Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a plafon nem szakad le
Amugy vicet felreteve Feri. Fotozd mar le motorszamot pliz. Akkor eloszlatnad a ketejeket. A hatso szamokat kitakarhatod. Nehogy jogokat serts...
Az mar az uj kasznis . Azt csak összel.kapja meg. De mar kesz csak addig dobozba var. Nem bonhatya ki. Bocsanat. Nem bonthassa ki.
Volt 2023-as is csak azt 130 kilós versenyzőknek gyártják.
Zsir haverjaét a betanal raktàk osze. Csak neki. Mert feri haverja. Raadasul egy 20 ast. Nem 19 es tx et.
Igy volt. De ő is öntött. Bar nem biztos. Felejtek.mar. annyi sok benzint elégettem.az evek alatt. ki emlékszik.
Mindenki motorját, Ktm Huski, a katica gyárban rakják össze, ez csak akkor lenne fura ha Beta, vagy más márka lenne.. Ezt a külön úton, külön vonalon összerakott motort, simán besétálsz és megveszed.. Csak a környezetemben 4 darabról tudok..
Arra az időszakra gondolok mikor együtt voltunk többször poianába. Vittünk plusz benyát (én 1.5l, te szerintem többet) + eldugtál az erdőbe. Majd az eldugott benyánál alig akartad elhinni hogy félig volt a tankom, így én nem is tankoltam. Mikor visszaértünk, nekem volt 2-2.5 liter. Tehát ha a 2-2.5 ből levonom az 1.5 litert amit beöntöttem nekem kiadta volna a 90 km-es kört.. Hosit kérdeztem a fogyasztásodról, mikor most ketten voltatok. Ő azt mondta, hogy te vittél magaddal plusz benyát és így is kevesebb volt neked a végére. Első alkalommal a plussz benyádon kívül, még ő is adott neked..
Koszonom! Pu ment
Ma mentünk kicsit...nem volt komoly...70 km körül...Ezt a 2T-t még szoknom kell feljárókba...A 4t-vel..cross ellenére is jobb volt a hosszú feljárókban..de ez ha elveszti a lendületet...ott a vége...nem éled újra mint a 4T..Ha nyit a power..hanyatt akar baxni...Szoknom kell még ..és gyakorolni...A kis csiki-csukis...rakosgatós...az egész jól megy...és nem fáradok el vele...az nagyon pozitiv...
Egyetertek gyoker ki otthagyta. Cigany szar. 2019 es a tx. Gyartjak. Kaphato. Usa model. 2020 eztan jon. Kb ugyanaz.
Tuti nem zari volt...Ö megjavítanà.
sok éve egy hasonló ramaty honda xl dupla karbit áztattunk bioetanolba az gyönyörű szép lett
igaz egész télen ázott a kekszes vödörnyi alkoholba
mondjuk az nagy-nagy kínnal beindult, meg ment is elég szarul, utána pöccre indult
Ultrahangos nem csinál vele semmit.Van nekünk is.Amit tudsz dróttal tűvel piszkálj ki és hideg zsiróldó elszürkül tőle a karbi de kiszedi a koszt.
volt rajta egy rövidebb ideig, nem csinált semmit, lehet tovább kellett volna
most feltöltöttem tisztaszesszel hátha valamit old rajta, jövő héten nem sok időm van szarolni vele
utána keresek egy ultrahangos tisztítót, úgy is kell hozzá tűszelep meg fúvókák, nem járok ktm bolt közelében
valami trisós főzést is írtak a szocimotoros oldalon...
Hideg zsiroldó!
Ahogy nézem...a lánc is elszakadt....nem csak a lánckerék tört ketté...Szerintem a lánc mikor leszakadt....begyürödött...és az törte el a lánckereket...Komoly nyomást kaphatott a lánckerék tengelye is...én a helyetekben átnézném rendesen azt is..és a szimeringet a lánckerék mögött...
Neki csinálták!
Mi az ,hogy tx 2020?olyan motor csak juliusba kerul bemutasra.A ktm nel nincs soron kivuli dolog,mert akkor mindenki hisztizne,amugy is az ilyeneket egy nagy ceg nem engedhet meg maganak.
egy kavics beakadt.
én csak azt láttam a régebbi 4t vidáman felment ez meg fulladozott.
szomszéd kisgép szervizes megcsinálja neked. 8 doboz sör.