Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te ini haver nagy fotó mágus vagy lehet minden kép amit fel raktál fotó shopal készült
ez k***va jó lett!
:D
azért írtam ide, hogy a csajomnak megrendelést szerezzek nem pedig konkurenciát! :)
megcsináltam helyetted a tutit

amúgymeg fúúúújj mekkora melle van
írtam, hogy motoros kép nincs. ez új irányvonal lenne! képzelj el egy simsont a csaj mögé azt kész!
Ezen hol a motor? Olyat tegyél fel, nem szól be rá senki, rég halott ez a topik már ahhoz...
na jó egyte felrakok amit talán nem lesz fújjolás tárgya! :)
nem mert akit érdekel az úgy is ír majd privátban. a többiektől meg nincs kedvem meg időm se olvasgatni a tipikus, magyar, gyökér, troll kommenteket, hogy szar meg én jobbat csinálnék stb.....
Nem egyszerűbb ide feltenni párképet? Több ember látja....
Engem nem érdekel, mert lefényképezem magamnak a motort, igaz nem vagyok profi... Viszont mást érdekelhet...
tudom. és?
egy szóval nem mondtam, hogy más szar és ezért írtam ez a lehetőséget. ez csak egy ajánlat. sok jó fotós van de a retusáláshoz meg az igazi utómunkákhoz azért már kevesebben értenek.
ha tényleg érdekel tudok privát címedre linket küldeni, de inkább divat modell fotókat és természet fotókat tudnék mutatni ha érdekel! a barátnőm a fotós én csak kiraktam mert király pasi vagyok :)
Vannak = Van
Vannak itt is pár profi fotós .....
Referencia...?
sziasztok!
tudom ez nem a reklám helye de még is! :)
szóval ha szeretnél egy profi fotózást ( retusálással vagy egyedi photoshoppolással vagy bármilyen módon ahogy te szeretnéd) egy profi fotóssal és egy profi tükörreflexes fényképezőképpel magadról a csajodról vagy az új motorodról és az elkészült festéséről vagy bár miről akkor keress meg! ha különleges helyen szeretnéd a fotókat a motorodról (Dunakanyar, háttérrel vagy Tihany vagy bárhol máshol) elég csak odafurikáznod a barátnőmet! ÁR: megegyezés szerint de max. pár 10 ezres de alkudni lehet! ezért egy legalább 30 darabból álló fotósorozatot, portfóliót kapsz melyek külön külön ki vannak retusálva és ha kéred a te igényeid szerint photoshoppolva. ha a csajod akar modell képeket vagy téged lepne meg valami fehérneműs motoron pózolós képsorozattal akkor is keress bátran!
bozsasc@hotmail.com
üdv: Laci
Köszönöm!
Van egy GoPro HD kamerám eladó. Tapadókorongos felfogatással of korsz. Ha valakit érdekel, írjon egy mailt: peter (pont) pavloczki (kukac) gmail (pont) com
alvaro84 hernyó géméjl pontkom
adj egy mailcímet és átküldöm a számát.
Az is valami, közelebb van, mint mondjuk Nyíregyháza
Leginkább Csurgó mester, de ő Pesten elérhető csak.
Te sem olvastad végig a topik címét...
Megkérdezem itt is, hátha... szóval tud valamelyőtök lehetőleg Fehérváron vagy közelében olyan szakit, aki egy szar utakon szétrázódott objektívet újra össze tudna szedni? Valahol, valami rögzítés szétjött a tubusban, és most lóg a 28/1.8...
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Sziasztok.
Ezt a hirdetést most találtam. Szerintem túl kecsegtető a vételár egy ilyen gsxr-ért.Írtam neki és külföldi a fószer.Segítsetek ezzel kapcsolatban,van-e tapasztalatotok ezen a téren, mert félek hogy átverés. persze nem akar előre utaltatni pénzt vagy ilyesmi.Viszont engem érdekelne a motor.Köszi
Sziasztok , valaki kérdezte a képeknél, hogy a Prestigio 700x kamera milyen !? Hát ilyen: http://www.youtube.com/watch?v...
Remélem meglátja , és segítettem neki !