Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztán miért szid? Mert vett tölem gombét egy jó mótórt? Ha nem hajól le az audi még meglenne.
Nem szoktál csuklani? motorozás közben mindig téged szid :)
Lehet holnap megnézem , ha nem gázos elhozom. Márciusba meg veszek valamit. Mert a Kakuk nagyon beleszeretett a Hondámba
etz telot is
Szeva Mindenre lehet Legyen nem ütött kopott a krómszár,a többit megoldjuk Ha az szar, akkor többet ér ha veszel bele másik telót és az van megcsinálva normálisan.
Figyu Papa ! Ha vennék egy öreg otvart arra lehet telot csinálni 100kg ra? 92 KAWA
Szevasztok!
Vkinek Aprilia Rx 125 idom?
És még az endurósokat szidják, hogy károsítják a természetet!

http://www.delmagyar.hu/belfol...
Itt ezen a fórumon nagyon nem ismeri senki sem ezt a két típust.....
Üdv! Egy olyan kérdésem lenne h ti mit ajánlatok... Husqvarna te610 vagy KTM LC4 620? Milyen tapasztalatotok van ezzek a motorokkal. valamint 1997-2000 évjáratig.
kell a lóvé sajnos el kell adnom! rohadtul sajnálom de muszáj
Na mesélj!
sziasztok eladó lett a motorom sajnos ha valakit érdekel tel:204477774 iá 650
Cső,te mész holnap?
A felnyirt hajú srác,nekem ismerős volt
Szombatonként elvileg kint vagyunk amíg nincsenek mínuszok.....
ja mellesleg van egy kintipapíros zafirám is eladó :) 7 üléssel :D

a motorokról annyit, hogy leálltam vele. most van 2 robcsim, de az is csak befektetés szempontjából. sajnos. se időm, se felesleges 5 kilóm szeretett hobbimra
Legközelebb azelőtt szóljatok hogy mennétek, aztán hátha ráérek én is lőni pár képet.
Bakker honnan tudjam? nem vagyok szerelő...Van nekünk egy remek szakemberünk aki keni vágja a motorokat.. Galus mester.... Én csak benne bízok szerelés ügyileg.. A bandában ő szokta a mocikat szerelni, még nem csalódtunk benne sose... Amit ő megcsinál az tökéletes.....
Aszongya az előbb kérdezték tőlem,szó szerint ezt :
adjatok rá neki ti választ
akko nyugodtan megkerdezhetem, hogy a squisht mennyire hagynad egy 250esnel
azaz a dugo es hengerfej kozotti legkisebb rest


préssáv az titok


na legalabb tudom magyar neve is van
ket lehetoseg valaszold a helytelent es akkor tovabbjutsz egy kerdessel
0.7mm vagy 1.3mm
Pár gyönyörű kép rólam és Misiről .....