Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most föladtad a leckét...A haverom szerint is az...mert a váz is sárga....
Ha six days akkor fekete gyàrilag.
igen...minden fasza....Lehet majd egy akku kell bele...mert ha több napot áll...már nem az igazi....De nálam csak pár órája....majd kiderül... Nem ismerem annyira a tipust...de ezen exel felnik vannak...Annak kell???...és feketék..
Öröm boldogsàg. Öninditó működik?
Az idén már nem hiiszem...erre felé már hó van a hegyekben...de csak jön majd a tavasz
Akkor hajrá
Sziasztok...Meg oldódott a dolog... Sokat dolgoztam rajta...az elmült pár napban...de megvan... Nahyon jó áron...sikerült ma megvennem..egy 300 exc....2014-es...tele minden jóval...10 órás alapméretes dugóval...uj 6 days gumikkal....plusz idomszett...most a játszós van rajta....de az is törésmentes...csak karcos....4!900 km...175 üó---egygazdás.......Gondoltam megosztom veletek.az örömöm....
Jaxy. Jó motor vettél olcsón. Én a shercomat 450.000 ft al vettem dràgàbban az előtte lévő xcf w250 től. És még nem is volt új. Volt rajta extra bőven cserébe. De most nagyon boldog vagyok a betàval,mert nem elég,hogy rohadt jó mibdehol, de még rendesen jó àra van. Mondhatnàm ócsó....
Igen. Sokat nem tudok róla, de az biztos hogy nem igen van használva. Ezért lett eladó.
Meg lehet nezni.mennyi nezo van. Ezert hodit a hard enduro. A feljaro toveben komoly pàholybol neztek.a mozit. A sixdays vb t meg lassan a kutya nem nezi mert baszott unalmas. Neztem a legutobbi sixrol videot. Picsa unalmas terepen cserjésben verettek a porban. Fillert nem.ero.kategoria. bolond aki arra penzt aldoz. Ez a getzen ez eleg beteg egy valami :)
Zarila a szerkom 250 es 2T,es hazudnek ha nem azt mondanam kell a fasznak 300 as mert az egom ezt mondja,de erdekes mod maga a filing ,az elvezet,a kezelhetoseg a jatekossag jobban tetszik a 250 esnel mert mindt meg irtam a nap 80%ban segit es a tobbibe megleckeztet..na meg az ara nagyon motoros barat volt szoval amugy is jo nagyon,de igy főleg.
Jövőbe meg tobb motort ki akarok probalni,de ugy is a 2T marad a szivem csucske,meg a jo futómű...latom par gyarto alapon igyekszik ha nem is jobbat de nevesebbet bele csempeszni a motorjaba
Csolnokon a Feriéknél?
Ez a motor nagyon szép. Lehetne....hogy enyém a leggjobb ...ez meg a leggszebb.....
Hamar még kifényesíteni a csizmàt. Mikulàs még odébb van.
lyó...
nem szabad baszogatni a másikat a rissz rossz ktmek miatt ha Hmracing szív dobog belül

mindig az aktuáliss motor a kedven.c még ha az egy fostalicska is... csak idő kell míg beismeri az ember...
ez igy volt nálam az összes motoromnál..
a most már elértem ezt ennél a gépemnél is...
...sőt át is léptem..
azért is olyan mint egy..sx-f 450 -a pds tag.. amit viszont én imádok

ly valaki ha nem tudná ez a gumi a gépemen..Gipson
ne tévesszen meg senkit a felírat
ja.. ahogy mondtam.. kint már süt a nap.. jó hajtást aki nem maradt itthon buta "okos" telefonos időjárás alkalmazások miatt...mikor a 6árt is mutatja hogy nincs sor.. mikor meg odaérünk.. hogy elrepül az az egy óra várarkozás... múhahaha
megyek mert még a kroccpálya előttem áll
szerkÓÓÓ....
gratula...
havernak is olyanra fály a foga.. egy 2019es sc 300asra..

alig várom hogy találkozzon az új sc 300 és az 2017es sx-exc-f 450.. és összecsapnak a titánok

a mai nap amúgy 100% az van hogy kint lehet hajtani...mint sokszor tettük is.. itthon meg azt nézik meg röhögnek hogy szakadó esőben megyünk.. miközbe mondom kint sár van.. de nem esik!!
ma és is az vagyok aki ezt látja.. csak én tudom mi van kint...egy biztos.. én nem

de ez válot6..2019 hamar eljön....
esőt is nagyon irogata.. it t esett is reggel.. tán kint i... gyerek is mind s kettő hányt este.. az emúgy is fain sztori
de legalább nem megy a motorba a sok sok üzemóra.. meg az új gumi sem kopik...meg 100 évr miért jó hogy nem mentünk.. amit 1 gondolat kinulláz.. a szomorkodásomban
hy kolbik...
Tévé.. te legalább nem szartál be.. mert mi itthon maradtunk....
Esik az eső mint az állat,jó lesz a 754
Sok ember így van vele, de fontos lenne leírni a szempontjaidat. Jó kis vitaindító. Gondolom az általad eladott Gasgasról is van aki ugyan ezt gondolja, te pedig rögtön eladtad..
Holnap 10 fok . Vàgd meg a gumit és mehetsz. Én mennék ha a hegy làbàn laknék. Jaxy megvette élete leggjobb motorjàt. Én örülök neki. És van még tovàbb....
Hideg van, fagyott jeges a talaj, sima gumma szezon vége.
Jaxynak 250 Sherco SER van most.
Köszi!
Sajnos nem az első eset, de legalább ennek nincsenek súlyosabb következményei,
nem úgy mint az elírt meghúzási nyomatékoknak, amit szerencsére már korrigáltak.