Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az alföldet úgy értettem, hogy egy két megyével arréb is vannak ilyen motorok ,és ők is küszködnek a beàllítàsal.... Jöhetsz velünk motorozni ha kivàncsi vagy? Csak nehogy sok legyen a poroszkàlós tempó.... mert mi nem megyünk padlón a fàk között. Itt nincs földút,és vizszintes. Csak fel és le,meg a sok patak....
alapon erotlenedik el..ahol alig megy :P..meg fullon olyan rugos mindt egy baszatlan kanca.
Részvétem az alföld miatt...Azon töröm a fejem...mi lehet az extrém..?? ..Jobb napokon,ha feljárózni akartok.. azért nekieresztitek a vasuti töltésnek.???..
Figyu. Én nem àlkitok karbit. A betàm télen nyàron egy beàllitàssal tökéletesen üzemel. De azt làtom...hogy a karbis 17 es ktm nem tudjàk tökéletesre belőni. És nem csak szali. Ez van. Nyilvàn nekem mahas a mérce..Nem fogom azt mondani egy hasznàlható motorra,hogy jó. Az elvàràs: Ne egyen sokat....azaz extrémbe 5 üzemóra 1 tank. Kezelhető legyen alapjàrattól. Legyen egy lineràlisan növekö közepe....felül mindegy csak ne csörögjön. Én tudom ,hogy te beàllitod simàn,,,ez a szakmàd,értesz hozzà...de itt az alföldön nehézkes a beàllitàs. Itt is van egy két jó szerelő,és el is viszik hozzà ,mikor màr mindent megpróbàltak,és kifogytak az ötletből....
Ugyan azért amiért te azt állítod, hogy jobb a Keihin.. Nem ért hozzá, nem tudja beállítani és azt hiszi hogy a karbival van a gond. 2x annyit eszik a motorja mint általában az enyém, vagy a Hosié. Nem tudom hogy mennyit mentél Mikunival, vagy mennyit állítgattad, de ha így el billen a mérleg valamelyik felé, akkor szerintem még kevés a tapasztalatod vele.. Én a te szempontjaidra lettem volna kiváncsi, nem Szaliéra..
Kérdezzük meg szalajtóst,miért akar kehint....
Én így nem értek egyet, azért kérdztem mik a szempontjaid..?? Könnyebb beállítani az igaz abból a szempontból hogy tizen éve van az újabb endúrókon a Keihin, így nagyobb vele a tapasztalat. Ha megismerjük a Mikunit, pont olyan egyszerű lesz. Jobban működik..?? Ezt nem tudom mire érted. Írod sokszor hogy túl erős a Ktm. A mikunival gyengébb kezelhetőbb. Extrémre amire mi használjuk, a lágyabb teljesítményleadás miatt nekem jobban tetszik a Mikuni. A Keihinnel azzal küzdök hogy lágyabb legyen a motor. Ha krosszozni vagy hagyományos endúróra használnám, arra jobb a Keihin, abból a szempontból hogy erősebb vele a motor. Csak arra próbálok rávilágítani, hogy nem lehet kijelenteni egyikről se hogy jobb, amíg nem írod le a szempontokat. Vagy írtad a Betádról hogy milyen jó hogy alacsony és leér a lábad. Ez neked előny. Számora viszont egy Romet póny nagyságú hasmagasság társul hozzá, így nekem hátrány..
Neked mondjam? Ez jobb karbi. Könyebb beàllítani, jobban működik.....
Miért kell a Keihin..??
Jó lenne egy kehin.... 2020 ra visszateszik az újra....Legalàbbis ha van egy kis eszük. Ha nem...akkor leveszem a betàmról, és neked adom....
Jaxy: Melyik az a tartomány, ami után nagyon elerőtlenedik?
Szia,

41es érdekelne. Dobsz róla képet infót? Milyen állapotban van?
A 49 es az nem 39es akart lenni?
Keihined van? Az uj fajta ami 16 korul volt rajtuk a mikuni elott
Van pár felesleges karburátorom ha érdekel valakit. fcr41, 38-as és 4db. 49-es. 12,000Ft-tól.
Miért? Simán a szivacs jobban néz ki?
Kek huzatot nem szeded le ? Nem szép így :)
Ó köszönöm szépen. Ha Sàndor napkor küldöd, vagy àpr elsején....Megleptél....
