Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy szilvalekvàrral
Csak ha Louis Vuitton..
De előtte beáztani kecsketejbe.

A vitonos tömítés első lépésnek gazdaságos. Valószínüleg elég is. És a két anyag közötti érintkezés-rezgés, ami nem a barátunk, is meg van oldva.
Be kell kenni pipamocsokkal. Az.mindig segít.
A 200 Exc-be, gyárilag jobban lötyög mint a többibe, nem biztos hogy az új lesz a megoldás..
véletlen senki sem tákol
amúgy ha az új is lötyögős lesz 150 óra alatt akkor kidobott pénz venni egy újat 30+ezerért
amúgy a réz drót eszembe jutott, kidobálni az o-gyűrűket, körbetekerni több soron amíg passzos nem lesz majd megkenni a 300 fokig bíró pasztával
rugalmas, kisebb mozgásokat-rezgéseket felvesz, szóval teljesen jó
direkt tákoltok? Miért nem drótot használtok :-)
Loctite 55- menettömítő 130 fokig bírja vagy chetra grafitos 280 fokig
FBS-t gyorsan kifújja, piros henger paszta se bírja sokáig,
de amit bajan122 írt, az is gyakran előfordul más típusoknál is (pl gasgas), ahol hengerre csavarozott acélra van ültetve az egész.
Addig tömít, míg nincs megütve
lötyög benne ide-oda le-fel minden irányban
gyerek most megkente gazdagon fbs-el kíváncsi vagyok meddig bírja, utána teflonszalag, majd hts teszt
A rezod amugy jol all? Nekem akkor fuj ki ha meg van utve es nem pontosan all csonk. Ha vissza van egyengetve es uj az o gyuru akkor jo.
Fel kell tölteni valahogy gátak használatával majd marogepen visszamunkalni méretre
úgy értem amikor töltöm fel akkor olvad le
csináltam pár dolgot már evvel a hts-el(aluforr400 leánykori neve) ha kicsit is túl van hevítve megolvad mindenhol, ha meg nem akkor meg ilyen túrós nyavalya lesz
de ha lent lesz akkor rápróbálok, úgy is kell bele egy új dugó télen
Ha ez így lenne akkor mi történne az Ogyurukkel ..
hts volt az eszembe csak attól tartok hogy leolvadamikor forgatom
első körben teflon zsinór lesz utána majd meglátjuk

köszi mindenkinek az infókat !
Fel kell marni és magas CrMn tartalmú anyagbol 1.5mm vastag perselyt beilleszteni szorosra. Örökös,mint a nyomorúság.
Másik megoldás hogy "felforrasztod" Aluforral majd visszamunkalni méretre
Igen, fagyos csak volt 2 nap meleg ablak, 10 fok okkal és mondom Norbinak megyek eggyet vigyen meg.. Na aztán meg is hordozott.. Amúgy már rég tél kellene legyen.
ez a dög már úgy fújt ki hogy ha hátul befogtam simán ment
Nekem a 300 ason ..most néztem..ugy 4 mm lehet..de csalőka..mert befelé vastagodik rendesen...Ha le van véve a rezó..akkor lehetne méregetni jobban..A szalagot próbáld..abból annyit lehet tekerni..hogy pont jó legyen...Egyik haverom kenderrel tekerte be...az is birta..csak idövel kifújja...de nem gyulladt meg soha...Az a baj ezeknél..hogy 150 óra körül...már mind be van verödve..Az hogy veri az olajat..még hagyján...de a nyomatékot is vesziti...Mert ugye a 2 T-nél...a rezó nagyon fontos..és a tömitettség...
nagyon vékony az anyag
a teflon eszembr se jutott, tesztelni fogjuk
van teflon zsinór is valami ragaccsal van kenve, kompresszoron 180 fokot biztos bír
ki szokott azért rendesen keményedni, de tény, hogy nem olvad el
A teflon szalag, amit írt Laci, az 260 ig bírja, azaz működhet.
A perselyezés is működhet csak szerintem nincs ott annyi hús, azaz ha kap egyet a rezo, (miért ne kapna) akkor lehet letöri a perselyezett részt.
Két megoldást láttam eddig..Marógépen kiszedik...a beverödött részt..és perselyezés vasból..Nem tudom mennyire vastag ott a ház...de ugy gondolom...hogy 2-3 mm-es perselyt elbirna..A másik egyszerübb..egy orosz videóban láttam...Az ember..amivel a vizvezeték csöveket tömitik...valami teflon szalag( a kender helyett használják )..olyan mint a szigetelö szalag..Viton gyürük fel..és betekerte...Ugy tünt..ez már bevált nem az elsö lehetett..mert felújitás után...igy rakta össze...
a viton o-gyűrű mégsem olvad el
mondjik a 2t kipuff sokkal hűtöttebb mint a 4t
400-500 fokos gáz simán jön kifelé, a kipugázmérő szerint, de simán feljebb is szaladhat rögtön a csonknál, a gázhőmérő kicsit odébb van nekem a gépben
Maga az alu cucc, amiben a rezo csonk van, nem tudom hány fokos lehet.
Egy próbát megér,

Jó ára van az újnak...
30+ ezres tétel
nem tudom milyen meleg lehet ott elöl mert 150 fokig ajánlják a műgyanta alapú
a viton o-gyűrű 200 fokig bírja
egy próbát érhet