Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Őszintén, mennyire sajnálod, hogy csak most raktál magad alá egy ilyen párosítást?
Jó mindehol.A médiumot próbàltam még a shercon. Így nem mondanék összehasonlítò véleményt,mert màsik motoron volt. Majd ezen is lesz médium ha elkopik.....de nagyon bírja. 3 hegy menet van benne. Még legalàbb 5 menet,mire forditani fogom.Utàna meg vagdosàs....
Vizes kövön és gyökéren is jó a hard?
Softot próbáltad?
Egyszerü. A nagy szooókba sincs szívàs. Nem àllsz meg fölöslegesen kaparni, nem reszel a gumi,nem kell megàllni ,leàllítani mert ekfàradtàl. Folyamatos az egész. Ha néha le kelk szàllni arréb tenni a fenekét ,a jó gyàri kapaszkadóval úgy fel ràntom....Ugyan így az elejét is simàn csak a kormànyt fogva. Van úgy ,hogy 15 percig megyünk ilyen vàlyuba felfelé...Tele minden akadàlyal. Ha lelassul a tempo,akkor is alapjàraton haladsz....nem kell a kuplungot csúaztatni....Elég gàzzal tartani azt a kis fordulatot. Csúcs ahogy az eròt lehet adagolni... Fòleg nekem aki tapadàsból megyek. Ha van a vàlyuba egy nagy tuskó... úgy fel repülsz az oldalfalra...... Ahogy indul....még mindig szokom,hogy csak hozzà nyulok....és màr jàr...Ennyi . Próbàlj ki egyet.....Az meggyòzőbb.
A játszótérré válás a gumi, a motor vagy a talaj miatt van, esetleg mindhárom?
Tegnap menet volt.... Szuper idő, jó talaj, kicsit csúszós levelek, fàk. Màr kézben a gép......de jó hogy,bevàlaltam....Többen megyünk gibsonnal,az is csúcs....és alig kopik. Most a kemény van fennt nekem. Annyi az egész lényege, hogy ami eddig nagy koncetràciót, erőt igényelt az most jàtszótérré vàltozott. Végre sikerül a nagy kézvédő nélkül boldogúlni..
Csokinak volt 18 as,de nem aradozott rola sot hamar eladova is valt.
Ha valóban ilyen motort keresel, tudok egyet. 950 et szeretne érte az ismerősöm, száz egynéhány óra van benne.osztrákból vette , nemigen használja úgyhogy eladó lett.ennyire nem "szép" , de ha én ilyet szeretnék,elmennék megnézni kategória..
Ugy értettem...aki kint dolgozik Svájcban...és jár rendszeresen....Van ilyen haverom...de még motoron nem ült soha...de combija van.. Rá húznának bármit... De ha mész arra szedd ki az elejét...az fontos...
En.mindig megyek arra egy kombival es kiszedem az elejét.
Persze. Zsirt. Mondjad neki szaladjon erte. Biztos 0tt van még :))))
Az ilyet csak ugy lehet...ha valaki mindig megy arra..egy combival...és kiszedi az elejét...és ugy befér...De kellene érteni is hozzá..mert sötétben minden kutya fekete....
Mert messze van és az idő, pénz.
Akkor miért volt az a véleményed ez drága?
Nem.
De nem is ismerek olyat aki igyen behozná.
Ha jó árban van...be kell vetni Zsirt a busszal... ..Vezetni szeret...csinál két videot közben... ...A hasznon meg osztozunk...
Nem.kell olyan.messzire menni. En ket hete talaltam burgenlandban egy 15 os 350 sxf et nőnél. 21 ora volt benne.miota megvan. Azon egy karc nem volt .gyakorlatilag vadi.uj volt. Par extra volt rajta még meg egy bontatlan.idomszett.
Ha 3000.ért sikerülne ...és van fuvar hozzá...960-ba itthon van... ...1.1-et biztos tudna...
Azok vannak néha....
Ne nevess...6 éven keresztül hordtam be autókat...voltak csodák....
Itthon 1.2 körül mennek...a jobbak...ez azért kitünö...azt ismerjük el...
alkudni ott is lehet...szerintem 2800-3000 között eljönne...