Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miféle verseny lesz? Klasszikus enduró ,fàk között gyorsan,àrkon bokron? Vagy lesznek kövek gumik cumis feladatok???
Ugratnit akartam..hogy ot.
made my day :Herlingsnek nehez lenne elmagyaraznod az elmeleted. Hgy faszsag uratni meg gyorsan menni.
En csak akkor megyek ha ulhetek tv mellett. Màs. Feri. Ok te fosol. ( Ense vagyok mar a regi). De te a crosst is utalod mert ugratni kell. Most a hard endurot is mar csipegeted. Hat azert hard es nem light..... A crossban pl. Herlingsnek nehez lenne elmagyaraznod az elmeleted. Hgy faszsag uratni meg gyorsan menni.
Erre a somogybabodra mehetnénk mindanyian.......Gas fórum tali. Kezet fognék màr azzal a sok jó arcal aki ide ír.....Szerintem nekem a legmesszibb...
Nincs is mezőny. Itt a teljes összesített eredmény, az egész éves. Itt látod a mezőnyt, meg hogy hol végzett kategóriától függetlenül. Kategóriájában 4 db állandó versenyző van.
http://youtu.be/3u4H6QlpJAQ
A patak fasza...na ezt sem ertem..egyenesbe laska a gyerek,patakba mindenkit megesz :)))
Persze emlekszem,meg romaniaxra is jottek a nagy dogokkel :))
Na de Nambotin most is 3 helyen vegzett,azert egy ilyen mezonyben nem szar,es szamit a motor is..es ha. a motor szamit akkor a beta tapodja a tobbit eleg jol a Holcomb gyerekkel.
Ez egy kamu..
Nambotin a GasGasal, árnyéka önmagának. Ugyan ez elmondható a Lars Enöckl-ről is, de legalább láthatóan fejlődnek, jó irányba. Aztán ha kicsit visszakeresel a neten, volt hogy a BMW belépett az endúróba, majd megvette Knightot, Salminent és Tarkalát. Mondhatni a három embernek összesen több vb címe van, mint most az egész mezőnynek együttvéve, de mégse tudtak labdába rúgni a BMWvel. Csak azért hoztam fel, mert igenis számít a motor. Hiába ment a három nagy név Bmwvel, csődbe mentek..
Majd ha ebből is lesz enduro! http://www.4x4magazin.hu/endur...
De :))
A Meo helyett nem Nambo-t akartál írni?
10 ev mulva okosabbak leszunk. Meg oregebbek is. 10 evvel.
En allitom azt,hogy ha Jarvisz a betara vagy a hondara,vagy sherco... Jhonny,vagy Bolt ezekre a markakra fel ulne akkor holnaptol aaz elado ktm es huskik meg tobszorozodnenek... A gasgas is erdekes modon a vb-ok Meo-t felpattintotta a motorra,es maris jobban fest a marka ujra elesztese,mindt kinozni az eladasokat.
Egy igen nagy tenyezo a motor gyartasba az eus normak es annak eletbe helyezese amiben a ktm ut toro akar lenni ami el sulhet kurva jol is de elsulhet kurva szarul is.Aki ismeri a 2T felepiteset es mukodes elveit,jobban bele asta magat a dolgokba annak valami fogalma van arrol,hogy az injektoros miert nem fejlodott ki a verseny gepeknel a szabadalom ota es miert mentek tovabb a karbis szalon.A Tpi motorok a hetkoznapi motorosoknak es a gyarnak egy jo alternativa es egy nagyon motorozhato motort nyujt,de verseny korulmenyekre ennel jobban nem igazan fugjak tudni finomitgatni mert a jelenlegi konstukcio nem teszi lehetove.
A 4utemu motorokat is minel jobban konnyitik el annal porgosebbek,nyomatektalanabbak es minosegileg szarabbak.
Az mxgp-ben nagy csaták nincsenek, legalábbis az első helyért. Akkor inkább amasx, ott tényleg vannak csaták minden szezonban.
