Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes dolog ez...remélem egyszercsak nálam is kialakul majd valami hasonló, mert egyelőre csak az van hogy próbálkozom-próbálkozom, aztán előbb-utóbb vagy sikerül vagy elfáradok és hazamegyek Mondjuk komoly amortizálást a legelső terepes SC-zés óta nem sikerült végrehajtani (akkor egy kuplungkar-tartókonzol törött el), legfeljebb a karcok száma növekedett a motoron...aztán lehet hogy csak a "hülyének van szerencséje"-effektus működik
Na, joccaka mindenkinek!

Vagy ahogy tanult barátunk a Hebo gyár nagyvezére mondaná:

Csőváz!
szerintem, te csak azért akartál ott maradni hogy valaki fényképezzen
Hidd el, hogy nekem is van olyan pillanatom és nagyon sok más külföldi versenyzőnél is láttam, hogy inkább feladják minthogy amortizáljanak! Ezt valahogy érzi az ember egy idő után! Még ragát is láttam beíratni a maximális hibapontot verseny közben mert érezte, hogy azt akkor nem kell erőltetni! meg sem próbálta!

A kis kecskémmel is volt már olyan, hogy apró gond miatt nem mentem tovább vele, más adta neki az ívet és tönkre is ment a motorja! Akkor ha erőltet dolgokat az ember nem fog tanulni! Kb. egy hónapja voltunk Keszthelyen és Döme gondolkodás nélkül neki ment egy olyan szakadéknak amire Én is csak néztem! Vogue ott volt, Ő is látta! Tatabányán nem erőltette a dolgokat, élvezte a jó hangulatot! Én is inkább veletek voltam és nem mentem el hátra sziklákat gyalázni!
Persze, triálban mindenki Spanyol, vagy ha nem akkor valami rokona biztos!
De a Te kiskecskéden tökéletesen lehetett látni, hallani hogy valami nem stimmel vele, az teljesen más, olyankor persze hogy persze hogy megáll az ember (hacsak nem az életről-halálról van szó)!
Viszont ha én nem mennék neki semminek amiben benne van az elesés veszélye, mondván nehogy baja legyen a gépnek, akkor jóformán a kertből se lenne szabad kiálljak vele...persze, Döme régebben motorozik, tapasztaltabb, nyilván jobban meg tudja ítélni a dolgokat, de nekem kicsit akkor is furcsa...na de mindegy...
És ezt pont Rád is értem Zoozee, hisz volt már alkalmam többször is veled motorozni!


Meg a Lehotay Miki, Hullár Laci......Ők a naaaagy öregek, de élvezet velük együtt menni a terepen, olyan lágysággal mennek, hogy totál brutál!
amúgy spanyol a cica ?
köszi
Szerintem csak odafigyel!

Az Én motorom is furcsán viselkedett egy picit és nem kínoztam hanem inkább hagytam és később megkerestem az okát! Ha valamit úgy érez az ember, hogy nem 100% akkor inkább ne erőltesse a dolgokat mert akkor szoktak a személyi és a vagyoni károk keletkezni! És ezt már az elmúlt több mint 10 és versenyzői tapasztalatból mondom nem pedig kitalálva!
Ez olyan, hogy ameddig úgy estem el, hogy a motort próbáltam menteni és fogtam a kormányt mint ha az életem múlna rajta, nos addig mindig valami letört, de onnantól mikor hagytam a francba elesni a motort és magam védtem, nos akkortól érdekes módon a motornak sem esett baja! Mára ha valamit nem úgy érzek akkor nem megyek neki ha a fene fenét is eszik! Láttam már Dömét olyan helyre felmenni ahová még tapasztalt triálosok is tágra nyitott szemekkel néztek! Döme már elért arra a szintre, hogy tudással motorozzon! Több régi nagy enduró versenyzőtől láttam már ezt a fajta motorozási formát és meg kell, hogy mondjam csak csodálni tudom Őket a lágyság és szépséges motorozásuk miatt! Az biztos, hogy ezektől az emberektől érdemes motort venni!
hát ez egy 5 sebességes 300-as sx blokk...gondolom hatvan ló környéke a kicsike és harapós.....
most van új henger új dugó, meg gatyábarázzuk a blokkot....letép pár kezet az tuti

a vázat meg a körítést most újítja andris....
Aha, szal valami épített szörnyeteg...ismerősnek is volt hasonló, de 350-esben...evett 15 litert
Azért nem mentél neki mert nehogy baja legyen? Nem viszed kicsit túlzásba Te ezt a vigyázást?
Azért nem gyengén ügyes a csajjjjjjéééééé!
hát ez hármas modellben került eladásra de kettőben tették össze az biztos.....
a váza újabb amiből most került ki
Az valami crovafej?
Odacsaptam a jobbos deklit, erre meglazult az egyik csavar.
Ezért szivárgott.
Lepucoltam, lemostam, megtaláltam a bibit és orvosoltam.
Tisén is ezért nem mentem neki annak a fölfelének ahol Lennes többször visszahullott. . .
Nem akarom tönkretenni. . .
arcára verném neki a .... vagy a picsájára?
odavernék neki a huszonnyócassal
én úgy tudtam hogy 8 éves a legszebb kor
Olyan közönséges vagy!

















Még szép......Ő tanítana triálozni Én pedig másban segítkeznék neki
Nem 96-osnak vagy valami hasonlónak volt mesélve
Nem én reszeltem agyon. . .
És honnan folyott
Mondjuk engem az ilyen esztétikai jellegű dolgok nem hatnak meg (látszik is a motoromon ), de a lényeges dolgokra mindig odafigyelek...
Jó éjt!

Menek Én is hunyni és álmodozni egy triálos csajról aki tanítgatna a jóra!


Szasztok!