Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ki vagyok készülve basszus,nagyon motorozni akarok!
ZOZIIIIIIIIIII
Szevasztok!

Valaki meg tudná mondani , hogy mi a különbség a GasGas TXT modelleknél a PRO és az EDITION között?

Köszi
Mi van?
Titok, hogy hazajötél?
Na háj! Mi van itten? Nekem ilyen közérdekű dolgokat mint,megjöttem a Balcsiról, már nem is szabad leírnom..majd elmesélem miért Mikor motorolok már?
Holnap előkotrom a lencséket és küldök smst!
2004 es FSE? (lestem az adatlapod, de nincs róla kép sajnos)
Szerintem nem halott dolog egy gyújtást beszerezni hozzá, viszont az ára igen borsos.
80000 Ft körül lehet.
ennek Döme örülni fog
ennyi......
tényleg igazad van ien a színe is meg minden ez ugyan az akkor nem hiszem h érdemes ezt megvennem:(
lehet hogy én vagyok a fasz, de itt 27990-ért árulják a Fox szettet.....ráadásul még a színből is választhatsz és gari ia van rá asszem....
http://mxoutlet.hu/
szerintetek akkor megéri megvenni?
és meddig kell h a dereka felérjen?
ez olyan mint 1 csípőgatya vagy olyan mint 1 normális mackó?
Amúgy az ismerős gépe az jóval kókányabb volt a tiédnél, valami 90 környéki 350-as blokk volt beleépítve egy 96-97 körüli vázba (persze 98-as EXC380-nak árulták)...kép1
kép2
Ha valamit kellene műgyantával, szén vagy üvegszállal javítani (bár erre egy krosszgépen kicsi az esély) akkor abban nagyon szivesen segítek...bár nem kimondottan egymás szomszédjában lakunk de az legyen a legnagyobb gond...
Nyugi már, le ne harapd a fejemet...nem fikázom a gépedet, sőt! Csak én eddig úgy tudtam hogy ez egy teljesen gyári gép, erre kiderül hogy a blokk meg a váz különböző évjáratokból lett összeépítve...

33-t írnak a legolcsóbb Fox szettre...
Köszönöm!
Hát igen...mindenkinek megvan a maga keresztje, de néha az ember úgy érzi hogy az övé a legnagyobb....
Én speciel átlag 12-15 órát dolgozom,hétvégén is...2 órát utazok, babázok, feleségemmel vagyok...szabadnapomon a család elvárja hogy velük legyek...
Pénzről annyit hogy nem keresem szarrá magam, de van 2 személyi kölcsönöm, egy árúhitelem, diákhitelem + a gasgas roncsa, amiért fizetek havi 14 ezret, 2012-ig....a rezsim kb 60ezer, de télen 120ezer is lehet....
NA EZEK MELLETT CSINÁLOM MÉG A MOTORT IS.......
HELP ME PLS

Yamaha WR 426f nél olyan problémánk van hogy a hűtővíz meleg motornál hátravándorol a tartályba de onnan baszik visszajönni ezért amikor a motor kihült csak 3/4 ig vannak a radiátorok? ez mi? miért csinálja? Hengerfelyes vagy levegős a Rendszer

feltöltjük a radiátort aztán megint ez? passz de kurvára idegesít

Kérlek segítsetek!4444
Ja, és erős nyakat!

Kromofágról jut eszembe: én régen mindig úgy kromofágoztam, hogy egy melegítőalsót húztam a két karomra, egészen föl a vállamra, mellkasomra, mert gecire égetett a pattogó festék
Ez volt az igazi tüdőgatya
Minden elismerésem Andris!
Én abszolut együttérzek veled. Nagyon jól tudom, hogy milyen nehéz munka feleség és gyerek után még arra is időt szakítani, hogy motort szerelj, barátokkal foglalkozz, sportolj, stb.
Mint anno a CS-B-ben is beszéltük...
Szóval részemről respekt és kitartás. Odabaszós gép lesz
Tudom...láttam a képeket, nagyon tetszett amit csináltatk vele..
Nekem csak az a bajom hogy 1-2 barátot kivéve, teljesen egyedül kell megcsinálnom...
Sokat dolgozom, van úgy hogy naponta csak 15 percet tudok foglalkozni vele.
Ráadásul még garázsom sincs.
Szóval nem könnyű, aki még nem próbálta, az nem tudhatja....
én nem fikázom senki motorját!morotszerelő vaagyok egy ideje már csinálom! mindenki azt vesz amit szeretne vagy amire fáj a szíve! De Gas-Gas neeeeeeeem! Csak japán gép vagy KTM!
Zoozee, mennyire gázos a hajtókar?
Na meg mennyibe kerül?
Csapágyakat, szimmeringet cserélni kell, de ezt már megdumcsiztuk....
mi nyár elején vettük a 250 est és tél közepére lettünk kész vele... szal tom miről beszélsz