Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ú...de szép... Ha eladom, kell egy ilyen....
Egy biztos....Zarinak mindig a legjobb motorja volt....A Vilàgon.....Kivàncsi leszek az új motorja szinére.......
Vik.mire motort vesz csinal egy 200 ezres telefonszamlat. Nemhogy inkabb azt is a motorba fektetné egyböl.
Havernak az 500ason se ment semmi csak az ac meg a gyújtása
Az az a,szál volt szakadt ami vetérelte a relét ami a fesszabból jött ki
A buzik gyárilag toldott vezetékkel szerelték és nem forrasztva csak zsugorcsövezve
Akkor marad a méricskélés, jó sok időt el lehet vele cseszni, ha ki akarod mérni egészen az alaplaptól az egész kábelköteget....
A szervízben ahol vele csere alkatrész, csak átrakják pikk pakk és rögtön kiderül mi baja.
Aki ismeri a kapcsolási rajzát meg van vele tapasztalata, biztos gyorsan megmondja mi baja.

Kívánom, mielőbb és olcsón megoldódjon!
Köszi a képeket!
Szerintem cseppet dúsíts a motor karburáláson, nem látok mosás nyomokat a dugótető képen, szegénynek tűnik.
Nemrég hívott.....Infót gyüjt a sherco- ról.....
zari megsértődött mikor leszolták a rollert amit a fiának csinált:(

[# 5332153] 2017.02.18 7:40
nem hiszem !
Mondjuk Ronis szerintem ram poccent be mikor valamit megemlitettem amit o allamtitokkent kezelt hogy elment egy tavoli galaxisba uj elezet kezdeni. Remeljuk.jol.van es nem.keszitettek.még belole leberkäset.
Persze hogy titokolvasnak. Mert ide is betort a totalis cenzura. Beirtal valamit ami nem tetszik valakinek maris letiltanak es cikket irnak rolad masik oldalakon. Igaz hàzos? Szilveszter este meg reszegen hivogatod az embert hogy visszateszed a csoportjaidba mert amnesztiat kap....bruhahaha
Titokolvassnak...
Egyébként sokan eltűntek innen ronis, jimi, zari, zoze hova lettetek
öregesen ??
áááá,már rég eladtam a te-t + az sm r-is,cb 650f van helyettük nem 1 erő gép de már öregesen közlekedek
a husaqvarna meg van még?
mehetünk ha jó lesz,bár kondi szerintem 0-a,dew már szét húztam mindent oxidációnak nyoma sincs,ha nem jutok vele semmire megy szervizbe
szevasz mehetnénk majd egyet! http://www.gasgasmotos.es/en/m...
zsír lehet az
simán lehet az is, simán lehet lehet a föld ment el, a termo vagy manuál kapcsolója is meghalhat, ki kell méregetni...
Húzogasd szét a csatlakozókat, lehet csak oxidálódtak.
szeva jocó,biztosíték nincs benne,vezeték oké,venti,világítás külön áramrol működik,nem tom egyenirányítónak van e köze hozzá
Bocsi, egy BETA is van az indulók között.
Szia!

GASGAS 3 embert indít. BETA szeritnem nem.
Tudja e valaki hogy a gasgas es a beta indit e csapatot. Versenyzot a 18 a dakaron?vagy csak a japanok .ktm . Es a sherco. ?