Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeretnék érdeklődni.. Az hogy értendő hogy mams regisztrált verseny? És hogy nem kell semmilyen licenc meg biztosítás,meg semmi.csak menni kell? Valamint.mivel verseny, gondolom hogy versenykiírás (szabálygyűjtemény) van róla.hol tölthető le,vagy olvasható el? Kösz.
Nézőként lesz valami beugró, vagy free
Föltétlen $@nyika.
Na végre màr...., hogy ki montad. Jobban teszed ha szerzel egy pàr jó pontot a Beta -sherco dílereknél. Úgy is ez lesz a vége...
46 leszek. Ktm.folyamatosan csinal jo 2 t t. Csak itt nem.arulja..
Ne írigykedjél....2023 ra a Ktm is csinàl jó 2 T. Addig meg kihúzod valahogy. Tudod...40 felett repül az idő. Vagy te még harmincas vagy?
Ez kurvajo! Ügyes :). Felujitja sanyi. Jovore ezzel tolja a szezont. Valtozas nem.lesz a serkohoz kepest. Csak ez olcsobb.
Látom, közösen gyorsan megy a rendelkezés végrehajtása!
Szali rendes tőled, hogy megmutattad Sanyinak hol volt a gép

Mi lesz a sorsa, felújítjátok végül?
Majd megkeresem.
A fekete erdon van. Otthagyta valami sügér. Gondolom nem.ment foljebb. Nyugodtan vidd el még rendbe lehet hozni! Mint a mi baratsagunkat. :)
bele volt kalkulálva ha megdöglik a hegyen akkor alágyújtunk
Kurvajo lehetett neki is
sosem versenyeztem, de a költség mindig sok volt
nemrég kipróbáltuk a minimális hardwerrel történő terepezést és hihetetlen élmény volt
a 2 motor kb anyi értéket képvisel mint egy utángyártott kidomszett
Ha az a fa eltorik a sulya alatt ment volna lefele a gyerek. Nezni is rossz volt.
Ja neztem.enis. ezt mar a fasz se kivanja. A sok versenyszervezo meg ezt nezi s azt hiszi uberelni kell. Ha a legjobbak esnek dobaljak. A tobbi mi mit csinalunk? Ahol 1-2 meternel tobbet tolni kell az engem nar nem erdekel. Azt a csavit a kisfa fogta meg. Ha nem kapja el talan az eletevel fizet.
Minel
Ez a verseny mar csak a nezokrol szol. Minnel tobb akcio legyen.
Na ez megint az elso 3 embernek van csinalva,es tiszta kar az ilyen motorozasra kurvadraga motort venni,es ez mar nem motorozas kategoria,hanem inkabb trial...es igen,hujek vagyunk,hogy it rojuk a motorokat es heroin arba adjak,semmi szegyen erzet nelkul az alkatreszeket.
Na de hadd torjek :)))
Te híztál Feri?
Üdv mennyiért mennek most a jó állapotú hűtők balos kellene 2012-es gas gas ec 300-rA.
http://youtu.be/_3DfBjRJbW4
Ezeket a fiúkat megnézném a extrem enduro versenyen.... Biztos menne nekik az is....