Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

$140, mire a kezedben lesz az 50.000 Ft
Sziasztok!

2005ös YZ250F-emre keresek lánckerékszettet lánccal együtt.
Merre érdeklődjek a legjobb vétel iránt manapság és egyáltalán milyen költségre készüljek?
140 USD-ért Primary Drive Steel Kit & Gold X-Ring Chain az usa-bóljó vétel, vagy itthon is kapok kb. ennyiért akár jobbat is?
(O, vagy X gyűrűs lánc a strapabíróbb?)
Köszi!
Kormányteló kifogástalan állapotban sürgősen eladó a felfogató konzollal egyben 46 K
Sziasztok!Van egy eladó gasgas ec 300-as hoz való Boyesen membránom,házzal együtt!A membrán vadonat új rajta.Akit esetleg érdekel az hívjon ezen a számon;30/7128664.Vagy írjon erre a címre:bakk.csaba2@gmail.com.Az ára 20000Ft
Lassan ott tartok.....
Csere 43-as újszerű 44-es csizma, igényes cross csizmára, VAGY eladom! Utcán négyszer használt, hibátlan állapotú, 2012-es. Krossz -Enduro –Supermoto, Forma Raptor verseny homológén. CSAK! Telefonokra, válaszolok, POSTAI UTÁNVÉTTEL KÜLDÖM!
Sziasztok cserélném motoromat Endurora
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Te Gabesz... ne váltsunk kerekesszékre?
Kawasaki kx 250 f - nek a hátsó villák közé mekkora a legnagyobb gumi ami befér ha 17-es felniről van szó? 140 es befér?
Jól van na én olyanra gondoltam amit mindenki ehet
Soha nem vennem el a asszony elöl nyeles tojást ,
BUÉK ! Noozsid mester nektek is.. Virsli itt is lesz két tojással....
Helló!

Valaki tud mondani nekem gyöngyös vonzáskörzetében valami jó kis endúrópályát?
olvasgattam Nagytarcsát valahol.valami infó esetleg?

Kösz
BÚÉK a XVII be is
Kerti parti esetén tudunk vinni két pár virslit meg piát , ,
Azonnal elvitték. 20-an jelentkeztek rá egyből...
ÚÚÚ ezt nem jó hallani.... Remélem jobban vagy... Én sem motorozom lassan egy éve, a derekam kikészült nekem is.. Talán tavasszal visszaülök megint a mocira aztán kezdem megint....
valaki ktm 125sx hátsóidom
volt egy sérülés miatt javítás alatt álló akrád... azt hiszem palást volt sérült
Melyikre gondolsz?
Szewa Gabibáttya! Még élek, ugyan nem nagyon, mert májusban ráesett az áru a karomra és szétszakadt a bicepszem. Azóta semmi endurózás, pedig naggyon hiányzik... Talán tavaszra összeállok, mint a gecisbugyi. Ez a jobb napokat megélt fórum is kábé úgy áll, mint én... na mindegy, remélem nincs így mindenki
Boldog karácsonyt!
Szia megvan még a bontott akra hátsó dobod ?
Fehér idomomat cserélném sárgára!
Köszönöm a segítséget!
Megnéztem, hát, húbazzeg. Én folyton versenyző haveroktól veszek alig használt gumikat, kb. párja 6-7 ezer, és én vidáman elvagyok vele fél évet.
van egy mitas c16om 19-es , 1órát volt motoron minimális használati nyom van rajta,eladtam a motort és leszereltem, akkor került 13ba,most nem tudom mennyi, egy 9es+postáért elvihető asszem 100/90-19,de pontosabban is megnézhetem