Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infókat és a segítséget, közben elindulni látszik a folyamat, az okmányiroda fogja küldeni a határozatot, csak ülnek rajta egy darabig, mielőtt kinyomtatják a papírt...

Kicsit felesleges el van bonyolítva a folyamat azzal, hogy a rendőr elveszi a forgalmit
2008 -2016 ig csak az öninditó volt rossz.........De azért szerette mindenki. 2018 ra ez a lista ......hosszabb lett.....Úgy is mondhatnàm.....öngólt rugott a ktm.....
Azt kérdezte: How are you? Nem pedig azt, hogy: How old are you?
Szerintem...
Azt kérdezte: How are you? Nem pedig azt, hogy: How old are you?
Szerintem...
- Halló! Sarki Pizza?
- Nem Uram, ez Google Pizza!
- Óh, bocsánat, akkor rossz számot hívtam...
- Nem Uram, jó számot hívott! Csak a Google megvásárolta az üzletet.
- Oké. Akkor szeretnék rendelni...
- Rendben Uram. A szokásosat?
- Hogyhogy a szokásosat? Ön ismer engem?
- Az adatbázisunk szerint a legutóbbi 12 alkalommal Ön vastag tésztájú pizzát rendelt sajttal, kolbásszal és szalonnával.
- Igen, pontosan. Most is azt szeretnék...
- Uram, javasolhatnék most valami mást? Egy finom salátatálat? Jégsalátát sárgarépával, ruccolával és paradicsommal?
- Micsoda? Utálom a zöldségeket!
- Elnézést Uram, de hadd hívjam fel a figyelmét, hogy túl magas a koleszterin szintje!
- Micsoda? Ezt meg honnan veszi?
- A telefonszáma alapján be tudtuk azonosítani, és így hozzá tudunk férni az Ön orvosi laboratóriumi eredményeihez az utóbbi 7 évből.
- Oké, de akkor sem akarom a zöldségeket. Egyébként pedig ne féltsenek, mert szedek gyógyszert a koleszterin szintemre!
- Bocsánat Uram, de nem rendszeresen szedi azt a gyógyszert! A kereskedelmi adatbázisunk szerint az utóbbi 4 hónapban mindössze egyszer vásárolt egy 30 tablettás csomagot az Ön utcája végén található gyógyszertárban.
- Ugyan már, ez semmit sem bizonyít... Egy másik gyógyszertárból vásároltam a többit.
- Ne haragudjon Uram, de ez sem lehet, hiszen nem látjuk ezt a kiadást az Ön bankkártya adatbázisán.
- Készpénzzel vásároltam, nem bankkártyával.
- No de a banki elszámolásán sem látszik, hogy ennyi készpénzt felvett volna!
- Vannak más készpénzes forrásaim is!
- Na de Uram! Az adóbevallásában ez nem szerepel. Reméljük, hogy nem tagadott le valami bevételi forrást az Adóhatóság elől!?
- HAGYJON ENGEM BÉKÉN, MENJEN A FENÉBE!
- Sajnálom Uram, de remélem megérti, hogy ezeket az információkat mi kizárólag az Ön érdekében gyűjtjük és használjuk!
- ELÉG! Elegem van a Google-ból, facebook-ból, twitter-ből, whatsapp-ból és a többiből. Ki akarok szállni! Elmegyek egy lakatlan szigetre, ahol nincs Internet, kábel TV, és senki aki folyamatosan figyelne és kémkedne utánam!
- Megértem Uram! De fel kell hívjam a figyelmét, hogy ehhez előbb meg kell újítania az útlevelét, mivel az 6 héttel ezelőtt lejárt...
Na az hogy ott húzzak mindt a lobelet ...a többi is nehez amit meg csinál mert motoroztam rajta és tudom..de az hogy húzkodni.. hát martinnak a bús csápja.Minden esetre..fater úgy nyomja hogy sokan ha húznak sem tudna úgy menni felfele.
Zsír.. ott voltál..jo hogy Jarvis szájba nem vert mikor meg kérdezted hány éves
Bocsi, de nem olvastam a forumot az elmult időszakban.

Add be írásban a kérelmet a rendszám kiadására, vagy a határozat kiadására, amellyel beontákúgy nem tudnak elküldeni.

A válaszban benne, lesz, hogy milyen szám alatt hozott indokolt határozatával bevonta, kivonta, és megküldta az xy okmányirodára.

