Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Újra eszre vettem a sarokban a canon 350d-t. Már nem számít jónak, megvan lassan 4 ève. Csinâltam vele kb 400 exp. ès beleszorult a cf kártya de csak akkor tudatosult mikor kihúztam ès jott vele pár tüske,pár db meg hazavágta az alaplapot Most szét van szedve,a foglalat meg lett csinâlva már csak alaplap kellene.A váz ès az obj. is zsìr új,sèrülèsmentes. Mit javasoltok?
Már jó ideje upgrade volt d300s-re, ezáltal ez feleslegessé vált, sajnos nem fotózok annyit, hogy kelljen egy tartalékváz.
Miért adod/adtad el?
Eladó egy Nikon D200 váz, 27000 expoval.
Az eredeti akkuval, töltővel, magyar leírással, CD-vel, eredeti D200as vállszíjjal, a kijelzőkön GGS védőüveg (gyári kijelzővédő is), 16GB-s Kingston CF kártyával, legfrissebb gyári firmware-rel, megkímélt állapotban. Az összes csatlakozó kupakja megvan. Gyári arany doboz, eredeti garanciapapírok, magyarországi vásárlást igazoló papírok.
Ára: 100ezer
Hát igen, a pinnacle elég belépőszintű vágóprogi. Ami már üt, az a sony vegas, a finalcut pro, vagy az avid. Esetleg még a premier.
hát igen...... a 120 kocka nem rossz de az 5000 még-még-mégjobb

feldolgozás meg olyan hogy csak pislogtam mint béka a vödörben a pinnacle stúdióra, pedig az állítólag egyszerű
Lényeg, hogy ha veszel GoPro-t, akkor törekedj a minél ujjabb verzióra, mert annál szebb a képe. Persze a wide is jó lehet neked, nem ismerlek.

Azt viszont tudnod kell, hogy ha nem nagyon értesz a számítógépekhez, csak a Neumann féle soros utasítás feldolgozásos géphez, akkor bajban leszel, mert azért a kész videót meg is kéne vágni, hogy ne úgy nézzen ki a video, hogy 8 percig készülődés van, majd 7 másodperc alatt nagyon dúúrvát ugratsz.
A 120 fps az másodpercenként 120 kocka. Ott azér már lehet jókat lassítani, bár az igazán durva lassitásokat phantom kamerával csinálják, de sajnos egy olyan több 10 M Ft.
a go-pro reklámfilmekben nagyon ütősek a lassítások, bár nem vagyok meggyőződve arról hogy avval csinálták
ha igen akkor nagyon faja cucc, ha nem volna fél motor ára akkor lehet vennék is
lehet hogy én fujtam fel a dolgot bocsi!de nemsokan akarnak segiteni,én 26 éves vagyok de sajnos nesokat értek még a számitogépekhez sem,angolul meg egy kukot se tudok!it nálunk nemtudok kihez fordulni ezzel a témával kapcsolatban!köszönöm a számomra értékes infokat!majd belejövök én is
Végre megszólalt egy olyan személy is a témában, aki ért hozzá!
Az biztos, hogyha egyszer veszek GoPro-t, az nem a "wide" verzió lesz!
Ha most veszel, akkor mindenképpen GoPro Hero 3-at vegyél, abból is a black editiont.
720p felbontással 120 fps-t tud, ami jól jön mikor majd lassítani akarsz.

A wide azt jelenti, hogy melegeknek van. Elsőnek gay edition-ra akarták nevezni, de a szakszervezet nem engedte. Így lett wide utalva arra, hogy egyes melegek elég szélesre tudják tárni az ánuszukat.
Azért ugyanannyi az ára mert a Meleg Motorosok Magazinja támogatja. Mondván, hogy a meleg motorosok könnyebben megismerik egymást, ha egy "wide" verzió csücsül a fejükön.
Nem leírtam, hogy hívd fel az ügyfélszolgálatukat,mert fogalmam sincs mi a különbség köztük, meg miért vannak egy árban stb. Milyen kamerát ajánlunk? Én GoPro-t vennék, ha vennék. De azt, hogy most Hero-t, Superman-t, vagy Edition White Blue-t, na azt nem tudom. Hülye vagyok ehhez is, mint minden máshoz...
segitséget akartam töletek kérni mert nem magyarországi vagyok erre ti kigunyoltok!köszönöm szépen!
így:
a neven kond.....vagy ond
Te lenni James Bond? Nem tudom elmagyarázni, miért van egy árban a kettő. Hívd fel az ügyfélszolgálatot! De szigorúan úgy mutatkozz be, mint a filmvásznon...
szerintem ahol kárdöjel van!tudsz rá felelni?
Igen? Mi a kérdés?
sziasztok!cross motorozásra mien kamerát ajánlatok?gopro kat nézegetem de nemértem hogy gopro hd hero2 motosport edition ugyan anyi mint a régebbi gopro hero hd wide?valaki emagyarázná nekem?bocs a hejes irásért
Értem én, de nem a géppel közlekedem, hanem a motorral!
én hátizsákba szoktam vinni
Hát valahogy motoron nem jutna eszembe komolyabb géppel közlekedni...
Arra vannak pocket gépek...
Ezek szerint, nem csak én szállítom így...
Netalán megkérdezhetném,ha a gép 2156 gramm,akkor mekkora sebesség kell a gép vízszínes lebegéséhez,ha tok 320 g.?
Jó kérdés...
Csak nyakbaakasztva.
De úgy, h dobd a hátad mögé, és a leghosszabbra állítsd a pántját.