Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan vakum nekem pont van, de pár darab ezresért nem akarok a lelkiismeretemmel hadakozni
Egyébként az ötlet kitűnő, mert semmi nyomot nem hagy
az nem agresszív hogy 20km alatt 2x kellett megállnom mert ló@ sem láttam a szembejövő miatt?
szerintem meg kis suhanc hülyegyerekek, mert az esetek 99%-ban péntek este van csak ez a probléma

volt régen egy zenit gépem ahhoz volt elég faja vaku, olyasmi kellene gondolom nemigen használják már, az is elemes volt, és elég gyorsan feltöltött
Ha igazi bosszút akarsz állni, akkor kell legalább egy 4000watt körüli vaku, viszont az energiaellátással gondjaid lehetnek.
Saját felelősségere csináld, ha csinálod, de a sötét éjszakában talán elég lesz egy régi 2ceruzaellemről működő kisteljesítményű fotósvaku is.
A kormányra felszerelsz egy szabvány tartót és simán ki tudod sütni kb.percenként.
Az meg már a te dolgod, ha ezzel tisztes családapák és családanyák halálát okozod, de szerintem "kicsit" agresszív megoldást választottál
én se látok sokáig amikor a köcsög nem veszi le a reflektort.........
pedig leveszem a szimón, ami kb 2 gyertyafénnyi erősségű
Az praktikus, hiszen akár percekig is nem láthat tőle, tehát tuti felcsavarodik az első oszlopra. Téged meg szárazon fognak megb@szni, naponta többször, ha egy ilyen után elkapnak.
az nem elég nagy villanás.
nekem olyan kell amitől kifolyik a köcsög autós szeme
és hanetán kocsiba akarja? te szabálytalansághoz adsz tanácsot? nem szégyelled magad te felelősségteljes családapa ! ! !
12V-os stroboszkóp..... apró
esetleg valakinek elfekvőben van vakuja?
valami bika cucc kellene lehetőség szerint apróért
nem fotomasinára lenne, szóval nem gáz ha épp nem úgy működik ahogy kellene, csak villanjon bazi nagyokat
Van egy GoPro HD kamerám eladó. Tapadókorongos felfogatással of korsz. Ha valakit érdekel, írjon egy mailt: peter (pont) pavloczki (kukac) gmail (pont) com
szia...ilyesmikre nem gondoltál még? http://www.ebay.com/sch/i.html...
Sziasztok!

Eladó egy GoPro Hero 3 Silver Edition sport kamera vízálló tokkal tappancsal adatkábellel!
Zsír új!
75000 Ft

Drift Hd zsír új akksi+hálózati töltő 5000 Ft!

06303210309
bali105gsxr@gmail.com
panelek hajnali fényben (Dunaújváros)
behánynék rajta (zsír lett, tetszik)
de gyorsan pörög-forog
Igen,bocsánat késősön vettem észre elnézést.Remélem nem okoztam nagy bajt.
Te elolvastad a topik címét?
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni egy Aprilia Pegaso 650 cube karburátor beállításában.Csak szívatóval működik gáz adásra és a szívató vissza tolásra le fullad.Karbit most tisztítottam ki.
Jó reggelt!

Olvasnivaló.
Sziasztok...

Esetleg valakinek véleménye/tapasztalata erről a gépről? Lényeg hogy kompakt kicsi legyen,motorozáshoz kell...NIKON Cilolpix L25
Sajnálom, hogy behalt ez a topik. Sok hülyülés volt, de azért lehetett tanulni is. Zema sok jó dolgot írt, érthető nyelven. Volt olyan, amit le is mentettem.
Igazából áron nem gondolkoztam. Arra gondoltam megcsináltatom.Csak a camerakft csinálja kb 30, 18-55-ös canon objektív van hozzá. Használtan 35-60-ig láttam. Arra is gondoltam vennék vmi leharcoltat ès abból csinálom meg..
háát milyen obid van hozzá? ha jó az ár és olyan amilyen nekem kell akkor lehet vevő vagyok rá