Gyakorlatilag megkapod a határozatot.
Ha a mondandómban indulatot találsz ,kérlek mutass rá!
Valóban nincs ilyenem de a "fáj" kifejezés eszembe sem jutna!
Tény,hogy egy öreg 450-em van ami köszöni szépen jól van s indul
A társaságban van mindenféle KTM s azért elég jól indulgatnak!
A rugdosásos témában meg elég jól otthon vagyok hiszen sokáig régi technikákkal kinlódtam és valóban el is fáradtam a nap végére!
De megigérem,hogy ha a jövőben megszólítalak mindenképp csak és kizárólag finom szavakat fogok használni,pl. mint a "moci"!
Adni hàt.... Elvenni ., lehetoleg sokat.....
ok. én nem leszek naív, te pedig ne légy... nem tudom mi. már le sem merem írni...:)

de amiket felsoroltál azt biztos bevetnék szali ellen a (egyelőre) nem létező perben:)

nem tudom, akkor a komoly bűnözőkkel mit csinálnak?

ettől függetlenül szerintem ferinek igaza van.. miszerint: "adni, felmutatni csinálni. ennek van értelme, ne ma másik kifigurázása"
Ne légy naív!
Szali esete specifikus, még a hülyének is kb. 10 perc keresgetés után megvan ki az a szalajtós, mivel régebben leírta, amikor felkapta a vizet valamire, van egy rakat hirdetése, telefonszámmal, versenyeredmények névvel, stb.
Másokat se túl bonyolult megtalálni, beazonosítani leírt dolgok alapján.
Egy szakképzett hivatalos szerv informatikus vagy rosszindulatú hekker meg simán összevadássza a netről az összes dolgodat a logolt IP címek alapján, egy kis személyre szabott megfigyeléssel, szolgáltatótól begyűjtött adatból, stb.

Személyesen nem ismerek ilyet, de tuti létezik, ha nagyon akarod erre szakosodott cégek/emberektől lehet elemzést rendelni, pl. a "lokoto" mögött megbújó ember összes neten fellelhető adatát, mikor mit böngészett az interneten, személyes adatai, kapcsolatai, érdeklődései, beállítottságai, stb.

A neten nem létezik abszolult névtelenség, főleg azoknál nem, akik nem figyelnek oda rá, s csak élik a hétköznapi ember életét, a névtelenség mértéke csak attól függ, hogy ki érdeklődik utána.
Fuu de beteg vagy te ember. Ki a faszomat erdekli szerinted ? Ha ennyire hulye valaki hogy erre penzt aldoz akkor csinalja. Magy megyunk a birosagra es nevetunk mikor az ugyesz ismerteti a buncselekmenyt. Kapok egy figyelmeztetest . Vagy leultetnek. Mar el.is kepzeltem.mikor ott mutogatjak a gasgas forumot mint bizonyitekot. En meg majd azt se tudom.ki az a szalajtos. Meg a tobbi. Meg hogy egyaltalan mirol beszelnek ezek ?
aztán az hol van leírva, hogy melyik nick név alatt ki van regisztrálva? hülyeség...
Nem akarom megvédeni Zsírt,de a történet tényleg igaz amit írt.....odaengedték a biztonságiak Jarvishoz,és nekiadta a gumikat.
Köszi az infót, nem adnak ilyet. Ők simán továbbították a forgalmit a területi okmányirodába, érdeklődjek ott címszóval elküldtek.

Még szebb a történet, a bontós nem hajlandó szóba állni velem, 1db rendszám birtokában, hiába lesz meg a forgalmi,
így mehetek ki túrni a baleset helyszínére hátha megtalálom alapon, vagy igényelhetek új rendszámot jó kis pénzért fejébe, meg várhatok rá X napot, míg legyártják, amit ráadásul utána a végleges kivonásnál azonnal vissza is adok, szimplán azért ez a szopás, hogy megszabaduljak jogszerűen a roncstól...kezdem megérteni azokat akik illegálisan leraknak roncsokat.

Biztos van olyan, aki még jobban megcumizza, mondjuk leég a kocsija, azaz esélye sincs a rendszámot olvasható formában benyújtani, igényelhet újat, csak hogy leadja...

Állambácsinál sok dolog körülményesen bonyolult...
Vigyázz mit írsz le viccből, mert a mai világbán még lesittelnek leírt viccelődés miatt, ha beperelnek rágalmazásért.

Bár lehet nem állná meg a helyét, hiába a te loginod alatt írták, senki nem tudná bizonyítani, hogy tényleg te ültél ott, amikor ez íródott,
vagy a fene tudja, ezt Gonzó jobban tudja.
Irtam.neki. azt mondta nem.beszeltetek. viszont latott a haverjaiddal sotetedes utan toltatok egy kis kordet. Szedegettetek ossze a kacatot .kopott gumikat. Kiabaltak ratok tunes. Ti meg elszaladtatok. Ezt irta.
Vald be tv siman elhoztad sotetedes utan a kuka mellol a gumikat. Nem.kell itt vetiteni hogy neked adta.
há mer kötsög kereskedő
meg aztán a szomséd lova nem lehet zöldebb
Nem sok közöm van hozzá meg nem is ismerlek,de emlékszem mikor KTM-el mentél és akkor az volt az isten,most meg köpködöd
Ennek mi értelme van?
a határozatot
Kérd el a rendőrségtől egy határozatot, amivel bevonták a forgalmit. Abban benne van minden adat, és hatósági indoklás, ami szükséges a bontóba.
Jelentsd be,hogy ellopták!
A többit tudod!