Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, durvan nyomtak eddig (most is), kerdes hogy meg tudjak oket allitani a nagyok vagy sem
Nem veletlen csipi trump szemet is kina .meg az oroszoket is. Meg mindenkiet. Szepen kiugrottak. Gyartottak a sargak egy 1:1 be huski motort is.tegnap lattam.egy ismeros mutatta. Karbis 300 as.
Ez Suzhou peldaul. Shanghaitol kb 200kmre, vagyis nem a "nagy varoshoz" tartozik

Ha nyaralnek azert nem ide jonnek, de sokkal jobb,mint gondolna az ember. Tokeletes utak, par eves autok mindenhol, van penzuk rendesen...ami szar kinai motyok bejonnek europaba attol egy rossz beidegzodes alakitott ki. Valojaban mar sokmindent jobban is tudnak,mint mi (gyartas, tervezesrol beszelek)
Mi a fasz van itt kurvara nemzetkozi.a tarsasag csupa celeb? Beszarok .csak en nem.jutok el.nyaralni.valamit szarul csinalok
Ma róma fölött fél óráig körözött a gép, 2 percenként szálltak fel a vasmadarak, dugó volt. Mondták előre tovább tart az út.
Az meg jo is . Orulj neki
Itt Zhuhaiban 30ig megy le hajnalban de ez nem is lenne baj, ha nem lenne brutalis 90%feletti para.5 masodperc es furdes... Most jon a typhoon,ugyhogy nincs repkedes sem. Jol ittragadtam basszus
Van uj is,de sajnálom el reszelni ha nincs nagy lenyeg..el csoszogni ez is jo
adjak egy 18-as gumit?
2 napja 29 fok volt este nyolckor, hazafelé lement 27-ig...
Folyton forgot,de akkor is kivitt...
http://youtu.be/7vzm7JyyxCo
A tegnap is pirultunk..
http://youtu.be/5714cb5seP0
Itt a gumi is amivel mentem..metzeller ss..van benne érzés, de mostmar az sem segitett..a bányába is halvany fos volt..de ment
Még 1 hét forró nyàr, utàna elő lehet venni a gépeket..http://youtu.be/xRkv-f1daAE
Ha berakod kosárba számolja a vámot postát és mindent.
134 dollárra jön ki mindennel.
Köszi...De ha jól számolom...ez igy 40 ezer körül lenne....Annyiért már van itthon is okosban...
Tibric megadta a "blelectrical" nevet. Ezt beütöd a keresőbe és rögtön megtalálja az ebay-en (Usa). A szállításnál kiválasztod az országot és rögtön írja a szállítás összegét (21.82 dollár). Majd tovább kutakodsz a neten a vámértékhatárokról. Ott megtalálod hogy 150 euróig vámmentes, csak 27% áfát kell fizetned, az áru értéke + szállítási költség, után.
Szia...Konkrétan melyiket..és honnan rendelted.(ország).??...Az esetleges vám..és idö miatt kérdezem...Az enyémbe még a gyári van..350 w-os..de már haldoklik...és 410 w-os kellene ..gondolom Te is azt rendeltél...Köszi..hogy reagáltál...
Hali! Én rendeltem.
Kb. 100 órát mentem azóta és tökéletesen működik. "blelectrical" -tól vettem.
En probaltam,13 50,ugy crossenduroba jo..menni,de nem hegyezni..13-51 el jo az 1 es,talan kicsit kell kuplungal nyujtani de a 2 os mar hosszu,es nagyon kuplungolni kell,a 3 felejtos...13-52 at ugyan az mindt a 12-48..csak nem az a nagy tarcsak vannak fent..igy kenyelmes erosen 4T meredekekbe de a 2 nagyon jol hasznalhato es a 3 is feljaroba jol tol..pl banyaba a 2 sokszor szarabb volt mindt a 3..3 repitett felfele...most lejarom igy. alancot de az uj szett 12 48 lesz
Hoszu az egyese. 80% ba tudja a feljarokat egyesbe. 13-51. Sokaknak 52. Vagy 12-48 best
Jaxy! Az utolsó vidin ott van egy kocsi...At toyota tercel? Volt olyanom 4wd. Mikor làtok egy ilyet......