Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt 92-ben tették össze .......tehát még csak 16 sweet sixteen
Dugnád, mint a lopott biciklit?
Beküldtem egy fél palack Nutellát, most megyek fogmosni és aludni!
Szevasztok!
Ez a férfi verzió tudhatnád!


Ő a női verzió! Idehaza miért nincs ilyen tuti kis csaj aki triál világbajnok lenne és tanítana engem is!
na vazzeg lent volt a kocsimon de a rezgéstől lecsúszott az ablaktörlők közé...volt 24 nemfogadottam..
a vaskapuban próbaúton voltam agy ktm-mel és a telóm egész este kint vigyorgott az ulicán ...szerencse, hogy élőzene volt a szomszédban és nem hallotta meg senki és megvan a telóm...

na dömebácsi ..... felhívtam embert délután és mondtam neki milyen szarban leledzünk ..és nyomatékosan megkértem , hogy nem volna baj ha megcsinálná mert hétfőn kell nekünk....kitűztem célprémiumot is,.....aztmondta megoldja a lehetetlent addigra...
Csinos!
Van férfi verzió is?
Ma találtam 1 csepp olajat alatta, erre szétkaptam a fél motort, hogy honnan folyik.
Ez szerintem így helyes, de sajna sokan szarnak bele.
Látok néha "szép" légszűrőket. . .
Jól vagy?
Na ja, egy balfasz vagy nemtörődöm előző tulaj könnyen meg tudja keseríteni az ember életét - neked ilyen szempontból könnyű dolgod lesz
Erről szerintem ne nyissunk vitát. . .
Szerintem egy terepmotoron 8000 Km után ha nem volt telószimering cserélve akkor nincs túl rossz gazdinál. . .
Azért megnézzük majd Döme bácsi motorját is tizenpár évesen, hogy mi minden bajai lesznek...
áááááááááááá, tényleg a Karcsi a kis ballaszt cuccal!
ön degecen született ... tehát degeci
amúgy az .....

mindjárt megnézem a telefonomat döme...lent van kocsiban....vagy a tetején vazze
pill és jövök
Meg a Karcsi!
Szép brigád! ! !
óóóóóóóóóóóóó, milyen csini lennék benne!
Van számomra valami hír?
Ez a gazdaságos és űberfasza Labanc?
Utánna néztem és nem! Nekem a Scratch 03 tetszik! De a Dune is jó!
Meg, olyasmi szintű, mint a nemrég belinkelt cucc, csak olcsóbb.
Az én gatyám abból kb 45000. . .
na jó estét ..itt vannak az elborzasztó hírek ....
andris ha nézed akkor ezek kellenek....neked....(én cserélnék hajtókart .....de rádbízom) 2 főtengelycsapágy...és néhány szimmering...tömítések és kész...powerszelep komplett ...a többi jó állapotban van.....ami szar az az egyik blokkfél ....
a blokkodat meg kell hegeszteni mert a főtengelycsapágyház körbe van repedve ..ezért állt a gyújtás alatt a sok benzin nem a szimmeringtől...

többi rendben ...ja meg egy kuplungbowden ........
Asszem.
De lehet, hogy Dune 1 van. . .
HE3572 DUNE 02 A-G-R S-M-L-XL-XXL 18.400-
megéri befektetni?
Az van nekem is Döme?