Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze!
facen fennt van!
helló csak aszt szeretném meg kérdezni hogy a rieju rr 50 2006 mociba már csak kőnyitett vázas van vagy van még benne vas vázas is ? és mik szoktak ki meni a motorban ?
Sziasztok
Kawasaki kx450f hez keresek manuált. 2007-es
Valaki tipp?
Boldog Valentin Napot mindenkinek!
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Sziasztok! Valakinek valamilyen infoja a motorról?
Sziasztok!

06-os Fse 450-re érdemes egy foggal kisebb lánckereket rakni?
Valakinek tapasztalat?
Köszi.
Mondjuk ha volna fent e-mail címed, könnyebb lenne...
mxbela jelentkezz mar pls vagy vki dobna nekem mailen egy teloszamot hozza, sajna elhalalozott a telom...
Jé, maga még él?
Ez a beszéd!
Arany
Tulajok írják a láncszettről:

KTM 300XC: Chain doesn't stretch much. I have 80 hours on chain and it still has a lot of life. Rear sprocket looks like new. I'm on my 2nd front sprocket.

Honda TRX450: I've uses many different chain and sprocket combos over the past 24 years of riding ATV/street bikes/dirt bikes... The gold chain and steel sprockets hold up and last just like any top brand set up I've used. I have ordered this set up in the past and will order it again int he future. I have recommended the Primary Drive Steel Kit & Gold X-Ring Chain to friends and have had nothing but thanks in return.

KX250F, and on all the bikes we owned so far (5) we have used nothing but Primary Drive Chains and Sprockets when it was time to replace the OEM. No Complaints what so ever, my Son is pretty hard on it, it is a very good product at a reasonable Price.
Szintén!
Válaszoltam.
Ez nagyon korrekten hangzik, milyen márka az a lánc? Ki gyártja?
Írtam egy mail-t!
Nem lesz annyi, ez így ennyi és kész, bárkinek, bármilyen motorra megvan, ha kell és akkor megfelezzük az 50 dolláros postaköltséget. (megbízható helyről rendelem, évek óta vásárolok tőlük mindent a motorra, garantált küldemény ára EU-ba is, mivel minden vám, stb. az eladó által van fizetve)
Én a 125-ösre, 250 4T-re nem használok gyűrűs láncot, annyit tudok, hogy az X ring elvileg kétszer olyan biztosan zárja a por útját, ha lehet hinni a marketingnek.
Megnéztem, ok, nem tudtam, hogy postával együtt mondtad a 140-et, azt gondoltam, 140+posta. De így is 36-38ezer Ft lesz, nem 30. ÁFA, illeték és a Vámügyintézőtől hozzád egy futár költsége rámegy.
Ha ez az
30k-ért megéri?

X, vagy O ring legyen?
Sziasztok!

Gyári és Utángyártott alkatrészek beszerzését vállaljuk!
További információ weboldalunkon.

További Kellemes Hétvégét!
Igen? Akkor jó. Rendeld meg.
140 dollár nem lesz 50 ezer Ft, az kb. kerek 30 ezer és ez már kiszállítással együtt értendő.