok ha valakit érdekel esetleg :) http://www.kepesmotor.hu/derbi...
Sziasztok

Valaki megtudja mondani mekkora tűgörgő kell 70-es hengerszetthez?
Sürgős lenne mert a héten jön az új hengerszett.
Mennyiben egyezhetnénk ki?
hát mennyi külön az állórész, és mennyi külön a forgórész?
Szia

Ez elsők nekem is ilyen állapotban vannak, kell bele vennem szimeringet, és feltölteni olajjal.
A hátsó ha minden igaz gázos, nem olajos.
Ja és persze a feszültség szabályozó ami a fejidom alatt van.