Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja nincs. ....Azert nyeri egymas utan a vilàg legkomolyabb versenyeit. Mert màr Le van" eresztve"
Dew! Ha ma kipróbàlsz egy 2019 sima betàt, mondom mit fogsz érezni. Alulról a tetetéig egyenketesen fog jönni a telhesítmény. A power nyitàst nem fogod érzékelni, sem hallani..... Ha egy 2019 es shercot próbàlsz,,, ugyanezt érzed csak erösebb mindehol...olyan mintha plusz 50 cm lenne benne. Ha karbis ktm próbàlsz és tegyük fel profin bevan lőve a karbi...ami àlltalàbam 10 pluszos próbàlkozàs, az vakahogy a 2 motor közt van. Nagyon megindul egy bizonyos tartomànyba, de van olyan fordulat is ahol teljesen kezelhető. Gas gas 19 el nem mentem. Injoktorossal ktm meg kevest mentem ahoz,hogy bàrmit is írjak....
Egyik helyi srác vett egy régebbi racing BETAt, volt lehetőségem kipróbálni kicsit. Nem lettem szerelmes... Valószínű rosszul van beállítva, kezelhetetlen volt, nem egyenletesen jött belőle az erő, hirtelen ugrott s nem a powernyitásnál, hanem jóval korábban és marha nagyot, így életveszély volt. Tankja nagyon kicsi, telója elől az jó volt. Sokat nem mentem vele, így csak első benyomások.
Jarvis sincs már a fénykorában... Csoda hogy még bírja a tempót.
S miért kéne eladnia? Ha nincs anyagi problémája a cégnek, ugrálhat a KTM elküldik a picsába.
Gondolom mennyire
Ha akarna a KTM megvenne kilora a Betat. Persze ez nincs jol de szar ez a kapitalista vilag
Ja. Olyan ő, mint rossi fénykoràban....
felállt és ment tovább és megnyerte a versenyt
elég nagy baj ez...
Na ez legalabb mond is valamit. Zsir tanulhatna tole.
Aztan mit tud ez a modell azt majd a gyakorlatban megmutatja
Egyszer?
Mi minden este
Mi meg egyszer, akkora Gulyást főztünk, hogy motorcsónakkal kellett megkeverni.
idén egy kb 10km földutas "túrán" kívül csak aszfalton mentem még
azért amikor néha estem az azért szokott fájni mert összeszedtem pár törést-repedést-szakadást az elmúlt években
Jön a meleg. Egy darabig pihi van. Még szerencse , volt nem rég menet.....Így kibírom valameddig.....
A fotelból nem fáj az esés!
néha olyan buzi hibák miatt van esés hogy lehet ha 1000x megy el ott az ember ugyanúgy akkor se történik meg még egyszer
pl havernak beszorult egyszer egy 5 centis kis faág a láncvezetőbe de úgy hogy blokkolta a kereket, és pont ott volt egy gyökér keresztbe az úton, ez megvezette az első kereket mivel a "fékezés miatt" nem tudott átgördülni olyan könnyedén mint ha nem fékez
aztán letette úgy a kormányt hogy nem gondoltuk hogy saját lábán lejön a hegyről
ha 10 centivel később akad be a fadarab nincs esés csak egy izmosabb fékezés
amíg haver fetrengett a földön szétszedtük a láncvezetőt mert máshogy nem jött ki az a buzi fadarab
ha én esek akkorát tuti beszopom mert rajtam sosincs páncél, mondjuk én általában nem szoktam esni
Nem piszkaljak, atraktak az uj vazba oszt kesz! Megmondta Feri is!
Beszaras ami eszosztas megy, feltetelezeseken keresztul, aminek se eleje se vege.
De a lenyeg hogy van sok szerencsetlen aki beveszi ezt a dumat. Es meg lehet Betat is vesz elobb utobb
Szegeny ez az orszag, legalabbis ertelembol keves maradt...
Ja es lefosom kinek mi van es nem vagyok irigy sem....
Arra még nem.gondoltàl hogy fel kéne hagynod a szakértőséggel? Mindig a motort okolod barmi van. Az is lehet megdobta egy kő és behülyezett a vas. Nem tud mindent megfogni a legjobb futómű sem emlekezz adakaron Concalves a hondas ugyan így esett csak még nagyobb tempónàl. Tegnap làttam Jony Walkert itt edzett a közelbn a pramlehen pàlyàn. Készül az ötser endúróra ami hétvégén lesz. Remélem.el tudok menni.megnézni. légvonalban 8km.
.egy factory busszal volt es vele volt a wp busz két mechanikussal . Gondolom piszkàlgatjak a telokat.
http://youtu.be/rizjBQH4vxA
14:20 nàl jervis papa mekkoràt zakózik....
Baszdki ,te tényleg fullban tolod a kretént!
Beraksz mindenféle videókat ami a nagyságunkat igazolja ,majd románul becézgetsz egy Székelyt!!
Ebbe a 2 gumiba 39 óra van.. Elég jól bírja...
Zsir..mar nincs a mai vilagba olyan hogy aljassag,gerincesseg...van jo uzlet es rossz uzlet..Minden a bizniszen alapszik,minden ugymond kihasznalason alapszik..Valakinek valait dragabban eladunk,szolgaltatast az mar kihasznalas...a mai vilagba ez mar xsak igy mukodik
Tamás igen sok tanitás hordoz számodra....célszerű lenne felismerni,tudatosan kezelni.