Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dulai Karcsié volt 2004-es új cuccokkal... Galus rakja majd össze, csak a hengerfejbe be kell csiszolni a szelepeket, stb.... Új dugó vez lánc tömítések váz telók felújítva.....
Szeva , adjon Isten
Csak nem ? Tied a paripa ?
Egy kicsit hiányos de gondolom a hátad mögött a többi alkatrész
Mesélj gyorsan gyorsan mi a helyzet
Új vas :)
raksanyik kukac frímélre írj légyszi.
mennyi pénz?
suzuki dr 650 se
2003. 06. hó
okmányok: érvényes magyar okmányokkal
műszaki: 2015. 02. hó
futott: 20000 km
lökettérfogat: 650 cc
teljesítmény: 43 LE
szín: kék- fehér
feladva: ma 07:40

Leírás: Eladó nagyon szép gyári állapotú suzuki dr 650 se Magyaro. újonan vásárolt. Szervizkönyves, törzskönyves, új láncszettel új twinair mosható légszűrővel friss műszakival , új gumi, van hozzá cross kerék is 21-18 új gumikkal + 50000ft csere suzuki dl 650 ráfizetek.hívj biztos megegyezünk, képeket mégudok küldeni ( cross szett nélkül 700000ft)cross szettel 750000ft
remélem csika telók jól fognak benne szuperálni, mert ha nem elmegyek hozzá és letekerem a nagy pélóját....
Holnap megyek a mociért aztán már csak össze kell rakni...
Fogok... jön majd a himbazsírolás is... meg pár apróság osztán usgyi
Na, szintén nyunyuki? Én is mennék má, mint állat... hétvégén el is indítottam a vast, kicsit szíttam a castrolszagot... Ma kész lett a cimbi a telómmal. Még görbe is volt, úgyhogy gyúrt rajta rendesen... csak a kezem fát ma megint egész nap, hogy a villám csapná szerteszéjjel...
szerintem ez nagyon gyerekes dolog amit itt művelnek egyes (értelmes) emberek : nem megbántani szeretnék senkit de ez egy olyan oldal ahol tapasztalatokat lehet kérni , ill tanácsot adni , és nem a másikat fikázni !
Ok. de miért is jó szítani a tüzet
szia kerkyra! én csak jókat vidulok ezeken a gyerekes összehasonlításon , (drz-és a többi motor) én csak szítom a tűzet , és jól szórakozok,mert ezt a gyerekek csinálják az ehezz hasonlókat ! Én még nagyon pancser vagyok e téren! itt a vita rendesen felér egy jó könyvel!
Elég értelmezhetetlen mondatokat hordtál itt össze... kezd el újra nyugodtan nem összevágva ..
sziasztok! Ti menők miről beszéltek? ktm, max a régi 500cr-hez hasonlítható csak, nagyon kutya motor! motorozni nem lehet vele ! , mert csak egyet tud hanyatt vágja magát , csak hasonlítsunk össze az drz -ym-et 2012 dec ,gyártották már japánban lehet kapni ! csak a leírást nézzük meg 23 le-vel erősebb , 11 kg könnyebb ,2.17 másod perccel robbanékonyabb !akkor most már ez a favorit! nem ? hmmm meglepne!ja és ami a lényeg , a belső vázban hossz iránti autómata súly elosztása van (9kg) tehát miről beszél az sok ktm -es cica!? hagyjátok mát ! a sok ktm-es majd szalad cserélni motrot drz-ym-re! ki ezek te?
Valaki nem keres biciklit terepen való tekeréshez? Jól kondiban tart, és keveset fogyaszt!
Sajna nagyobbra pályázom! De az enyém még eladó!
eladó cross felszerelésem
csizma tcx új 43 mas 35 eft
airoh sisak 1 szer használt és új scott szemüveg egybe 25 eft
fm ruha 34 l-xl 12 eft
fm racing protektoring xxl 20 eft
Akkor nem aktuális?
Vajon mi lehet a másik? én még egyet tudok azon kívül...
Dolgozzanak a lelki szegények!
Van ami minimum olyan függőség mint a drog
Még ezen kívül egyet tudok...
Dógozz