Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De az még a pro korszaka előtt volt, vagy nem?
Photographer vízjelet utoljára LX-nél láttam...
Nekem ezzel nincs bajom. Az oké, hogy vannak gondok itt is, de nincs nagy arc és photographer vízjel.
Meg is dícsértem.
Na ő tényleg pro! Érdemes elolvasni a hozzászólásait és megnézni az adatlapján a képeket. Szerény és tehetséges, ritka az ilyen...
Sziasztok!
Érdekelne valakit esetleg az analóg gépem? Cosina CT-9 kitünő állapotban tokkal-vonóval 8ezer magyar forint.
írj már rám egy emailt légyszíves,kérdeznék pár dolgot

köszönöm
igazán köszi... persze vállalok..

LX
Eztet én csináltam, itt sportmotoron is fentva. A videó valóban nem mozgóképből készült, hanem fotók felgyorsítva. 727db kép, minden 5. másodpercben 1 fotó. Jelen esetben a képváltás 0,05 mp-enként történt, amit a videószerkesztő programban szabadon tudsz állítani. Amugy gopro-val csináltam a felvételt.
Kicsit mintha megcsúszott volna az élesítés meg a szaturáció.
Nem biztos. Ugyanis a timelapse és a felgyorsított videó is ugyanolyan végeredményt ad, mivel a felgyorsításnál is csak minden Xdik képkockát mutatja meg. Ha csak minden 5dik képet veszed ki, akkor 5x gyorsabb lesz a végeredmény. De ezt csinálhatod timelapse-ban is, hogy 1/5 másodpercenként exponálsz. Azért szokás hosszú időt átfogó eseménynél inkább timelapse-t használni, mert kezelhetetlen méretű videófájlok születnének, ráadásul a legtöbb editor nem is tud tetszőleges gyorsítást, meg brutális render-időkkel lehet számolni.
Nemrég csináltam egy 7órás autóútról ilyet, félpercenkénti expókkal (a gopro tud ilyet).
Lassításnál más a szitu, ott általában a képkockák ismétlésével, vagy 2 szomszédos képkockából interpolálva készíti el a program a köztes képkockákat.
nagyon jók.
idén lőttek rólam is ilyen műtermi fekete vásznas képeket,ott nagyon megtetszett ez a fotózás dolog(na nem saját pofám miatt )

vállalsz ilyet munkaként is?
De ez nem képek sorozata, hanem egy film.
A kamera a fűben, és fel van gyorsítva.
erre 2 megoldás is van:
-felveszed video-ként és utólag felgyorsítod az egészet
-timelapse fotózol, majd az összes képet átnevezed úgy, hogy az első kép neve 0000.jpg legyen, a következők meg mindig 1el nagyobb számúak és úgy importálod, hogy szekvenciális képsorozat legyen, akkor minden fotó 1 képkocka lesz a videóban. itt csak a fotók közötti szünet idejét kell jól belőni, egy ilyen motormosós témánál én kb 5-10 sec-et választanék
Bocs, Olympus Sp-510uz.
Egy olymus SP-510uz-m van. Esetleg?
jaja, bizonyos...
Cipőmeleg vagyok...
Ez egy nagyon veszélyes fícsör. Én nem ajánlom, hogy használd. Kigyulladhat a sufni a kert végibe', ha használod.
Milyen cipőbuzi vagy te maki? Istenem, de buta vagy!
hali
Valaki tudna segíteni videó szerkesztésben( sony vegas 10)
ilyen videót akarok csinálni de nem tudom beállítani azt h a képeket egységesen mennyi ideig mutassa.
Nem tudtam, hogy a dvs gyártja. Mindig tanul az ember...
Azt a dvs gyártja, Hufnagel signature.