Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen drága az ócskavas kilója?
Vegyétek meg ezt Vikkel...!!!! https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/egyeb/suzuki_egyeb-16442823?fbclid=IwAR3QxJhz9WqtakuXSpEZrIbwEus9OgEAaAIt9LCSlNIEHPpiNm9PJ1V50S4
Remeljuk. En.most olvastam egy 500 adik kamu hirt hogy marciusig cirkuszolnak aztan vege ennek a buzulasnak . Nyaron emiatt adtam el a motorom. Most szereztem egy masikat.ha tavasszal nem lehet romanozni vegleg eladom. Es veszek egy krosszt. Vagy egy csopert.
Mire jön a tavasz...és a szezon, addigra lenyugszik a kovid, és lehet menni romània.....
Mostanàban nagyon megy az enduros üldözès, de megunjàk előbb utóbb remèlem, sokat nem kapnak el.Az utobbi 5 èvben nyugalom volt 2020 at leszàmítva
Jól van màr. Nem gyűlik az üzemóra...
majd 40x ritkábban lakott vidék az
úgy könnyebb terepezni ha mondjuk 500km körben egy ember se lakik-gazdálkodik
Ott se problema a vadonban.motorozas .. csak ebben a csicska orszagban ajvekolnak folyton mindenert...büdösköcsög vadàsz nemzet
https://www.kepesmotor.hu/moto... Kérdezz rá a máretre szereintem jó rá.
Nálam sokkal hamarabb elgörbült nyakban a rezó mint hogy bármi baja legyen a védőnek.
Mondjuk az is igaz hogy az enyém nem szépre, hanem erősre volt csinálva...
Ott akkora hő van a .konyoknel.hogy a 2 mm legres nem.sokat szamit. Ha meg legressel.rakod uteskor sokkal.konnyebben.beszakad a karbon.mert nincs.mogotte tamasztas.
Én anno a sajátomba 2-3 mm körüli vastagságú szilikonlemezből vágtam le csíkokat és azt tettem a védő meg a rezó közé, semmi baja nem volt.
Mondjuk az eleve valami hőálló gyantával készült...
nekünk a 200ason nem égett még meg a karbon védő, az fbs is úgy néz ki bír legalább 2 órát mert benne maradt
Mar az elso hasznàlatok.utàn.megégnek. azert kérdeztem.... Most vettem.egy gyari ee markajut de mocskosul.sokaltam.erte a 160 eurot. Plane ugy hogy rendesen ra se megy a helyere.
épp ma láttuk, 35 az új alkatrész és 20 a persely
aztán az a kérdés a vas persely mennyire eszi majd meg a kipufogót, mert ugye nem szűz és bizton nem áll a helyén tökéletesen
Idővel öregszik a gyanta, 3 komponensű. A 3k karbon az csak díszítés elsősorban, a kevlár ami az erősséget adja a kompozitnál (a nyersanyag szinte egy árban van). A te kipufogódra készül a forma. Nem én foglalkozom vele, nekem az egészségem többet ér mint 5000Ft haszon.
Megég a gyanta? Engem érdekelne .de még a markàs gyariak is megegnek szetrepednek .hany reteg a karbon ? Milyen gyantat hasznalsz? Uj rezorol van a forma?
Dobj egy elérhetőséget!
bolgár fügedzsem a tuti, az mindent is megragaszt
Ami természetes, arról nem írunk!
kép
Lenne igény ilyen kipufogó védőre? Karbon+kevlár kompozit. 20 pénz méretre készül nem univerzális.