Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szarul vagyok, remélem meg tudunk egyezni....
Eddig is elvolt különülve egymástól a két sorozat. Mikor láttad Walkert vagy Jarvist hatnaposon vagy enduro gp versenyen? Vagy azzal tenné tönkre ha endurogp-n nem lenne ktm? A versenyzők meg azzal a márkával szerződnek le akivel szimpatizálnak.
Tehát ha valakit elhívok moziba és elesik a lépcsőn, én vagyok a hibás... Vagy ha valakinek írok a Gasgas fórumon és rosszul lesz.. Áááá, belegondolni is rossz..
Letiltott a csavo. Ha kijelentkezek latom zsir irasait is meg emezt is. Aztan ha beirok eltunik par ember firkaja.rotty
Az biztos hogy a csekk a madàré akinek odaadtam!!! Viszont nekem jon a csekk az tisztasor . Meseld mar el pontosan ezt a sztorit mert szerintem senki sem erti!!! Voszont itt nincs se rendszam se semmi.hivatalos formàtum. ......a forgalomban valo reszvétel forgalmis jarmuvel vezetői engedelyel stb.. ha ott van hiszti arra vannak jogszabajok.. az erdei motorozasra nem igazan. joforman illegal az egesz móka. rendszam.nelkuli .mocikkal. szervezetlenül
Ha kölcsönadod a kocsidat és belefutnak vele egy trafiba kinek fog menni a csekk (objektív felelősség)? Ha nem írtál papírt róla kin fogják behajtani? Nem szeretnék erről többet írni, mert már kínos.
Sajnos én is azon a véleményen vagyok, még ha nem is számit, hogy ha elmész motorozni és összetöröd magad az nem a másik hibája, ha csak nemő megy neked vagy ilyesmi! Ha olyan terepre visz amit úgy látsz hogy nem fog menni, nem kell erőltetni. Szólni kell, hogy ezt nem vállalod be és kész, mutasson alternativ könnyebb utat. Én sem megyek Jaxyékkel motorozni, mert 5 perc után befúlnék! Jah Jaxy, kurva jók a videók és nagyon fasza helyen mentek!
Tegnap küldtem emailt.
Após rosszul volt 3 helyről szedtek rákot ki belőle most 250kv alatt lakik 77 évesen nagyon fitt. Ha elromlik a fűnyíró előveszi a kaszát. Az összes rokona elpusztult 50-60 éves kor között.
Az csuklik a ktm-nél is
Pl az lc4-en a vezermü himbáknál elkopott az o-gyűrű
Aztán a felső részt teljesen le kellett bontani mert ha ki volt nyomva a kupak leesett bent a hézagoló
Jó amíg hozzá nem kell nyúlni, de amikor szerelni kell, csuklanak a mérnökök
http://youtu.be/ukzIG0bLU_Q

Vajon mit csinál másként az öreg mint a nagy átlag?
:D
Én olyan 35 ig azt hittem én vagyok a fém nélküli terminálor
Egy sarok csont repedés és egy válltörésen kívül semmi bajom se volt
Sosem fajt semmi se reggel se este
Most meg kb 10 perc kell ébredés után hogy elinduljon a szervezet sokszor tenyérrel nyimogstom a telefont amikor ébreszt mert az ujjaim full zsibbadtak
Meg úgy kb minden alkatrész szar vagy fáj vagy mindkettő
Aztán vagyok 46..... meg 20 év aztán mehetek a szemétégetőbe ha így romlik minden periféria
Mi ésszel: a babettát átállítottuk kerékpáros üzemmódra. Erzsike néni nem értette miért nem indul. Mire hazatekert, volt ideje gondolkozni, hogy jó dolog-e kiállítani kórusban 4 mutáló ötödikes fiút énekelni a kettesért.
Mi izomból oldottuk meg. A tanár kispolskiját feltettük a kuka tetejére négyen. http://youtu.be/LnW4CH1LVm4?t=52
Ha bele ülök én is fel tudom boritani.....
Pont 40 vagyok, a balesetig hetente 3-4 alkalommal edzettem most annak is örülök ha tudok bicajozni. 17 évesen (67 kilósan) a konditeremben elvettem a többiektől az összes súlyt és a barátomat még felültettem a láb toló gép tetejére. 3-as bmw-t egyedül borítottam fel...
Basszus de jo szemed van! Ez igen