Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gumi beszerzési hadjárat…
Nincs valakinek esetleg eladó jó! állapotú, jó! hátsó gumija?
ÓÓÓÓ bakker
Hát azok után hogy az épített motoromat szerettem volna visszavenni, meg hogy az adatlapomat nemtom mikor néztem utoljára, nem asszociáltam.
de jó volt... így hogy már értem
Nemá,ennyire nem tudjatok összerakni?

"...A Motoros nem Motorosnak, hanem embernek születik, késõbb alakul át Motorossá, ebben hasonlít a kakukkhoz, bár kakukkolni nem szokott. A kakukk sem szokott motorozni, ebbõl következik, hogy a Motorosnak és a kakukknak semmi köze nincs egymáshoz azon kívül, hogy egy másik faj neveli fel kicsinyeiket. Az viszont biztos, hogy a Motoros az emberbõl fejlõdik ki, tehát Charles Darwin (1809 - 1882) elmélete alapján nyilvánvaló, hogy a Motoros az evolúció következõ, egyszersmind legfejlettebb lépcsõfoka..."
Így mar ismerős?
Tudod kakukk kakukk kakukk,kakukk79 en.en szoktam motorozni stb stb stb
Zöldség…
12literes túra tank exc-re eladó!
Gas Gas EC 300 vagy Beta RR 300, szerintetek? Beta-t a másik kontinensen eléggé istenítik endurocross versenyeken.
Helló!
Valaki Baranya megye, Bóly környékéről?
Sziasztok!

18, illetve 21-es jó állapotú cross/enduro gumikat keresek kedvező áron.
Sziasztok! Gondoltam hátha valakit érdekel a gyári gumis helyett....!
Nem szó szerint értettem :-D
A Husaberg márkájú motorkerékpárok megbízhatóságáról érdeklődöm
hály! Tudtommal a husabergnek soha nem voltak mopedjei!
Sziasztok
Tapasztalatok érdekelnének Husaberg mopedekről! Akinek van vagy ismeri ne tartsa magában. köszi
Hali!
Honda crm 125 ös motoromhoz keresek fejidomot,tankidomokat,és a kipufogó és túloldali idomot! Köszi a segítséget előre is!
Ez a topic teljesen kihalt?
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, hogy esetleg nem tud valaki Romániában / a határtól nem messze / olyan embert /túravezetőt/ , aki 1 napos motoroztatást is vállal. Nem kimondottan hard ill. extremre gondolok, egy jó kis kellemesen fárasztó endurozásra! Segítségeteket előre is köszönöm!

Illetve a kinti hatóságok mennyire harapnak a rendszám nélküli gépekre?
sziasztok
lenne 2db enduro vagy cross kerekem és ezeknek beazonosításhoz kérnék segítséget tőletek
nem tudom milyen motorban lehettek
vagy egyáltalán 1pár lehet vagy 2 különböző motorból származhat
első kerék 21"-os Takasago felni
hátsó kerék 19"-os Takasago felnivel
tehát kérdésem melyik motor alatt futottak gyárilag?
előre is köszönöm
Up..
Yamaha TT350, Yamaha DT125, Kawasaki KLX300, Honda XR250, Honda XL500
kép lemaradt
Sziasztok..
KTM exc sx xc..xcv re való 52 fogas lánckerék...
edzett acél lánckerék c-60 anyagól van.... jt lánckerék élet tartamának a 2-3 szorosa, kb annyit tud mint a superprox lánckerék!



csak a tipusváltás miatt van a gondom vele, nekem az 52 az sx re jó volt,de mostani gépemre az fe 570 az 50es lánckerék a jó.

ezért árban rugalmasság...5ezer az és 4ezer darabja(99% és egy 90%)... a kettő együtt.. 8.000 ért eladó...
vagy 50 lánckerék csere esetleg érdekelhet még

ha valakit érdekell 48-50-52 méretben tudok készíteteni..abban az esetben 10.000ft/ db az újak ára
érdeklődni:06-20-9479-215