Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha értem.Ktm-nél csak az lc4 ami hasonlít az endurora és nem üzemórás?Mert ktm-re fáj a fogam de ha nincs olyan amit aránylag olcsó fenttartani akkor más tipusokat nézek.Azért is hanyagolnám a nem üzemórásat mert városi használat mellett a gatyám rámenne...
aha értem.Ktm-nél csak az lc4 ami hasonlít az endurora és nem üzemórás?Mert ktm-re fáj a fogam de ha nincs olyan amit aránylag olcsó fenttartani akkor más tipusokat nézek.Azért is hanyagolnám a nem üzemórásat mert városi használat mellett a gatyám rámenne...
yamaha tt 600re
Az összes EXC "üzemórás". Amúgy a DRZ E változata is.
KTM-ből az LC4, DRZ-ből az S és az SM amiknél km-ben vannak megadva a szervizintervallumok. Husqvarna TE vagy SM610 szintén zenész.
Használtam, vesevédőt is.
Szerintem a helyükön maradnak, legalábbis rólam nagyon levágták őket...
drz 400 e
Heló!Valaki tudna nekem mondani NEM ÜZEMÓRÁS endurot vagy supermotot ami városban rendszámmal megállja a helyét?Úgy tudom az enduro számít nem üzemórásnak.Illetve a másik kérdésem ,hogy a ktm exc 450 vagy e feletti üzemórásnak számít-e?Ja és a ktm név után a factory mit takar?Előre is köszi
Mi a baj a páncéllal?

GD, páncél mellé használsz könyökvédőt? Crash esetén mennyire marad a helyén?
Igazából mindegy, nekem az már úgyis késő lett volna...
ja ja 3 ra mentünk ki fél8-ig voltunk.. kár hogy nem néztem meg az emilemet mert akkor tudtam volna szólni hogy mikortól leszünk ki...
Én kiverettem a versenygéppel de nem volt kint senki (1300 környékén értem oda)
Üdv srácok! Volt valaki esetleg tavaly vagy a nem túl távoli múltban a Romaniacson? Érdekelnének a körülmények, pl. kemping árak-lehetőségek,stb, azaz minden ami hasznos lehet egy ez évi úthoz majd! Köszi előre is!
Te meg csak ugrabugrálsz benne
Eladom a mocim. Ha érdekel, irj! sangi86@freemail.hu
Sziasztok!


Eladó egy új ZAP Lábtartó japán mocikhoz.(eredetileg RMX-haz lett rendelve de fölös lett)

10000 Ft!

06303210309

bali105gsxr@gmail.com
Nekem semmi bajom a proti inggel évek óta használom, páncélt nem vennék fel soha....
Ha jól tudom a Tapolcai pályán van lehetőség motor bérlésre, és endurós oktatásra... De nem vennék rá mérget... Az oktatás az tuti....
gaborgudman@gmail.com
Menjél benne kicsit technikásabb helyen 20 fok fölötti hőmérsékletben, aztán majd rájössz...
Kerkyra!
Szeretnék kérdezni a pályáról privátba.Kérhetek valami elérhetőséget tőled? E-mail címem az adatlapomon.
Előre is köszönöm
Elnézést, nem vettem észre hogy nem nekem irtad,
Bajom rossz értelembe véve nincsen, csak mások azt tanácsolták h job lenne a krossz páncél és ugymond a baj az hogy mivel már van ing ezrét mást nem veszek.

Más, Budapest (Budaörs Budakeszi) környékén merre érdemes terepezni?
Mi a baj a protektoringgel?