Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva
Még üresben is milyen jól földet ért
Mikor én utoljára kerestem, már akkor sem volt fent Kár érte
HI
Milyen jól repült!
Van is rólla valami video! de nem találtam meg4
Anno én elég sokat enduroztam a 625-össel (az meg jóformán ugyanaz mint a 660). Nem mondom hogy nincs erre a célra felhasználóbarátabb motor, de legalább nem kell nagyon pörgetni hogy legyen benne erő
Amúgy nekem nem elsősorban a súlya volt a gond (bár az sem csekály), hanem a fizikai méretei, pl. a KTM-fesziválon, ahol az EXC-kel szépen mentek a népek a kitaposott nyomban a fák között, ott én vért hugyoztam az erőlködéstől hogy a 10 centivel nagyobb tengelytávú mozdonnyal beforduljak
Nem lesz oda nehéz ?
Sziasztok!
Olyan kérdésem volna, az mennyire hülyeség hogy egy KTM 660 SMC-t megcsinálom endurocross-ra?:)) Erdőbe csapatni, esetleg 1-2x pályára.
Előre is köszi a válaszokat.
Köszi!
Crossra crosst, enduróra endurót.. ez a jól bevált recept....
Na akkor jönnek majd hozzánk is...
Kevesebb üzemóra.
Hát ez az... Ez a két dolog amitől félek, ami miatt kicsit tartok tőle! Így lehet, hogy az exc javára fog billenni a mérleg. Az csak kezelhetőbb az endurozás körülményei között.
nem, nem voltam othon fater beszélt velük. Mondta hogy a KAKUK-nál van a motor, mondták hogyképbe van több vaj is van a füle mögött.
Leírtad mindkét negatívumát.... kemény gátlók, rövid váltó ...
Sziasztok!
Kíváncsi lennék a véleményetekre! KTM sx 450F (2007) mennyire alkalmas endurozásra? Gondolok itt a kemény futóműre és a 4 sebességes váltóra.
Üdv!
remélem nem árultál el
Az fasza . És miket kérdeztek? és mit válaszoltál nekik ?
remélem nem árultál
Ma volt nálam a jard ,a motorom felöl érdeklödtek. BUM
kősz!
Üdv Mindenkinek!
2T,új nicasil,új dugó,új hajtókar.Motul 800T olajjal mi az ideális keverék?Service manualban 1:25 ill 1:33 van írva igaz nem ezzel az olajjal.Akinek van ezzel kapcsolatban gyakorlati tapasztalata szívesen meghallgatnám.Előre is köszönöm!
Sajna nem tudok.. Régebben tudtam, a cég aki forgalmazta bezárt....
Nem Tudsz véletlen az AUDI ra crom tükörborítást? Ha igen mibe kóstál? Holnap hivlak nem kell ide beirnod.
jó vicc volt.
Ha valakit èrdekel akkor ugy is megkeres a rèszletek miatt.hála istennek vannak vevő jelöltek.mèg igy ár nèlkül is.de ha rákeresel itt ott van ár irva.
De hogy ne zavarjon:
490.000 Ft a motor ára.

Üdv
Ha én egy WR-t akarnék venni, és nem látom kiírva hogy mennyiért árulod, fel sem hívnálak.... !
Bélám! Csak vicceltem!
Heló Urak!

Sajnos meg kell váljak egy Yamaha WR-től.
Ha valaki hall valamit valakit aki Endurót venne megköszönném ha továbbítaná neki ezt.

Köszönöm!