Szerintem lehet korszakot valtoztatni,csak ahoz kellenek jo valtozok es ido amig az emberek kepesek latni es alakulni.A katejem nagyon nyeregben erzi magat,igaz a piac nagyobb szeletet o nyalogatja a tortabol.Ugy ahogy anno mindenki yamahaval,hondaval es suzukival ment errefele,es meg sok fele,ugy ujra el tud jonni mas ido is,csak ido kerdese,mert most mindenki ktm meg huskival megy..Ez a wess sorozat engem nem hoz lazba,eroltetik itt a mindenfelehez ertest,hardenduro,crossenduro,es a profi versenyzok torik ossze tempoba maguk,mert nem ehez vannak szokva,hogy laposba nyelezzek.Jarvisz is kinozta ezt a megavattot,csak benne vannak es kell jarni a tancot.Az az igazsag en sokkal tobre ertekelem a sima enruot mindt sportot ettol a motor tologatos hardendurot,mert ahoz kell tudni motorozni,a tologatashoz meg ero kell es kis technika..de ettol a ket sport meg total eltero egymastol,ha 2 kereken uzik is.A sok hardenduros kb 95% a es biztos nem tulozok egy tempos kanyart nem tud bevenni,fleg ha negativba is van,de az enduroba mindegyik be tudja akasztani ugy,hogy beszarsz..mondjuk ez forditva is igaz a feljarozasra,mikor az enduroba van egy kisebb domb akkor ugy hanyigaljak a rohej ol meg....na ezert nem tetsziuk nekem ez a wess,mert nem egy mufajra van ra allva,hanem mindent be akar kebelezni es elcsepeltnek latszik.En nezni is jobban megnezek egy kemeny enduro futamot mindt a lelogo kezu endurosok alapgazon reszelnek egy szar feljaroba...na az ,hogy most mibol lehet penzt csinalni...hat amit tornek jobban es ami jobban tetszik a parasztnak.Csak az egesz olyan Tv jellegu,vezessuk a birkakat az oruktol fogva es mindenki azt vesz amivel a nagyok mennek...de vajon a nagyok tenyleg azzal szeretnenek menni amivel mennek?vagy a szerzodes kotelezi...
Szerintem az enduro gp kezd vesziteni a nezettsegebol.kevesbe erdekes. Uj szelek fujnak. Ha motocrosst akarnak.latni az emberek.arra ott a mx gp. Brutalis nezettseggel latvanyosabb csatakkal. Enduro gp n mennek a fuvon egyessevel. Aztan eltunnek az erdoben. Ktm et ez mar nem erdekli hogy penzt baszon bele. Nem tudom csak fikcio. Zsirtv. Bolcsen tetted hogy nem.mentel ki poianaba . Legalabb betartottad a szavad. A tàrsaid sajnos eree fittyet hanyva lenyomtak egy 4 napost ott. Pedig tisztaban voltak az elozmenyekkel. Ami.meg nem is volna problema. A gond az hogy telebasztàk a feszbukot vizeses fotokkal es pont a vedett reszeken selfiztek patakokban ... Bravo. Nem tudjuk miert tablaztak tele poianat de biztos hogy celjuk van vele. Jobb lett volna pihentetni egy idore azt a hegyet. Ami szamomra erthetetlen hogy meg elismert versenyzo srac is adta a nevet a kepekhez. Igazan.kibirhattàk volna postolas nelkul.is ha mar a felhivast telibezstartàk.... Fucking idiots..
A ktm kivonult az enduro vilagabol?
Miert csak huski van,meg a tobbi?
Tamasi technikasabb palya, kezdonek Veszpremvarsany elvezhetobb szerintem.
A facebookon aktivak, ha nincs nyitva a palya (pl karbantartas) azt jelzik. Balazs az emegyesulet vezetoje (ha jol tudom). telenor harom1het 62 het ketto

Veszpremvarsany is jo, bar nekem Tamasi jobban tetszik. Izles kerdese.
Köszönöm.
Jelentkezni fogok.
Akit èrdekel a Tamási pálya,itt a számom:30-9472099
Szia Bajan122!

Tamási pályához tudnál elérhetőséget adni.
Holnap a Veszprémvarsányi pályára megyünk délután.

Mór nagyon jó. Volt rész ahol azt mondtam, ha lemegyünk, akkor onnét már csak előre van, de simán megoldottuk azt is full amatörként. ;) Én voltam a hungaroring erdőben tréningen, és ahhoz nagyon hasonlított.
Tamasi meg jobb (meg messzebb van)