Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak a pénz számít
ilyen helyen (versenysport)nincs megrögzött aktivista egy sem
de úgy általában többnyire az tetszik az embernek amit ingyen kap, pl sosem vennék ktm ruhát, nem azért mert szar hanem mert irreálisan drága, de ha kapnék ingyen akkor a ktm ruha lenne a isten
A videoval nagyot akartak durrantani , de csak egy halk szellentés lett némi fossal a gatyàva.
Elég langyi lett az utóbbi időkben, lehet jót tesz neki a váltás.
Hiànyzott neki a bütykölés szerelés az erdőben.. kàr a fiuért. A neve egyet jelentett a ktm el.
én zrx-be akartam, de ezek alapján vettem inkább 41-es cv karburátor sort hozzá. Ez eredeti japán, de mivel használt ennek is lehet baja.
Hiànyzott neki a karburàtor....
http://youtu.be/fFb_NPQApDo;fbclid=IwAR2h9x8I42uzSDUFrb2lyZRpb4T-zpxYjmTwqsDBXsoq2UEnuGJEy2-cEWc
BUÉK mindenkinek!
Gasgas ec300-ba próbáltam ki kettőt, egyet vettem egy RMX 250 be, RMX szerintem azóta is azzal megy, ha még megy egyáltalán.
Természeti katasztrófa mentes új évet kívánok mindenkinek!
BUÉK!
Mihez veszitek ezeket? Nem.latom.a hozzaszolast amiből.indult. eredeti.keihinnel.mennyivel dragabb?
A barátom rd500-asokat újít fel, és szerel modernebb vázakba. Az olcsó aliexpresset használja, azt mondja nincs vele probléma.

Én is vettem eggyet a drágább, állítólag legjobb minőségű dew által fent belinkelt poszt alapján kiválasztva. Az anyagminőség/öntés hibátlannak tűnik, de amit dew is írt, a blokk felőli szívótorok nagyon félre van fúrva. Itt áll a garázsban azóta is. Felesleges volt megvenni a drágábbat. Magam részéről ezért lment a bizodalmam a terméktől.

Ha veszel mindenképp nézd át töviről hegyire, és reklamálj az eladónak, egykis kardozás után visszaadják a pénzt... Ha esetleg van benne öntési hiba a csatornákban azokat ki tudod javítani.

A leírt összeghez képest megéri megkockáztatni......a tizedébe se kerül...
Még egy pontosítás, nem tudom már kitől rendeltem, lehet többféle beszállító többféle gyárból kapja a cuccokat.
Még egy dolog beugrott, a levegő állító csavarnál egyikben sem volt O gyűrű...
Általában darabokra szedem az új dolgokat is, kettőről találtam képeket, hátha segít a döntésben, megosztom.

https://goo.gl/photos/QpNVKsw34BzVZsG79

https://goo.gl/photos/STAyAPn7TsmhMKRZA
Használható, de nem az a pontosság és anyagminőség mint az eredeti.
Gondolom ezt is tovább másolják, pontosság meg anyagminőség rovására, s ki tudja már hányadik almásolat eredménye.

3db al van tapasztalatom, ennyit rendeltem az idők során ilyen kínai karbiból
Súberről hajlamos idővel leválni a bevonat, tűről, fúvókákról nem derül ki mit raktak bele és mivel vonják be ezt sose használtam, súbert is max találgatni lehet hányas ha megméred, általában jóval kisebb letörés van benne, de ez használható.
A karbi tetején a kupakról a gumi tömítés hajlamos leesni. Nekem volt olyan, amiben a súber torok félre volt fúrva blokk oldalon, nem központos, ettől persze akár használható.
Volt olyan, aminél a torony annyira szarul volt kimarva/öntve, hogy falsolt a karbi ott s nem tudtuk letömíteni, kerestem egy darabig mi a szar van a motorral.

Ami még ide plusz infó, hogy ezek a nagyon régi KEIHIN típusok koppintásai, nincs bennük a légszűrő oldalon a légterelő a torokban.

Szerencse kérdése, ki kell fogni, mivel ezek nem a gyártási minőség csúcsfokával készülnek, ki lehet fogni, de cumiba is lehet szaladni vele.
köszönöm. zrx1200 projekthez kellene. 550,000Ft+vám+szállítás lenne a rávaló sor.
Fuu bakker ! Nekem tokre megjott a kedvem gitarozni! Vagy egy metalzenekarban jatszani.