Sanya, ezeket a képeket a te kedvedért rakom ide. A motor menetkész, hátul tubliss, elöl mousse, venti, kartervédő, kipu védő, karok, pót váltó kar, vastag dekli stb.. Teli tankal is 110 kiló alatt van..
Jaxy! Ha meglesz a 300.....Nem fog megfordulni a dolog....azaz 4 helyen jól fog jönni a nyomaték alúlról,,,,15 helyen mwg nem mersz egy kövéret húzni.....Amúgy neked mindegy mivel mész. Túl jól motorozol ahoz,hogy bàrmivel gondod lenne. Màrmint komolyan. 4 T nem próbàlsz? Egy fehér 350 en eltudnàlak képzenlni.... De a betàt még nem volt...nehogy kipróbàld....
Sapka jo?
Sziasztok.
Gas gas ec 300-am olyat produkál, hogy nem a tágulási tartályba nyomja át a hűtővizet, hanem egyből kinyomja a túlfolyón a földre. Hogyan kéne gyárilag a hűtőrendszernek működnie ? Mitől lehet ez a jelenség?
ez vagy a haverja vagy a tesója. de ez sem normális...
ja, hogy ezen a videon jaxy van? és az nem is egy motoros szán? hanem egy 250-es? nagyon benéztem bocs...
Erre a nem normalis snowmobilosra egy nemreg tortent eset ami sajna tragediaval vegzosott..megyek reggel meloba az istenszeke satoros tura utani hetvegen es halgatom a radiot,hogy a hetvegen a kelemen havasokba elvitt harom hoszanost a lavina eggyikuk meghalt 1 serult a masiknak nincs baja..ra 10 percre latom Fazi hoszanos furgonjat szembe jonni..mondom el a faszi,de akkor ki halt meg..sajna egy ismeros lett az aldozat is.
A stori...ezek mentek egyfeszt hoszanozni,es a lavinaveszelyek ellenere is hoszanoztak...nagxon melegek voltak ejjel is es 1300m folott mar veszelyhejzet volt meg erdo kozott is.Ezek a madarak egesz nap verettek,este meg 9 fele a visszatereskor harman epp felfutnak a pietrosu oldalaba eggyet es jonnek is vissza..ez a nemzeti park kozepebe van,minden honnan 20..25 km tavolsagra..sotetbe jott a lavina es az eggyik leszokott,a masikot a nagy jegdarabok cafatokra,rongyosra tortek a harmadiknak a szeme lattan.A tortentek utan a 2 eletben maradt az eggyik hoszant megkapva gyujtottak es 1km utan lesult motorral a vilag kozepen maradtak ejjel,telefonok lemerulve csak Fazi is annyit mondott az asszonynak,hogy nagy a baj,peszka meghalt es pipipi..a masik s epp egy smst irt..es akkor ejjel elkezdodott a kereses..a hivatalos szervek reggel 9 tol 10 oraig a hojarojukkal 10m haladtak elore..a Ho vastagsaga 3 tol 5m ig volt. Zsolt regi hoszanos reven 9 kor indult ,1 ora utan mar hoszanon volt keresesukre indulva egyedul mert a tobbiek fostak es faradtak voltak.A gyerek egesz ejjel jarta a volgyeket hegyeket hogy hol kapja meg..lattam kepeket..kb ilyesmi falakon ment fel es le vajon hol talalja meg..Vegul reggel 5 kor bukkant rajuk,gyalogoltak a semmi kozepenek a gerincen3m hoban,megfagyva,hipotermiasan,belepisalva,majdnem eszmeletbesztesen kapta meg ezeket..azt mondta meg 30 perc es ott haltak volna meg mind a 2 en a hegyen.Levitte az erdobe es tuzet raktak,melegedni es reggelre kerultwk le a hegyrol.Zsolt elmondta nekem,hogy halalfelelme volt mikor marad valahol ott,pedig o mar akkor hoszanozott mikor mas a tvbe latott es nezte miaz.Kurva nagy szerencsejuk volt az elethez..ezutan az elet ajandek nekuk..szerintetek okultak belole...na persze hogy igen a faszt :)Ezek extrem emberek..olyan dolgokat csinalnak amitol epeszu embert a hideg kirazza,de ok ezt csinaljak elvezik...de meg éri?Majd az eleted vegen tedd fel a kerdest magadnak,hogy mit kellett volna megtenned es mit nem....