Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minősíthetetlen, amit te csinálsz itt! Pont olyan vagy, amilyenek leírtad a másikat. Szállj magadba és gondolkodj egy picit!
Feró, azzal a csavarral csak az alapjárati keveréket állítgatod.
Hazos Ferenc ( zsirferi . zsirtv.) olvastam.irasod a hard enduron. Fasza! Megjegyzem nem.ismerem barataid. Evek ota ugyan azok az ismeroseim.barataim. par emberrol beszelek. Nem. Folytat senki ellened lejarato.hadjaratot. mondom szelmalommal harcolsz. Mint Don Qjote. Kepzelt ellenseggel. A " ne told fullba a kretent " egy filmbol van idezet. Vicc . poen. Pl. Mint az all a cerka vagy a pisztol ..... Csak reagaltam az irasaidra amit honapok ota kovettem a tpi rol irsz ostobasagokat. Szamomra erthetetlen miert foglalkozol egy szamodra (erdektelen??) markaval ennyit s ilyEn reszletesen . szenvedelyesen. Nekem ugy tunik mint kivulallonak.... Missziodkent kezeled a ktm sorsat. Par apro beirasom volt a temahoz mivel hasznaltam ezt a tipust. Erre te torolted irasaim. Es zaraskent megjelentetted rolam ezt a kedves cikket. Hasonlo reakciokat most a politikaban lathatunk a fidesz re jellemzo ez a fajta magatartas. Valaki ellent mond . bolondnak titulaljuk vagy eloasunk multjabol valamit . el lehetetlenitjuk. Hogy toroltel nincs jelentossege. El tudom.utni a szabad idomet mashogy is. Jotanacs . Ne told fullba a kretent!!! :)
En a karbisra eskuszok..meg megbizhatosagba is veri,nemhogy tudasba..a 2T egy bonyolult szerkezet...ha lehetett volna mar reg becsuletes 2T verseny motort csinaltak volna injektorral..
Feri! Mondtam màr, hogy vegyél shercot!! Ott is egy mozdulat,és agressziv lesz a gép.De nem kell hozzà csavarhúzó...Mennünk kellene màr együtt, és cserélnénk....
Ez azért okozna meglepit.....az erdőbe.
Nem hinném hogy TPI-s, gondolom azon stabil alapjárat van.
Ennek a jarvix papanak most akkor mert kopacsola motor..Tpis vagy a karbit kiszegenyitettek a magassag miatt?
Neem Bilo jo jo gyerek..nincs baj vele..
Köszi! Ismerős, mikor szétesik/elkurvul egy jó csapat.
tyuu be reg olvastam jartam be a forumra..mar bocsi,hogy csak most valaszolok...
<otorozni sem motoroztam az utobbi 2 honapba 2 X..egesz tavaj decembertol 62 oraba van a motorom..meg uj eskuszom.
A regi yamahan mar banat tudja mi volt,de talan gyari szettel mentem..vagyis hatul 48 as lehetett mert emlekszem,eleg tolos volt,jol lehetett vele motorozni.
Most peldaul a 17 es katejemen hatul 49 el megyek es sokkal jobb minden hol..az egy is jo es a 2 is jo a nagy feljarokba..a 3 as meg olyan pont sehol nem jo feljarozni de egy hosszu lajtos motorozasba egesz nyelezni jol lehet
Nincs kivel motorozni bazki..itt meresztjuk a picsankat a paradicsomba es nincs kivel menni..az egyik duzmal ram mert valamikor a nyaron egy esos motorozaskor meg tolotttem fossal egy parszor mert uj gumim volt..azota nem is valaszol..a masik melozik a harmadik biciklizik..en meg futok es turazgatok meg epitek..szoval a fasz kivan,mikor motorozok is csupa balfaszsagokat csinalok,tul vallalom magam es esek nagyokat...a vasarnapi motorozas is ugy kezdodott,hogy 3 ala nem valtottam es repultem mindt szupermen egy ket fat surolva..aztan fostam,hogy megint ne essek..szoval...van baj eleg...
Köszi!
Én gyàrit. De ha magszimalista vagy,,2 foggal nagyobb kell hàtra...
Szia! Te milyen áttételt használtál anno az yz250f-en?
lehet volt már...
akkó most lessz mégecce.
http://youtu.be/gLK_s2bssnw

ez is bétával megy:)
2003-as Gas gas Ec-re keresek hátsó sárvédőt (így nincs) valamelyik évjáratú (talán 1999-vagy 2001-es) honda cr jó lehet de melyik?
Énse. 33 korul.mocorog.
Nemtudom51
18"-as tubliss-t honnét lehet jó áron beszerezni?
Jó helyek...Pont olyan nehéz....hogy nem öl meg ,ha elsőre nem sikerül....
Egy ilyen 150es xcwt én is szívesen kipróbálnek
Mert egy teljesen új konstrukcióról van szó és kíváncsiak rá az emberek, valószínű ezért a nagy kereslet rá. A gyermekbetegségek meg mint általában az első modellévekben mindig jelen lesznek, hisz véglegesen csak a tartós használat során derülnek ki. De mindezeket a gyár garanciában cseréli vagy javítja folyamatosan. Egyébként akinek van azoknak tetszik a és jó véleménnyel vannak róla.
Én elhiszem a különbséget, hogy csak 1 kg. Szerintem is jó gép mindkettő, csak arra gondoltam hogy ha lehet 4-5 kilóval könnyebb 2-t venni amin van berúgókar, akkor lehet hogy érdemesebb lenne, azt választani.